Atspėk (apytiksliai) ir laimėk BodyShop dovaną kam nors (50 svarų vertės) – ( spėjimas mėnesio laikotarpiui )

Atspėk (apytiksliai) ir laimėk BodyShop dovaną kam nors (50 svarų vertės) – ( spėjimas mėnesio laikotarpiui )

Konkursas baigtas (laimėtojas – komentatorius “A“)

Pagalvojau, o kodėl neišnaudoti virtualumo, permetant rinkos dėsnius į žmogišką ratą , kurių daug yra realiame gyvenime.


Spėjimas paprastas, reikia kuo daugiau atspėti (arba būti artimesniam bent logika) atsakymus į šioje vietoje pateiktus klausimus (atsakymų gali ir nebūti). Atsakymus teks rašyti, tad keverzuojant kelis žodžius – bus lengva kitiems kopijuoti ( o aiškus platesnis pagrindimas – neleis daryti kopijavimo).

Klausimai:

a) Ar Dalia Grybauskaitė yra homoseksualė ? ;

b) Kodėl Valstybės Saugumo Departamentas susidorojo su Drąsiumi Kedžiu ( ar dėl to, jog  Prezidentas V.Adamkus pedofilas, Tarp Lietuvos teisėjų yra pedofilų, dėl kontrabandonių ryšių, dėl pačioje VSD esančio pedofio, ar dėl to, jog Mieželis – tai V.Adamkaus svarbus pažįstamas, ar prokuratūroje yra pedofilų, ar dėl kitų priežasčių) ?

c) Jeigu žinote apie “Visuomenės valdymo principus“ ( Visuotinio saugumo koncepcija ) – kas ir kodėl ją stengiasi pritaikyti šiuolaikiniame gyvenime? Kodėl ji pozityvi ar negatyvi ? ( šiuo klausimu teks pasidomėti);

d) Kada pradės nagrinėti Drąsiaus Kedžio bylą ir bus suimti pirmieji žmogžudystės užsakovai ? ( orientaciniai laikas, kas tai galėtų būti )

e) Ar Neringai Venckienei (Drąsio Kedžio) seseriai iškels baudžiamąją bylą ? ( kokiu pagrindu , kuo ją apkaltintų )

f) Ar tikite tuo , jog alkoholį vartojanti moteris gimdo nepilnaverčius vaikus ? ( kokiais kiekiais vartojant, kokį laikotarpį, ar tai susiję su L. Stankunaite – kuri pardavė savo dukrą pedofilams – amoralus išsigimimas bei protinis, būdama užauginta alkoholikų tėvų šeimoje )

>>>> Laimėtojui : 50 svarų sumai prekių kiekis bodyshop.co.uk svetainėje ( pateikus sąrašą ) – siuntimas į Lietuvą tiesiai pagal adresą (už siuntimą mokėt nereikės). Amžius , lytis, kalba (taisyklinga ar svetima) – nesvarbu.

Klausimus tarp komentarų-atsakymų

Kodėl taip? Įdomu skaityti žmonių komentarus, nes žmonės generuoja gana įdomias mintis, nei kokia nors žiniasklaida ir jos dirbtiniai užsakovai. O kodėl ne.

Reklama

0 minčių apie „Atspėk (apytiksliai) ir laimėk BodyShop dovaną kam nors (50 svarų vertės) – ( spėjimas mėnesio laikotarpiui )“

  1. gyvenime žmogus kartais vadovaujasi intuicija – ką turi kiekvienas žmogus; tad jeigu be fantazijos – kodėl netikėti tuo;

   reikia mokėti analizuoti, atsižvelgti objektyviau.. o čia, dažnam, jau galvą skaudėt pradeda

