Ar pradės kontrabandininkai žudyti "savus" prokurorus Lietuvoje?

Ar pradės kontrabandininkai žudyti “savus“ prokurorus  Lietuvoje?

Ateina eilė prokurorams, nes sunkmetis įnešė baisų nepasitikėjimą į teisėsaugos gretas, o tuo pačiu nutrūksta ryšiai tarp kontrabandininkų ir korumpuotų teisėsaugos tarnautojų. Kas verčia manyti, jog pats laikas sulaukti žiniasklaidoje pranešimų apie nužudytus prokurorus.

Gaila, jog nėra totalizatoriaus ir negalima paspelioti kuriuos prokurorus kontrabandininkai pašalins dėl per didelės informacijos žinojimo – o jų tikrais yra nė vienas.

Tuo labiau kadrų kaita – tai dar akivaizdus ženklas veikti kontrabandininkams, nes jie negali daugiau pasitikėti tais teisėsaugos vadovais, kurie “tariamai“ deleguoja į prarastas vietas, “savo“ žmones. Juk “savi“ žmonės tai visai kas kitkas – tai pavojus visam kontrabandiniam klanui, nes “savi“ gali tapti “nesavais“. Turėtų būti skirtumas tarp “kolegų“, “bendrininkų“ ir naujais atsiradusiais savais – kurių elgesiu neverta pasitikėti.

NB: Kas ten žino su kuo bendradarbiaus “savi“ , ar nepradės ieškoti ryšių su ES šalies operatyvininkais, nerengti planų kaip svetimų šalių dėka susitvarkyti su vietiniais (“lobistais“). Daug klausimų… yra tikėtina, bus realių įvykių

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s