Kodėl LESBO mulkina neišsilavinusią liaudį ? Keisti žmonės

Kodėl LESBO mulkina neišsilavinusią liaudį ? Keisti žmonės

Nežinau kodėl žmonės dar iki šios dienos nesinaudoja savo smegenynėmis, o toliau vartoja alkoholinius gėrimus ir sparčiai degraduoja. O tuo naudojasi ir PEDOFILŲ KLANAS ir MAXIMOS LESBO, pasinaudodami nesupratinga liaudimi.

Kodėl ir kaip naudojasi MAXIMOS LESBO ? Atvirai išdėstysiu, nes gi kitur niekas nerašys, mat dauguma žiniasklaidos priemonių ir šiaip žmonių Lietuvoje, galinčių įtakoti kažką – yra “pod kalpokom“ (po kepure). Ir ne tik neskelbia, bet ir nedrįsta to daryti, o renkasi girtavimo kelią – degradavimo kryptį (apie kurią ne sykį esu rašęs).

Taigi, kodėl LESBO atstovauja MAXIMOS berniukams pidariukams – nes Lietuvos valstybė ne tik pasiskolino iš JAV reikiamą sumą pinigų, bet dar yra didžiulis potencialas tolimesnėms paskoloms gauti. O pinigus MAXIMOS piderastai labai mėgsta, nes “pirk parduok runkeliui“ – labai aukšto lygio verslas.

Tad, visos likusios ateities paskolos nusės tiesiogiai MAXIMOS piderastų kišenėse (būtent tam jie neseniai perkėlė savo kontorą į užsienio šalį – nepamenu kurią). Nes didžiausia apyvarta eina per prekybos centrus, ko neturėtų būti mažoje valstybėje – tam yra smulkūs verslininkai, kurie privalo patenkinti esamą poreikį rinkoje (deja, Lietuvoje veikia piderastelių dešimtukas – Vilniaus prekybos grupė).

NB: Ne visi tokie buki, kaip galvoja ši LESBO… Keisti žmonės, bet puikiai suprantu, jog Jūs tiesiog mažai ką žinote ir tiek.. Bet dabar žinosite esmę.. ir suprasite tolimesnę eigą

Reklama

0 minčių apie „Kodėl LESBO mulkina neišsilavinusią liaudį ? Keisti žmonės“

 1. visaip kaip stengiausi šito išvengti, nes esu įsitikinusi, kad ginčai internete yra tas pats, kas psicinių ligonių maratonas – nors ir laimėjai, tu vis tiek nesveikas, tačiau šį kartą nesusilaikiau.

  paskutiniu metu kyla įtarimas, kad kuriate teorijas tik tam, kad žmonės piktintusi dėl jūsų fantazijų, o tikrą tiesą šiame fantazariume pražiūrėtų.

  kiek žinau, nevalingas konspiracijos teorijų kūrimas gali būti laikomas psichine liga. reiktų susirūpinti?

  1. o kur ginčai ? čia dėstoma gyvenimo kritika – tikrasis gyvenimo veidas… Nejaugi sunku sutikti su esama informacija ?

   Prašome, kiekvieno teisė “susilaikyti“ ir nekomentuoti čia – yra atitinkamų politologų “viešo mokymo kursai“. Ten, deja, esu nepageidaujamas, nes rėžiu tiesiai šviesiai. Ir nepykstu dėl to, puikiai suprantu žmonių individualumą ir nenorą rodyti savų silpnų vietų. Ir pats turiu silnybių – pvz, negaliu nutylėti to, ką suvokiu ir jaučiuosi teisus.

   konspiracijos teorijos ? tokių dalykų , atrodo, nesu vartojęs dar. gal atvirščiai, stebina, kodėl mano dėstomi faktai sutampa su svetimų žmonių bandymais atskleisti visuomenei “upės gilesnes tėkmes“ (odkb.narod.ru, sarmatas.lt, derunkelizacija.lt).

   man nereikia ypatingai vadovautis jų šaltiniais, nes puikiai savarankiškai suvokiu, bet laislavaikiu įsiklausau (nes kiekvienas šaltinis žino kažką daugiau) – kaip ir įsiklausau į kiekvieną komentarą (įdomesnį) – delfi.lt alfa.lt lrytas.lt balsas.lt diena.lt – nes laisvi ir ryžtingi žmonės generuoja ateitį, tarp jų ir ieškomos idėjos..

   psichinė liga 🙂 Aistule.. nueik iki veidrodžio, įsižiūrėk į jį ir prisimink ..