   kuo mažiau dalyvaujančių, tuo geriau dalyvaujančiam 🙂

   iš žmonių atsakymų galima rasti trūkstamus varžtelius visame mechanizme

 1. cia radau viena is komentaru:http://www.lrytas.lt/-12807469331279367225-ministras-r-%C5%A1ukys-nekompensuojamieji-vaistiniai-preparatai-vaistin%C4%97se-tur%C4%97t%C5%B3-atpigti-iki-15-procent%C5%B3.htm
  SUKY,
  ..JEI BUTUM DORAS VYRAS–PRIPAZINTUM IR VISIEM PAPASAKOTUM, kAIP 1997m, PAZEISDAMAS KONSTITUCIJA…..R. SUKYS, A. ZUOKAS, V. STANIULIS—-PRASTUMETE I pREZIDENTUS LIETUVOJE NEGYVENATI IR MOKESCIUS MNEMOKEJUSI V.ADAMKU(iki 1956m Valdemaras Adamkavicius, del ko pakeite pavarde—irgi neaisku, gal SS padalinys VERMACHTE, susijes su kazkuo…..TAI DABAR-SIS, VEIKEJAS VARGU AR GALI DORAI ATLIKT PAREIGAS….AFERISTAS IR TIEK….SIDINT TOKIUS BE JOKIO TEISMO, TURTA KONFISKUOT, BOMZAMS APGYVENDINTI…

 2. Disco, Admkus is viso neteisetai gavo LT pasa ir isoko i prezidento kede…man tais laikais buvo labai keista, kad zmones akli, ir renka JAV atsiusta pasiuntinuka…net neabejoju, kad Adamkus CZV agentas….

 3. a)Manau, kad taip, net tai niekada neisplauks i pavirsiu. Na nebent po D.Grubauskaites mirties
  b)Manau, kad ir tarp teiseju, ir tarp politiku, ir VSD yra iskrypeliu, ir yra viskas kartu persipyne su kontrabanda ir kitomis stambiomis finansinemis aferomis…Yra grupe zmoniu, kurie veikia kartu, jiems reikia veikti kartu, nes kitaip neprasuksi biznio…o pedofilija(iskrypimas), tai silpnybe, bet tuo paciu jie ta savo iskrypeliskuma tarpusavyje supranta, kaip ju “galinguma“(ka norim ta darom)…
  c)Siuo metu(o ir paskutinius 20 m.) Lietuvoje yra formalus ir neformalus valdymas…Formalus valdymas, tai tradicine, teisine, biurokratine valdzia, kuri yra pateikiama visuomenei….O neformalus valdymas, tai tie kurie valdo saly “seselyje“. Tai grupe zmoniu, kuriu finansines galimybes leidzia jiems itakoti ne tik biurokratine valdzia(parodomaja), bet ir visa visuomene….Beja, toj biurokratinej valdzioj, kuria mato visuomene, taip pat gali buti keleta, kurie priklauso tai seselinei valdziai….Pozityvo jokio, nes ta grupe zmoniu yra suinteresuota, tik savo gerbuviu ir valdzios galia….
  d)D.Kedzio byla gali buti pradeta nagrineti po metu kitu, bet zudikai vargu ar bus surasti…
  e)N.Venckienei bus panaikintas teisejo imunitetas, pasalinta is teiseju ir iskelta byla. Sperndziant is klano veiksmu, tai byla bus iskelta uz padejima broliui D.Kedziui
  f)Tikiu tuom, kad alkoholi vartojanti moteris gimdo nepilnavercius vaikus, jeiguy moteris vartoja alkoholi kasdien, arba karts nuo karto dideliais kiekiais.
  Visko gali buti, kad Stankunaitei tevu girtuoklyste atsiliepe tiek moraliskai, tiek dvasiskai, tiek protiskai…
  g)laukiu prizo…

 4. Valdymo proceso pavyzdžiai:

  Pirmas:Daiktas (valdomasis) paprasčiausiai perstumiamas į kitą vietą.
  Antras: Vairuotojas valdo automobilį. Vairuotojo rankos per įvairiausias traukes (vairą ir kitus mechanizmus) sujungiamos su dažniausiai priekiniais automobilio ratais, ir vairuotojas, norėdamas pasukti automobilį norima kryptimi, savo rankomis pasuka vairą, o tuo pačiu – ratus.

