Pražudys N.Venckienė brolio Drąsio Kedžio mergaitę ( ją nužudys, nes pedofilai jaudinasi dėl jų atpažinimo gaimybės). Ir Neringa Venckienė kartu su Aidu Vencku bus kalti dėl mergaitės mirties.

Pražudys N.Venckienė brolio Drąsio Kedžio mergaitę ( ją PK nužudys, nes pedofilai jaudinasi dėl jų atpažinimo gaimybės). Ir Neringa Venckienė kartu su Aidu Vencku bus kalti dėl mergaitės mirties.

Rašęs jau tai, nesuprantu ir suprantu , kodėl jie delsia su ta mergaitę ir nepriduoda tam tarptautinio bruožo (išvežddami mergaitę į užsienį). Užsispyrę, patikėję Lietuvos žmonių nuoširdumu.. klaidingas gyvenimo supratimas.


Eh,  niekas niekam iš esmės nepadeda šiame gyvenime – kiekvienas turi savo keliu eiti ir siekti savarankiškai užsibrėžtų tikslų, kitaip – pasmerkti žlugti.

NB: Gaila man tos mergaitės ir nužudyto Drąsio Kedžio, nesupratusio, jog Lietuvoje nereikėjo palikti dukros. Gaila, jog nesuvokė, jog teisingumo ieškoti reikėjo užsienyje, o ne tarp saviškių (tarp kurių nėra savigarbos ir dominuoja bandos jausmas).

Du mėnesiai delsimo.. atvedė LESBO į Generalinė prokuratūrą (pavaduotojas Tomas Staniulis) reikiamą žmogų, priklausantį PEDOFILŲ KLANUI. Dabar teisiškai bus atimta mergaitė ir nužudyta.

Paradoksas: Keistas gyvenimas , bet ir logiškas. Mergaitę mirs nuo tų pačių teisėjų rankų, tik šįkart nuo artimųjų.

Eh, Drąsiau.. mažiau gert reikėjo .. Nebeliks genofondo tęsinio. Matyt likimas pasmerkė Jūs sunaikinimui…

O Venckai galės likti Lietuvoje ir toliau sėkmingai daryti karjerą ( užsidirbti duoną ). Nes jiems mergaitės gyvybė tampa antraeiliu dalyku.. Ir tą puikiai matau.. Kuo , deja, naudojasi ir supranta VSD “vyrukai“ bei PEDOFILŲ KLANO vyrukai.

Esmė: Visi tie mitingai yra betiksliai toje Lietuvoje, išsikalinėjimai per TV ar vietinę spaudą – taip pat.  Vergų bandoje atskirų vergų žodinis ar rašytinis nepasitenkinimas  lieka neišgirstas, nes vergai visi lygūs ir nėra ko šokinėti aukščiau suteiktos pareigos-vergo.

Lietuva jau sužlugdyta, jos politinė ir teisinė sistema nusikaltėlių rankose. Kartoju dar sykį “TIK TOTALUS DURNELIS SVAJOJA NUGALĖTI PRIEŠĄ JO TERITORIJOJE“  – juk tai gyvenimas, kas su manim nesutinka ?

0 minčių apie „Pražudys N.Venckienė brolio Drąsio Kedžio mergaitę ( ją nužudys, nes pedofilai jaudinasi dėl jų atpažinimo gaimybės). Ir Neringa Venckienė kartu su Aidu Vencku bus kalti dėl mergaitės mirties.“

 1. LESBO i posta atvede tie patys PAEDO. Taip kad, cia daug nepaxistumdysi. LESBO stegsis nesikisti. Moteriskes vaiko neatiduos, buk spakainas. Koks teisejas pasirys perduoti globa? O LESBO tikrai nesikis.

 2. o as sutinku ka parase Kantas….cia tos akcijos tai juokingos tipobadaujam, jei ir badaut tai prie grybes reikejo ir rimtai su reikalavimais, o,kad i uzsieni isvezt tai sakiau pries versackio nutarti, aisku ,klanui nepavyko, bet jie daugiau tokiu klaidu nedarys……Venckiene, manau ,budama teiseja vis tikisi,kad galima pareiskimais laimeti, bet cia LT Kedys 54 parase……nera paprasciausiai asmenybes,kuri koordinuotu tuos veiksmus,ten nera tokiu zmoniu …….Skuciene? na gerbiu ka daro zmones, bet efekto nera ir nebus

 3. nenuzudys tos mergaites, atras jie “teisiska“ buda, kaip ja paiimti is Venckienes….bet butu saunu, kad kas is valdzios uzstotu ta mergaite….bet siaip tai matosi, kad visi to klano bijo ir niekas nesiruosia stoti i kova su juo, isskyrus paprastus zmones….