   .“ kažkas, kažkuriuo metu pagalvojo.. reiktų tą Drąsių Kedį apkaltinti psichine liga ir įsodinti į psichinę ligoninę.. tačiau, laikui bėgant, sveiko žmogaus nepaveikė jokie gydymo vaistai.. tad ir nužudė “

   tas “kažkas“ , galbūt, yra tavo tikras tėvas arba artimas giminaitis (tvarkęs močiutę, arba dar senesnius protėvius), jeigu sugebi taip mąstyti 🙂

   štai tau maloni “konsiparacinė“ mintis apie “psichinės ligos atsiradimą“.. o dabar verta piktintis dėl šio “fantazariumo“ (gaila, bet daugelis sutiks su šia mintimi-teorija)

 2. Kantai matau esi teisingas žmogus, bet ne tu vienas toks. Yra žmonių dirbančių VSD ir matančių, kad jie griauna valstybę dėl pedofilų interesų. Galėčiau tau perduoti tam tikrą informaciją, kuri įrodytų kelis tavo čia paminėtus faktus, tačiau visa bėda, kad net naudodamas proxy tą padaryti bijau, kad sugebės nustatyti mane net ir naudojant proxy. Be to informacija koduota RC6 algoritmais.

  1. nenusikalbėk, kas nori tas ir perduoda, o būdų yra daug

   pamenu , kai dar mokiausi univere, buvo rodos 21 metai.. gavau iš vienos interneto bendrovės duomenų bazę su interneto klientais ir pasiūliau ją pirkti kitiems konkurentams.. bet, matyt, nesuprato manęs, kad niekas neatsiliepė.. o gal provokaciją įžvelgė…

   nesvarbu, esmė yra pilna interneto svetainių, degalinių su nemokamu ryšiu, prie bet kokio daugiabučio vietiniai tinklai bevieliai be slaptažodžių ir t.t.. priemonės: telefonai, nešiojami kompai..

   O dėl Lietuvos.. nu nėra Lietuvoje nieko tokio slapto 🙂 yra paprastas “švogeriavimo“ principas – iš burnos į burną (nes išsilavinimas neleidžia susisteminti informacijos kompiuterinėje laikmenoje)

   Man tiesiog gaila tų jaunų karininkų, dirbančių teisėsaugoje ar karinėje tarnyboje, kurie puikiai mato, jog parduodama Lietuva..ir nėra jokio nacionalinio intereso niekur.. Sunku taip gyventi, būti “marionete“ visam likusiam gyvenimui..

   pvz dirbti karinėje tarnyboje ir NIEKADA neturėti galimybės rankose laikyti naujausių ginklų, technologijų – kurias puikiai galėtų sukurti Lietuviška vietinė pramonė (grynai vietiniam vartojimui)

   gaila spec tarnybų.. kurie dirba prieš savus piliečius, o ne prieš užsienio agentus (tokius kaip CŽV agentas V.Adamkus , E.Zingeris ir kt)

   gaila vieno dalyko, žmonės nesupranta, jog neturi jie pamato.. nėra pamato .. visi pakibę ore.. kas nori , kada nori, kaip nori ir nupučia – neypatingai pučiant

   nemanau, jog yra žmonių prieštaraujančių šiems teiginiams, bet yra daug – neturinčių alternatyvos (bet deja, šimtai tūkstančių išvyke į užsienį ) – vat šitų ir nesuprantų… Kodėl jie tyli ir nepateikia internete visos medžiagos (na.. įvarė baimę dėl sekimo… pavažiuokite vakare iki daugiabučių ir raskite bevielius tinklus , ir siųskite į dėlfi.lt ar kitur)

   tiesa, suagusiam žmogui, bijančiam tų technologijų.. yra toks kelias – duodi svetimui vaikui litą ir sakai kai ką padaryti (elementaru)

 3. Duok savo email’ą, atsiųsiu jeigu įsitikinsiu savo saugumu. Bet nėra jokio garanto, kad tau pavyks įveikti RC6 algoritmus, rakto aš neturiu ir kas ten yra žinau tik abstrakčiai, tačiau ko gero geriau ir nežinoti.