  Uždėjus vairuotojo dešinę koją ant greitį reguliuojančio pedalo, įvairiausių traukių ir mechanizmų dėka, vairuotojas koja įpila daugiau ar mažiau kuro į variklio cilindrus. Taip reguliuoja važiavimo greitį. Kitas pedalas – tai stabdžiai: vairuotojo kojos judesys perduodamas automobilio ratų stabdžių kaladėlėms, todėl norėdamas sustabdyti, jis paspaudžia pedalą.

  Tai negyvų objektų valdymo, jų padėties ir būsenos keitimo proceso pavyzdys. Visi negyvi objektai valdomi betarpiškai, fizinėmis realiomis mechaninėmis priemonėmis.

  Gyvus padarus, turinčius smegenis, galima valdyti ir informacijos pagalba. Valdantysis, norėdamas norima kryptimi nukreipti valdomąjį, pakeisti jo padėtį ar būvį, gali suteikti jam informaciją apie tai, ką jis turi padaryti ar kaip jis turi pakisti.

  Informacijos perdavimo valdomajam (valdymo) priemonės

  Informacijos perdavimo valdomajam priemonės gali būti betarpiškos – mechaninės, fizinės bei garso, rašto ar gestų kalba. Kaip valdymo proceso pavyzdys ir informacijos perdavimo būdas gali būti vadelėtojo ir arklio santykiai.

  Vadelėtojas, vadelių ir botago pagalba suteikia informaciją arkliui, kad šis turi eiti, o vadelių, pririštų prie jo snukio pagalba informuoja, kuria kryptimi. Aišku, už tokį paklusnumą ir tarpusavio supratimą vadelėtojas arkliui duoda paėsti ir atsigerti. Atsilygina. Gyvam padarui, kuris nesupranta ar neklauso valdančiojo kalbos, informacijai perduoti gali būti taikomos ir taikomos betarpiškos mechaninės, fizinės priemonės kaip vadelės ir botagas.

  Protingiems padarams, kaip žmogus, kuris supranta kalbą, informaciją galima perduoti garso ir/ar rašto ir/ar gestų kalba.

  Valdymo metodai.

  Egzistuoja du visuomenės valdymo metodai:demokratiškasis ir tironiškasis.

  Tironiškasis – toks valdymo metodas, kai valdantysis sudaro valdomajam tokias sąlygas, ir aplinkybes, jog valdomasis neturi pasirinkimo paklusti valdančiojo komandoms (nurodymams) ar ne. Jis tik privalo vykdyti. Arklys negali nepaklusti važnyčiotojui. Ir jokių derybų.

  Demokratiškasis metodas – tai toks, kai yra sąlygos ir aplinkybės valdomajam pasirinkti: paklusti valdytojui, reaguoti į informaciją ar ne. Čia valdytojas valdo, suteikdamas informaciją, patarimus, prašymus, siūlymus. Gal ir nelabai vykęs, bet pavyzdys gali būti Jėzus Kristus, tituluotas žydų karalium, nors daugelis nesuprato kodėl. Jis, būdamas niekuo ir neturėdamas jokių galimybių taikyti tironiškus metodus, valdė ir valdo didelę dalį visuomenės, bet kitais metodais. Jis valdė autoritetu, gėriu, mokymu, patarimais, pavyzdžiais ir t.t., skleisdamas informaciją, ir jam pakluso ir paklūsta daugelis.

  Žmonija, visuomenė ilgą laiką buvo valdyta tironiškom priemonėm ir metodais. Tačiau pastebėta, kad tokios priemonės ir valdymo metodai neveiksmingi. Visuomenė pasiekė tokį išsivystymo lygį, kad valdomieji pradėjo nepaklusti valdytojams, vangiai vykdė komandas. Todėl teko galvoti apie kitas informacijos perdavimo priemones ir valdymo metodus. Tik praėjus 2000 m. po Kristaus gimimo, žmonija suvokė apie galimybę valdyti informacijos pagalba netironiškais metodais. Dabar vyksta perėjimas link to. Nors dar ne vienas svajoja turėti tokį valdymo modelį, kad vienos „rankenėlės“ galima būtų valdyti visą visumą. Kad su minimaliomis investicijomis (pastangomis) būtų įmanoma išjudinti savaiminį visuomenės plėtros procesą ir jį suvaldyti.

