Jaunų moterų prievartautojas – Kęstutis Pūkas ( prievartauja naudodamasis darbdavio padėtimi ) "Kitokia Lietuva"

Jaunų moterų prievartautojas – Kęstutis Pūkas ( prievartauja naudodamasis darbdavio padėtimi ) “Kitokia Lietuva“

Na, visada reikia negarbingus asmenis parodyti tikrajame jų pavidale, nes labai jau retas kuris sugeba ir laiko rasti, ir suprasti būtinybę šios užduoties vykdymui. Nes moterų prievartautojas pasinaudodamas žmonių sunkmečiu lavina savo pomėgį, bei tuo pačiu viešai drįsta skelbtis kažkokiu tai geradariu ar gelbėtoju, norinčiu pozityvumo visuomenei.

NB. Man nuoširdžiai gaila vieno žmogaus – Augustino Rakausko (“Senukų“ savininkas), atėjusio į PRIEVARTAUTOJO vedamą TV laidą.  Kur savigarba, pone A.Rakauskai ? Susidėti su atmatom – dergti pačiam ant savęs (juk ir komentuoti nėra ką).

Nejaugi, Augustinai, nesuprantate, jog durniui duotas kelias  (komunikuoti su pensininkais) tam, jog sujungtų aplink savę tokius pat – o didesnė masė bus spontaniško efekto būsenoje.

Su tokiais prievartautojais kaip K.Pūkas garbės turintys žmonės nekontaktuoja – A.Rakauskai , gi, kitokio kalibro žmogus.

Esu vieną sykį minėjęs, jog tai yra pats natūraliausias runkelis Lietuvos visuomenėje – natūralas ( neišsilavinęs , be etikos, kultūros stoka, nesusipažinęs su Lietuvos gramatika bei Lietuvos istorija ir kitais dalykais ).

Trumpai: Prievartautojas natūralas turi apgailėtiną radijo stotį ir TV, kurios auditorija – pensininkija ir savo galva negalvojantys asmenys (dažnas jų save laiko tiesiog vergu). Kitas pajamų šaltinis prievartautojo – naudojasi kitų asmenų kūryba (konrečiai, muzikos) ir teisiškai reikalauja duoklės  ir procento sau už paslaugą (tarpininkavimą).

Bet moteris prievartauti  šiam runkeliui (natūralui) yra normalu. Mat toks gyvenimas, kai silpnos lyties atstovai ne tik nesugeba rasti darbą, bet dažna jauna moteris neturi patirties bei “kvalifikacijos“ – kas leidžia pasinaudoti situacija ir IŠPRIEVARTAUTI jas.


Labai primityvu, labai “kasdieniška“ postsovietinėje valstybėje, kompleksuotoms atmatoms skriausti silpnesnius.

Tik viskas turi galą.

Kas yra organizacija “Kitokia Lietuva“ ? Ir kaip šis, moterų prievartavimo specas, gelbės nelaimingus gyventojus Lietuvoje ? Gal kas turi kokių nors pamąstymų ?

Reklama

19 minčių apie „Jaunų moterų prievartautojas – Kęstutis Pūkas ( prievartauja naudodamasis darbdavio padėtimi ) "Kitokia Lietuva"“

 1. haha 🙂 sterili prostitucija, kam dirbti daug ir sunkiai, kam mokytis daug ir tobulet, jei nieko nereikia daryti ir tapti elitine kekse, o ne stovet uzsienio ar lt bordeliuose po 10 klientu per diena aptarnaut.

 2. Pritarsiu Virgai,niekas cia nieko neprievartauja.Daina geriau pacituosiu:Ji lyndo ,lyndo ir po manim palyndo.Visur ir visada taip buvo.