  1. mano emailas pateiktas kažkurioje vietoje, bet pakartosiu dar sykį

   inside@centras.lt

   emailų turiu daųg, bet šis lietuviškas, ir visi su skirtingais slaptažodžiais, tad tenka turėti knygutę su įrašais 🙂

 4. Rc6 algoritmai?! Serious shit is going on! Galima patiketi, kad informacija tikrai saugumui priklauso, kantuk, dabar jau sesi, bus uz ka, galbut pats saugumas tau cia ziurke kisa, kad butu uz ka supakuot, bet kaip sakoma, uzkniso ir juos tavo kliedesiai, bet kas nerizikuoja, tas negeria sampano ar ne??? 😀

 5. Aiste, siaip realiai viska cia Kantas raso teisingai, ko tu cia putojies, jei esi siauro mastymo siauru paziuru, tiki ka raso papirkta oligarhu ziniasklaida, tai viskas aisku…
  prezidente, turejo labai daug populistiniu lozungu, bet dabar zmones po metu laiko jau ir netiki ja nes, jokios kovos pries korupcija nera,kaip ir pries monopolius. nes be shansu sesti i zona ar panasiai stai vienas is faktu:
  http://www.lrytas.lt/-12803389191279065993-vilniaus-vanden%C5%B3-vie%C5%A1%C5%B3j%C5%B3-pirkim%C5%B3-aferos-gali-siekti-milijard%C4%85-lit%C5%B3.htm

 6. Pasitikėk “informacija“, kažkada prašei kažko, tai dabar turi progą gauti ir parodyti, kad esi vyras su kiaušais.

  1. ko tai nesulaukiu jokių laiškų..

   apie tą karininką (nepamirštu) turiu atsidėjęs pastabą, bet neobjektyvu

   1. Pamiršk kol kas karininką, gausi informaciją, nespausk žmogaus, bus priimtas protingas perdavimo sprendimas ir gausi. Visiems koktu nuo to, kokioje padėtyje yra Lietuva ir kaip jau atvirai engiami Lietuvos žmonės. Kantrybės.

 7. Na štai, pedofilų klanas jau išaiškintas (visi be išimties politikai ir uab’ų vadovai. Jei per gerai gyvena = pedofilas. Kitaip būt negali), atėjo metas rimtesnėms paslaptims išaiškint, laužant kriptografiją!

  Paminėjo RC6, idant įspūdingiau nuskambėtų. Ar bent rakto ilgį žinot? Kur garantija, kad ten RC6 o ne bet kuris kitas iš AES kandidatų algoritmų? Pats siuntėjas pasipasakojo? Nežinomas nei duomenų formatas, nei raktas, jo ilgis, algoritmas irgi abejotinas, o laužymo įrankiai tai greičiausiai stalinis kompas. Nejuokinkit svieto. Tokios “slaptos informacijos“ pilnas /dev/random, irgi galiu pavyzdį atsiųst. Šansai iššifruot tokie pat bus.

  Klientus savo pardavinėt mat ruošės, pats vertas tiek pat pasitikėjimo, kiek ir politikai, kuriuos dabar kritikuoji.

  Disco, net ir “oligarchų žiniasklaida“ man yra patikimesnis žinių šaltinis nei pavienio piliečio “aš nešališkas, nes aš vienodai prieš visus“ pamąstymai. Pirmu atveju bent šaltiniai/motyvai aiškūs, o antruoju – viskas iš lempos. Dėl manęs tai šitas blog’as gali būt darbo partijos agitacinis projektas, o kodėl ne?

  Populistinių lozungų turi visi, nebalsuotų niekas kitaip. Dėl korupcijos/monopolių, ne taip čia lengva, kaip internete pakomentuot. Bet žiūrėk, štai Akropoliui 20mln. neatidavė po to kai Grybauskaitė nepritarimą išreiškė. Ką tu į tai?