 5. na joo ne zmones akli, o runkeliams ir kaimieciams, uzpiltos smegenys alkoholiu , bambaliu ir samagonu del to tai ir yra, o dar kai daugelis zmoniu yra politiskai pasyvus tipo : as politika nesidomiu, dabar DEJA REIKES VISIEMS dometis, nes nuo to priklauso jusu gyvenimas!!! , o gyvenimas lt kolkas yra skurdas ir badas su maziausiasiomis ES algomis ir vos ne didziausiomis kainomis.

  1. matyt nėra drąsos ir akivaizdus pasyvumas 🙂 na šiuo atveju reik kažkiek pastangų įdėti, gamtos duotą mąstymą pajungti – nemokamai nieko nebūna

 6. ir beje, cia tik mano tokie isvedziojimai, bet gali juk pasisukti reikalai ir kitaip…jei pvz. koks Krivickas ar dar kazkas(gal is zurnalistu) iskapstys ka nors tokio…nors pagal tai, kad jau atvirai atakuojama Venckiene, tai manau, kad klanas nepaisydamas(taip kaip iki siol) svariu argumentu ir irodymu, tes savo juoda darba toliau…

 7. http://www.balsas.lt/naujiena/496261/sekso-istroskusiems-vyrams-vis-daugiau-paslaugu-tiekeju
  IK FAKTAI:

  Vien Vilniaus gatvėse „dirbančių“ prostitučių, „Demetros“ duomenimis, yra netoli tūkstančio.

  Ekspertai Lietuvoje suskaičiuoja 8000–10 000 prostitučių.

  Gatvėse jau galima išvysti 11–12 metų prostitutes. Vyriausiai Vilniaus prostitutei Stelai – 64 metai.

  Iki įstojimo į Europos Sąjungą Lietuvos gatvėse apie 15 proc. prostitučių buvo iš kaimyninių šalių: Rusijos Kaliningrado srities, Baltarusijos, Ukrainos. Įstojus į ES, liko tik vietinės merginos. Pastaruoju metu pastebima, jog po truputį užsienietės grįžta – ypač iš Baltarusijos.

  A. ŽUTAUTIENĖ
  taigi lietuva jau tampa mini tailandu jei tokio amziaus prostitucija ?

 8. a) Ar Dalia Grybauskaitė yra homoseksualė ? Mano manymu ji galėtų būti ir biseksuali ar aseksuali, bet greičiausiai (politiškai) impotentiška, skambūs šūkiai, veiksmų nulis, kaip išgėrę pensininkai grabinėjantys jaunas merginas – tobulas marketingas skirtas protiškai vargingiems žmonėms.

  b) Kodėl Valstybės Saugumo Departamentas susidorojo su Drąsiumi Kedžiu? Pedofilu yra visur, bet mano manymu aukštuosiuose sluoksniuose procentiškai daugiau, nes ilgus metus jaunystėje negalėdami išlieti seksualinės energijos skyrė įvairioms veikloms, o patekus neliečiamųjų gretose galima ir paišdykauti. Versijų yra begalės, viena iš jų galėtų būti – Kedį nužudė, pasinaudoję kaip marionete kontrabandininkų, daktarų, korumpuotų teisėjų, pedofilų klanai, dar ir LNK bei TV3 finansavo šitą akciją, kad galėtų pateikinėti savas versijas, nes Jonaitienė jau buvo visiems atsibodus, o reklamos užsakymai smukę, bei reikia nukreipti dėmesį nuo krizės bei vyriausybininkų akivaizdžių vagysčių ir tautos išnaudojimo.

  c) Jeigu žinote apie “Visuomenės valdymo principus” ( Visuotinio saugumo koncepcija ) – kas ir kodėl ją stengiasi pritaikyti šiuolaikiniame gyvenime? Kodėl ji pozityvi ar negatyvi ? Visuomenę ir valstybę geriausia valdyti pavertus juos finansiniais vergais. Tą daug aukštesniame lygyje daro tarptautinio valiutos fondo UABas, paskolina „orą“ – pinigus, nepadengtus niekuo, tik debiliškais vyriausybių, valstybių vadovų veiksmais ir sprendimais. Gerai vienai pusei, blogai pavergtiems. Puikiai eina kubiloidas į finansinę vergovę su „žalio“ paskolomis.

