Pagaliau kažkas nepatingėjo išsiaiškinti LESBO vaidmenį piderastų eitynėse

Pagaliau kažkas nepatingėjo išsiaiškinti LESBO vaidmenį piderastų eitynėse

delfi.lt: “ …Be to, parlamentarai rašo, kad teismą esą galėjo paveikti šalies vadovė – esą D. Grybauskaitė viešai pasipiktino prokuratūros veiksmais dėl kreipimosi į teismą ir žemesnės instancijos teismo sprendimu taikyti laikinąsias apsaugos priemones…“

O aš net neabejoju, jog būtent Dalios Grybauskaitės noru buvo surengtas šitas išsigimėlių paradas Lietuvoje, nes visos aplinkybės suveda tik į ją.


Netgi impotentas V.Adamkus nenorėjo eiti prieš tautą (bijojo) ir nesikišo iki tol Vilniuje išsigimėlių norus. Nes nenorėjo konfilkto visuomenėje, kurioje vyrauja moralės pamatai.

O šiomis dienomis mane stebina, kaip kaimiečiai džiaugiasi jų naikinimu ir svetingai sutinka “išvaduotoją“ – galbūt tai tik siauras ratas runkelių ( kuriems nesvarbu ar žydas Landsberg, ar koks ten LESBO – svarbiausia pinigai).

NB: Žmonės neturi pasiduoti užsienio žydaujos įtakai ir leisti Lietuvoje urodams legaliai tvirkinti mažamečius vaikus ir kitų pasąmones – nes ateityje jie bus pastoviai rodomi TV eteryje (siekiant sunaikinti stiprią tautą galutinai).

Seimo nariai prašo nubausti gėjų eitynes įteisinusius teisėjus

Reklama

0 minčių apie „Pagaliau kažkas nepatingėjo išsiaiškinti LESBO vaidmenį piderastų eitynėse“

  1. Kantai, išsigimėli tu, rink žodžius šnekėdamas apie LR prezidentą, nes gali tekt mordą išbarstytą rinktis.

    1. “Pilieti“ – nesibarstęs epitetais, geriau eik knygą paskaityk arba grįžk į kaimą, čia ne delfi, kad tokie puikiai argumentuoti komentarai kaip tavo parodytų kažką daugiau nei tavo nesigaudymą situacijoje arba tiesiog esi fašistuojantis durnelis, kuris kartoja ką jam liepia.

  2. kanati, taigi prezidente gyveno Europoj, ir ji zinojo, jog geju eityniu draudimas issauks ES saliu pasipiktinima…Galvoji gejai nebutu pasiskunde i Europos zmoniu teses gynejams….Lietuva vistiek butu buvusi priversta duoti ta leidima…

  3. Vienaip ar kitaip galima konstatuoti, kad Grybauskaitė nekeis ir nieko nesiruošia keisti Lietuvoje. Papraščiausia popierinė griežtai kalbanti prezidentė. Jos vietoje jei būčiau, man būtų vienodai, pašalins mane iš posto ar ne pašalins, bet tai ne priežastis bijoti keisti sistemą. Ką jinai prarastų? Nieko, už ją žmonės galvą padėtų, bet tu parodytum, kad esi tikras prezidentas.

    Labai keistai atrodo vienas momentas: neseniai buvo skandalas dėl 20 mln. lt gražinimo Maximai, kažkas prakalbo, kad būtent dėl Prezidentūros įsikišimo valstybė pralaimėjo bylą..ir Maxima atsiėmė tą paraišką dėl 20 mln. lt, žiniasklaida nutilo. Ar nenorėta užmaskuoti Grybauskaitės klaidą, kad ji realiai atstovaują ne Lietuvą, o tą korporaciją? Ir dar kitas momentas buvo prieš keletą metų, kai Maximai buvo pervesta keliasdešimt milijonų mokesčių lengvatų tiesiai iš valstybės biudžeto Finansų ministerijai vadovaujant Daliai. Ar ne tiesa?

  4. Grybauskaitei reitingu reikia, butu nesutikusi, tai butu ja ne tik ES suvare, bet ir tuo pasinaudodami visa dauguma. Tegu tas Grazulis nervuojasi, kas i ji kreipia demesi? Atrodo kaip laukinis, nes kare beveik vienas. Niekas nenori atrodyti kaip barbaras pries visa ES.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.