  1. ne visi, garbingų žmonių visais laikai nelietė ( keista, netgi purvu neužmėtyti jų ; matei filmą Gladiatorius ? )

   žinai , nuo manės kaip nuo žasies vanduo…. kad ir kaip kas besistengtų .. ir taip visą gyvenimą …

   dėl kriptografijos .. yra toks paprasta mintis programistų gretose ir ne tik… Jeigu kažkas sugebėjo užšifruoti, reiškiąs yra galimybė ir “atšifruoti“ ( šią taisyklę žinau bent dešimt metų ir nesu sutikęs niekur “nenulaužiamo“ kodavimo (tarp IT straipsnių užsienyje)) labiau tik patarimus kaip ir ką daryti..

   asmeniškai , iš idėjos , “laužiaus“ į koduojamą bevielį internetą įvairiais protokolais (ar tai sudėtinga? pabandyk); reikėjo interneto

   tad informacijos stoka ar kaip čia pas Tamstą ?

   Taip, dirbu “Darbo partijos“ labui. Kad “atjobintų tuos, kuriuos reikia“ pagal pilną programą, Viktor Uspaskich kartu su Rolandu Paksu. Šie vyrai dar savo neatliko , o vėliau ateis eilė kitai kartai. Tik tiek.

   dėl Akropolio ? o kas kaltas, jog kyšius mažus mokėjo, ir nesugebėjo tyliai prastumti šį reikalą ?

   Drąsių Kedį irgi greitai norėjo greitai sutvarkyti – nieko nebus; Dabartiniai priimami politiniai sprendimai kenkiant visuomenei – nieko nebus;

   Tai ne Televizija, kur vieną vakarą parodei, o kitą – užmiršo; Tai INTERNETAS (virtualumas), kuris pastoviai žmonių galvose – diena iš dienos, formuojantis naują pasaulėžiūrą į gyvenimą, griaunant seną tarpinę struktūrą

   Ir tai ne vien mano mintys, panašiai pradeda mąstyti ir gyventi daug kas užsienyje. Tiesiog aprėpti kaip viskas keisis – neįmanoma.

   Matau poveikį Lietuvos mastu per vienerius metus ir stebiuosi.. Ir nesuprantu kaip taip įmanoma (nenori užbėgti už akių, bet senos žiniasklaidos tiesiog nebelieka)

   O bendrai paėmus, visi mes turime teisę žinoti apie mus tiesiogiai ar netiesiogiai įtakojančius žmones ir priežastis. Nesvarbu kokiu būdu.

   1. Taip; žmogus sukūrė, žmogus ir nulauš. Tačiau gero algoritmo atkodavimui gali prireikti ištisų duomenų centrų, marios laiko (kuris didėja eksponentiškai kuo daugiau nežinomųjų) ir daugumai tai tampa per brangu/nepraktiška, nors teoriškai ir įmanoma.

    Nenoriu išsiplėsti, bet WiFi – prastas palyginimas; ten šifravimas nepalyginamai silpnesnis, orientuotas į greitį, raktai trumpi, šifruojami duomenys – nuspėjami (ARP,IP), namų vartotojams tai ne taip svarbu, be to egzistuoja nemažai programų, palengvinančių įsilaužimą. Su AES tokios prabangos nėra.

    Palyginimui, jei kišeninis peiliukas padėtų atkrapštyti kaimyno audi spynelę, jis būtų menka pagalba bandant įlįst į banko seifą.

    Dėl Akropolio – tai firma. Jos darbas – nešti pelną akcininkams; kad pabandė gauti nuolaidą, nekeista (blogiausiu atveju mokėtų kiek ir įsipareigoję, geriausiu – sutaupytų). Visgi nebe tie laikai, nebeišgali Valstybė šitaip remt visų, ir žiniasklaida jai tą priminė (sakykit ką norit, gal ir tendencinga, bet Lietuva pagal spaudos laisvę 10 vietoje pasaulyje).

 8. nu jei valstybe butu grazinusi 20milijonu, tai kiltu zmoniu pasipiktinimas , protestai ir t.t. prasidetu ir kitos temos ir prasidedu visa nesamoniu grandine.
  del to juos ir nuramino…
  cia tik lashas juroi tie 20 mil.
  paziurek vilniaus vandenu, vilniaus energijas, dujotekanas… ten skaciai visai kitokie…

 9. Tai taip su Vilniaus vandenais, Vilniaus energija, Dujotekanom skaičiukai kitokie, bet jie skirasi priklausomai nuo informacijos šaltinio – svyruoja nuo šimtų milijonų iki milijardų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.