  d) Kada pradės nagrinėti Drąsiaus Kedžio bylą ir bus suimti pirmieji žmogžudystės užsakovai ? ( orientaciniai laikas, kas tai galėtų būti ) Atsakymas jau aiškus – „prigėrė skrandžio turiniu“, senatis gal kokia suveiks? Pasaka be galo.

  e) Ar Neringai Venckienei (Drąsio Kedžio) seseriai iškels baudžiamąją bylą ? ( kokiu pagrindu , kuo ją apkaltintų ) Drausminė byla jau iškelta? Nedėčiau į kišenę aš tos Venckienės. Gal nepasidalino įtakos zonų, susijusių su kontrabanda ir Venskienė bandė padėti broliui eliminuoti konkurentus?

  f) Ar tikite tuo , jog alkoholį vartojanti moteris gimdo nepilnaverčius vaikus ? Nuo kiekio priklauso, bet zuoko pavyzdys rodo, kad alkoholis kartais padeda gimdyti verslo „genijus“.

 9. a) Ne.
  b) Tarp Lietuvos teisėjų – kontrabandininkų yra pedofilų bei sekso paslaugų verslo atstovų.
  c) Nežinau.
  d) Niekada tikrieji užsakovai nebus suimti, o Kedį pripažins kaltu prieš suimant Venckienę, kad ji būtų apkaltinta bendradarbiavimu.
  e) Žiūrėti į d).
  f) Tikiu, kag alkoholikė su stažu gimdo nevisai sveikus vaikus, auklėja irgi nesveikai. Zuokas – genijus? Aš nesidomiu jo moksliniais išradimais, nieko negaliu pasakyti.

 10. a) Ar Grybauskaite lesbijiete? Taip, net nera abejoniu. Kai, nepamenu koks, bet zurnalistas parase apie tai straipsni, dar jai dirbant finansu ministre, tuoj pat neteko darbo, tiesa? ka tai sako? Bet Ukmerges gyventojams tai jokia paslaptis, ji senai draugauja su tokia Bakutyte, vienos gamyklos direktoriaus (buvusiu) – zmones puikiai zino apie ka as cia , dukterimi. Grybauskaite neslepe santykiu su Bakutyte , kartu lankesi Ukmergeje ir jos kartu dirbo ir gyveno Briuselyje ,jai bunant eurokomisare. Paskirtoji – isrinktoji prezidente turi savu silpnybiu , todel gali buti pazeidziama ir itakojama del Kauno pedofilijos bylos ir ne tik.
  b) kuo arciau “imperatoriaus“, tuo daugiau pagundu paragauti uzdraustu vaisiu , jauciant savo nelieciamuju klano jega ir lengvai gaunamu pinigu galia. Tokiu yra visur: biznieriu, politiku , VSD ir policijos pareigunu, teiseju ir prokuroru tarpe.Tokie palaiko vienas kita solidarumo ir kompromato pagalba. Jie prastumia vienas kita i valdzios virsunes , todel patys gerai jauciasi turedami saugu stoga. Usas buvo VSD agentas, tai faktas. Dabar uzslaptintas Aidis Miezelis vadovavo (gal dar vadovauja) VSD 9 valdybai – “Visuomeniniai ir politiniai procesai“, todel turejo vadovauti ir Uso veiklai, o laisvalaikiu Usas pamalonindavo savo sefa naujais, bet uzdraustais nuotykiais, taip ju keliai ir susipyne. Adamkus – Miezelis turi bendra vardikli.
  c) “The New World Order“ . H.G. Wells 1939 m. paskelbe apie “Nauja Pasaulio Tvarkos“ – pradzia. Torrent.lt galite paziureti filma sia tema anglu , rusu kalba “Endgame“. “Money Masters“ ir kt.
  d) Pagal grafika, teismo procesai turi prasideti si rudeni. Taciau tokios ,kaip D.Kedzio nuzudymo bylos tai nera net pradeta, nes oficialiai jis “mire uzspringes savo skrandzio turiniu“. Jeigu Stankunaite neskils, o tai beveik tikra , tai pedofilijos bylos pabaigos dar greit nematysime, o kileriai ir uzsakovai bus nerasti,nes ju “nebuvo“. Gal but si reikala pades isjudinti musu europarlamentarai? Jie tik zada kovoti su pedofilais ar visgi prades kovoti?
  e) Venckienei gali buti iskelta b. byla, uz pagalba broliui , bet ji uzsites ir bus nutraukta.
  d) Savaime aisku, kad alkocholikai – motina ar tevas daugina debilavotus vaikus.