  1. būtent, tai labai galinga sistema, kurios taip lengvai nesugriauti

   o mergaitės gyvenimas Lietuvoje – tiesioginis pavojus jos gyvybei;

   Nes jeigu ji prabils, prabils ir kiti vaikai… Todėl vienas kelias – žmogžudystė

   Net neabejoju tuo

 4. Kantai, na ir kas, kad mergaitė ir atpažintų galimą kitą pedofilą, mergaitės parodymai teisme nepriimami iki jai sueis 14 metų. O jei nužudytų mergaitę, tai turėtų ir Stankūnaitę nužudyti.

  1. komentatorius “reikia“ labai gerai atsakė tau

   pratęsiant: nelikus mergaitės ir Stankunaitės… beliks iškelti bylas Venckams ir paleisti juos per standartinę teisinę lietuvišką sistemą

   visada priešininkas stengiasi primesti savo žaidimo taisyklės, jeigu esi jo teritorijoje su juo tvarka; vien iš pagarbos priešininkui reikia trauktis iš tos teritorijos, norint objektyviau suprasti ir parinkti puolimą

   dėka viešumo sistema laikoma ant kabliuko; o ją galima išjudint tik tokiu būdu, kuriuo išjudinamas pamatas (pvz. vanduo butelyje) – taip sukeliamas chaosas ir byrėjimas

   galima atvirai apie tai kalbėti, nes nėra tų žmonių tarpe gabesnių labiau nei mokėti prievartauti vaikus ir sakyti “tai ne aš“; silptas priešininkas šiuo atveju, kuriam net negaila duoti patarimų kaip elgtis – nes vis vien jam pizdec ( o žmonėms patinka pakankinti beviltiškoje situacijoje esančius, ir man tas būdinga )

 5. teisme tik mergaites parodymai ir galioja,pedofilijos byloje-jos Vienos ir jokiu 14metu nereikia….noreciau paklausti Kestai ar tu tikrai galvoji.kad ja saugo ,kad tipo nieks nenuzudytu? ji gyva ,kol neturi mergaites, kai tures -nuzudys abi,net neabejok

  1. Manai Laima nesuvokia, kad su ja susidoros kai tik atgaus dukrelę? Manau ji jau po Ūso mirties turėjo pradėti ieškoti būdų, kaip ištraukti savo kailį, galėjo visus išduoti Venckienei per mergaitę, galėjo suraštyi visų pavardes ant lapelio ir įduoti dukrai per susitikimą, bet to iki šiol nepadarė, vadinasi ji žino, kad nei jai nei mergaitei niekas nenutiks. Gal bus suimituota/-os mirtys, apie tai praneš spaudoje ir viskas, o jos abi gali būti išvežtos į užsienį. Su Ūsu buvo tas pats, suimitavo jo mirtį, o anas užsienyje… Neveltui iki Ūso mirties Delfyje buvo pasirodęs straipsnis apie tragiškai žuvusį baikerį, net nuotrauka nabago buvo įdėta. Jis labai panašus į Ūsą buvo. Tas straipsnis ir nuotrauka galimai buvo tik pranešimas apie tai, kas planuojama Ūsui. Taip pat ir su Kedžiu buvo, neveltui jo nuotrauka su violetiniu megztiniu buvo – tai irgi buvo kodinis pranešimas apie Violetą. Tiek teisėjo, Naruševičienės ir Kedžio žmogžudystės galimai atliktos spec.tarnybų. Kas išmano pranešimus, tas supras.

 6. Kartais , Kęstai, nėra sveika dauginti alaus vakarais ir rašyti komentarus (netgi nebūtent čia)..

  Kūryba užsiima gana mažas skaičius asmenų, o vykdymui pasiruošę daug ( organizatoriai šių nusikaltimų nesiafišuoja niekur ).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s