  1. jie, ten , panašūs renkasi 🙂 gaila, jog žodžių meistro Minedo neįtraukia į agitacinę kampaniją ( atvirai sakant, jų vietoje, imčiausi būtent tokio žingsnio – Minedai, Antanėliai.. pritraukti didžiąją daugumą visuomenės; na o “tarpuose“ – tarp eilučių – brukti tą fašistinę ideologiją ; būtų labai efektyvu Lietuvoje )

   gabalais renka tą informaciją be platesnio suvokimo kaip tai atrodo iš šalies, na ir neišeina nieko nė vienam iš jų; reta dalis žmonių geba sukurti svetimų žmonių pasitikėjimą; tam reikalinga šiokia tokia gyvenimo mokykla, o ne vadovėlių teorinė medžiaga ( praktika ir dar sykį praktika… )

   1. norčiau paklausti…o kur renkasi tokie pervargėliai kaip tu? Dėl tavo neišsilavinimo kitiems raudonuoti nebutina,ar susiprasi?

 3. pukas turi jau 6 vaikus,o ne 5 is buvusiu santuoku,viena nesantuokini ir dabar dar vienas bus.Vyriausia dukra gyvena Kanadoje,kiti Lietuvoj.

 4. Jokios skriaudos as cia nematau, jei si moteris nemyli jo, tai ji istekejo del jo turtu. Visame pasaulyje pagyvene, ar seni vyrai perka jaunas moteris, o moterys pacios nusprendzia ka jai daryti. Cia vyksta manau abibusiu saliu interesu patenkinimas.

 5. labai jau įdomu …kas šitą mėšliną straipsnį sugalvojo??? atsiliepkite norėčiau į akis pažiūrėti…

  1. matai, johnsonai, šie šiuolaikiniai fašistai reikalingi tame tarpiniame procese, todėl kuo daugiau jie savo gretose diskutuos ar yra teisūs ar ne – tuo geriau mums visiems

   juk jie nerašo , jog tai melas arba dar kitaip bando apginti; tiesiog nešališkai stengiasi iškreikšti nesusipratimą – panašų į “kaip taip gali būti?“ (žmogaus psichologija)

   fiurerio jie nelabai ir turi, nes A.Hitleri pasižymėjo ypatingu giliu suvokimu problemų įvariose srityse – todėl ir iškalbingumas buvo aukšame lygyje, suprantant ko masėms reikia ir kaip tai pateikti (aišku, sprendimo būdas jo nebuvo teisingas, bet alternatyvos tuomet negalėjo būti, nes JAV reikėjo to karo – ar su Adolfu , ar su kitu – vis vien jis būtų)

   ir šiaip, asmeniškai tiesiogiai siūlau tai fašistinei organizacijai sprendimo būdus kaip įgyvendinti puoselėjamas jų svajones – bet ko tai nedrįsta pradėt , tačiau kito kelio jie neturi

   na yra numatyta gudrių ėjimų, reikalingi jie

 6. koks skirtumas,…nenukrypk nuo temos Ar bijai vienin gos Lietuvos. Beje jei jis ir dirbtu su seniais, tai jau rodo nebloga politika, nes proto dar turi suprasti, kad cia tokie ir like…nes isgyvene tik prisitaikeliai arba seniai…tame tarpe jus visi ir as…cha cha cha

 7. Nesuprantu kodėl Jums pagailo Rakausko. Labai panašūs jie yra, tik, kad vienas išsilavinęs, o kitas- ne. Tikriausiai nepažįstate žmonių, kurie dirba/dirbo ,,Senukuose“. Manau, kad su jais pakalbėję pakeistumėte nuomonę apie Rakauską.

  1. reikia jo biografijos ir pakeisime. nedomino iki šiol detalesnės šio tipažo charasteristika, bet ateičiai būtų gerai žinoti kas per tipas yra

   laikui bėgant sužinosim

 8. Šiaip man dzin kiek jis žmonų turėjo, ar dėl ko jos su juo.
  Bet pikta kai jis apsimetinėja ir vis apie moralę kalba, apie tvirtas šeimas, kad tai valstybės pagrindas ir panašiai. Didžioji dalis jo auditorijos internetu nesinaudoja ir nežino kokia tikroji ta jo “moralė“.

  P.S Suprantu, kad gali pasirinkti ne tą žmogų, suklysti. Na gali būti antra, na net trečia santuoka, bet penkta (neaišku kiek dar bus)…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s