 11. a) Nežinau, bet jei ji ir būtų homoseksualė – nematau jokios problemos. Taip sakant, mokslas dar nenustatė, kad homoseksualai būtų amoralesni ar labiau paperkami nei heteroseksualai. Pakol ji nieko neprievartauja, mums neturėtų rūpėti su kuo ji miega ir ką valgo pusryčiams. Svarbu kad šalį gerai valdytų. Kita vertus, liaudis dėl patiems nesuvokiamų neaiškių priežasčių homoseksualų nekenčia (o paklauskit kodėl – žmoniškai nepaaiškins), susipriešina – o anie, suprantama, paslapčiomis vienijasi, užjaučia vienas kitą ir viens kitam padeda. Buriasi į klaniukus. Bet jei nebūtų baimių, tai gal nebūtų ir klaniukų.

  b) Drąsius įkyriai lindo į viešumą su skundais, ir visokiais pagasdinimais jo nutildyti nepavyko. Tuo pat metu savų problemų kėlė ir Furma, o greičiausiai ir Violeta, apie kurią mes daug nežinom, bet spėju kad ji galėjo reikalaut daugiau pinigų, pvz., už sužalotą savo mergaitę, šantažuot ir pan. Tai štai saugumas ir sugalvojo planelį, tik nesigavo jo švariai įgyvendinti. Bet platesnė esmė yra giliau. Yra klanas, ne pedofilų o viskas remiasi į pinigus. Dižiuliai pinigai plaukia gal už kontrabandą, gal iš CŽV, gal analogiškų Rusijos agentūrų, gal dar ko, o greičiausiai tai iš visur. Nepamirškim Lietuvos geopolitinės padėties, kuri daug kam labai aktuali. Tikrai pas mus yra ir kažkieno agentų, ir didelių interesų. Štai lenkai neseniai išsiaiškino, kad pas juos visgi buvo slapti kalėjimai, dabar ten kyla didelis triukšmas. Lietuvoj viskas ramiai užglaistyta. Kam tas triukšmas. Pas mus nieko nebuvo.
  Vienžo, dauguma žmonių neatsilaikys prieš didelius pinigus, net ir kruvinus, tokia jau prigimtis. Nors yra ir tokių, kas į klaną įtrauktas ne už pinigus, o pvz už pedofiliją ir kitus darbelius – mažas pavyzdys – prieš porą metų vieno garsaus teisininko sūnelis sulaikytas už stambią kontrabandą – ir ant rytojaus paleistas. Ir tylu ramu. Tik vieną dieną “iš kažkur“ atsiranda neteisingų teisėjų, papirktų advokatų…

  c) Čia ESBO turit omeny, ar kokią? praleidžiu šį klausimą, vistiek į šampūną nepretenduoju

  d) 90% tikimybė, kad tikrųjų kaltininkų niekada nesuims, na o jei visgi ištiktų tas 10% – tai 2011 m. antroj pusėj arba 2012 m.

  e) lengviausias kelias buvo apkaltinti dėdę, kad pas jį slapstėsi Drąsius. Atrodo, kad prie to ir buvo einama, gaminami aititnkami įkalčiai (pvz butelis degtinės – būtent tos kur dėdė mėgsta, dėdės“įtartinas“ telefono skambutis ir pan.). Prastūmus šią versiją, būtų galima pusę Venckų giminės susodinti, ir būtiniausiai Venckienę. Bet matyt saugumui kažkas nesigavo, kad iki šiol to nerealizavo. Ir dabar jie nieko neturi prieš Neringą, kol kas net jokios geresnės idėjos, vienintelė viltis – tuo tarpu pašalinti ją iš teisėjų, o tada gal pavyks sufabrikuoti kokį nusikaltimą, pvz kratos metu namie pakišti narkotikų – bet čia tik nevykęs pavyzdys, gal jie netyčia sugalvos ką įtikinamesnio

  f) teoriškai taip, bet taisyklė nešimtaprocentinė. Stankūnaitės atveju, jos motina matyt dar nebuvo galutinai prasigėrusi kai ją gimdė, tai ir Stankūnaitė neatrodo fiziškai paliegusi. O protinis jos išsigimimas – tai jau auklėjimo pasekmė. Tiesą sakant, jos net gaila kažkiek – juk normalaus gyvenimo ji praktiškai nematė. Kol vaikas, buvo ujama, nedavalgiusi,dar neaišku ar neprievartauta, kitų vaikų pašiepiama, paskui dar sesuo ją vis vadindavo ubage, pati taip pasakojo. Ir paaugusi mergina, matydama savo aplinką, pasidarė išvadą, kad šiam pasauly vertę jai suteiks tik pinigai. Todėl gauti jų reikia bet kokia kaina. Juk jos gyvenime gal nepasitaikė nei vieno žmogaus, kuris įtikintų kitaip. Laikas praleistas normalioje Drąsiaus šeimoje gal buvo per trumpas jai “persiauklėti“, o gal jau ir per vėlu buvo, jos psicihka jau buvo susiformavus negrįžtamai.

  1. nupils mane kokie vietiniai recidyvai einantį pavargusį namo 🙂

   niekaip nesuprantu kur dingęs M.Laurinkus, gal atostogauja ar planus rezga

   ateisiu, kai bus pajudės pedofilų byla ir jos dalyviai, o kol kas nėra noro; tiesiog pavojinga

 12. Pasistengsiu trumpai ir aiskia atsakyti:

  Klausimai:

  a) Ar Dalia Grybauskaitė yra homoseksualė ?

  Sunku pasakyti, jei zmogus nerado gyvenimo draugo, tai dar nereiskia kad jis homoseksualus. O siaip kas zemina savo isrinkta prezidenta zemina pats savo tauta ir pats save.

  b) Kodėl Valstybės Saugumo Departamentas susidorojo su Drąsiumi Kedžiu ( ar dėl to, jog Prezidentas V.Adamkus pedofilas, Tarp Lietuvos teisėjų yra pedofilų, dėl kontrabandonių ryšių, dėl pačioje VSD esančio pedofio, ar dėl to, jog Mieželis – tai V.Adamkaus svarbus pažįstamas, ar prokuratūroje yra pedofilų, ar dėl kitų priežasčių) ?

  Visi isvardinti skliaustose variantai tinka.

  c) Jeigu žinote apie “Visuomenės valdymo principus” ( Visuotinio saugumo koncepcija ) – kas ir kodėl ją stengiasi pritaikyti šiuolaikiniame gyvenime? Kodėl ji pozityvi ar negatyvi ? ( šiuo klausimu teks pasidomėti);

  man irgi teks pasidometi
  o siaip prisiminiau viena ivyki is gyvenimo:
  Prostitute islenda is po negro ir sako: nekenciu as tu jodasikniu, ir aplamai as rasiste esu, o kodel as negrams duodu? todel kad darbas pas manes toks

  d) Kada pradės nagrinėti Drąsiaus Kedžio bylą ir bus suimti pirmieji žmogžudystės užsakovai ? ( orientaciniai laikas, kas tai galėtų būti )

  Nekada, cia gi Lietuva plet 🙂

  e) Ar Neringai Venckienei (Drąsio Kedžio) seseriai iškels baudžiamąją bylą ? ( kokiu pagrindu , kuo ją apkaltintų )

  Priklauso nuo jos pacios veikslmu tolimesniu, cia gi vel Lietuva plet 🙂

  f) Ar tikite tuo , jog alkoholį vartojanti moteris gimdo nepilnaverčius vaikus ? ( kokiais kiekiais vartojant, kokį laikotarpį, ar tai susiję su L. Stankunaite – kuri pardavė savo dukrą pedofilams – amoralus išsigimimas bei protinis, būdama užauginta alkoholikų tėvų šeimoje )

  Nepilnavercios moterys gimdo nepilnavercius vaikus, o tokiu sio metu dauguma, ir ne alkoholis kaltas, o aplinka.

 13. Tai Adamkus CŽV agentas, tai kitą dieną jau KGB, dar vėliau jis homoseksualas, o dabar jau net pedofilas. Apsispręskit jūs pagaliau, nes šitas idiotiškai saitas pats sau prieštarauja. Aš pavyzdžiui šventai įsitikinęs, kad Kantas – pedofilas, nes kaip dažniausiai esti didžiausi pedofilai, gėjai ir t.t. visada užsimaskuoja po “kovotojų“ kaukėmis.

 14. Sudeliojęs ant popieriaus atsakymus ir pasvarstęs (minusais ir pliusais naujom ir senom bei bendrom idėjoms, analizei) , likau prie komentatorių: “A“ ir “virga“ pozicijų.

  Antram klausimui gaila ir pinigai – esminiai svertai, kurių neturėtų likti šiuolaikinėje visuomenėje valdymo sistemose vienose rankose.

  į klausimą C – niekas neatsakė 🙂 Galbūt nelabai tiksliai pavyko užvesti, nes tai buvo esminis klausimas. Tad , vertinant iš likusių penkių – objektyvesnė nuomonė radau “A“.

  komentatorius “A“. Prizas Jūsų

 15. Kantai, turbūt daugumai būtų įdomu išgirsti pačio atsakymus į aukščiau pateiktus klausymus. Tavo pozicija daugmaž aiški dėl visų punktų, išskyrus, kaip minėjai, esminį klausimą po punktu C. 🙂 Ir man, kaip Visuomenės Saugumo Koncepcijos (VSK) nagrinėtojui-platintojui, būtų įdomu sužinoti Tavo nuomonę ir ją pagrindžiančius motyvus, faktus, argumentus… Manau VSK – tai vienintelė koncepcija galinčia išgelbėti visuomenę nuo tolimesnio degradavimo. Manau jos autoriai (paprasti mąstantys žmonės) sukūrė (tiksliau surašė) VSK su kilniai tikslais, nes po ilgų nagrinėjimų ir apmąstymų nerado kito būdo išgelbėti žmoniją nuo parazituojančios “elitos“ ir išvesti mus VISUS į gerovės ir dorovės kelią. O kas, kaip ir kokiais tikslais gali panaudoti šias žinias – tai jau kitas klausymas. Tačiau kiekvienas žinantis VSK galės identifikuoti šiuos tikslus, ir iškelti juos į paviršių – kitaip sakant atskirti pelus nuo grūdų. Gal aš klystu? 🙂

  Pagarbiai,
  tavo blogo prenumeratorius.

  1. neklysti, teisingai išdėstei; tačiau turi suprasti, jog mes esame žmonės ir privalome su nuo nors pastoviai kovoti (ar tai problemos, ar tai ligos, ar kitos aplinkos su jų asmenybėmis);

   Sovietų sąjunga žlugo dėka alternatyvios koncepcijos (nukreiptos prieš Rytų šalis), kuri, deja, atsirado anksčiau už VSK, todėl ir turime dabartinius rezultatus. Panašiai kaip ligos, kurioms vaistai atrandami truputuką vėliau negu išplinta ligos ir paveikia žmones.

   Toks tas gyvenimas, kol nėra kenkėjų , tol vystosi pramonė, mokslas, technologijos, medicina ir kitkas.

   Nenoriu plačiai atsakyti į klausimą C, nes objektyviai suprasti mažai žmonių sugeba. O tuo labiau Lietuvoje gyvenantys bei jų vaikai, kurie iki šiol paveikti žydo Landsbergio psichologine hipnoze. Galbūt pradžiai reikia sunaikinti ligos sukelėją, nei įvardinti gydytojus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.