Ar galėjo būti nužudytas Drąsius Kedys dėl to, jog V.Adamkus yra pedofilas ?

Ar galėjo būti nužudytas Drąsius Kedys dėl to, jog V.Adamkus yra pedofilas ?

Ar prisimena kas nors, kad šitas CŽV (Centrinės žvalgybos valdybos karininkas – JAV agentas) darbuotojas, infiltruotas į Lietuvos visuomenės gyvenimą, būtų užstojęs D.Kedžio moralią sprendimo pusę ?

Ar prisimena , kad šitas agentas V.Adamkus, žiūrėjo kameroms ar žmonėms į akis ? Ar prisimena kas, ką nors gero, ką šitas atmata padarė Lietuvos visuomenės labui ? KĄ NORS ?


Ar nebus tai tiesa, kurią talpinu savo svetainėje , jog jis ir yra vienas iš tų PEDOFILŲ kuriuos stengiasi apginti prokuratūra, teismai ir Valstybės saugumo departamentas ? Juk viskas turi būti daroma dėl kažko tai , netgi aukojant savo pareigas tarnybose (kaip padarė, generalinis prokuroras Valantinas ).

Aš netikiu, jog tarp vyrų, dirbančių saugume(juk karinė tarnyba, vyriška savigarba neleistų su tomis SUKOMIS susidėti, kad ir kokie pinigai būtų) , policijoje, teismuose ar prokuratūroje yra tiek daug PEDOFILŲ. Tiesiog netikiu. Turi būti pedofilai iš šalies – verslininkai ar politikai, arba svetimi žmonės Lietuvoje (kaip pvz CŽV agentas).

Ir šiaip Alma Adamkienė rūpinasi Lietuvos vaikų namais, ieškodama ar tiesiog rasdama tinkamus vaikus ? Ar ne tam, kad patenkinti seksualinius poreikius JAV agento V.Adamkaus ?

Reklama

0 minčių apie „Ar galėjo būti nužudytas Drąsius Kedys dėl to, jog V.Adamkus yra pedofilas ?“

 1. ką šitas padarė Lietuvos visuomenės labui ? KĄ NORS ? va butent per 2 kadencijas nieko praktiskai nera padaryta ir eile metu plove smegenys, kad prezidentas populiariausias, jo reitingai buvo uz tai,kad nieko nedare, arba reitingu agenturos klastojo duomenys, arba vaziuodavo i kaimus duodavo kaimieciams po bambali alaus, kad gertu toliau ir kad pasirasytu…
  tiek daug absurdo buvo jo laikais, bet deja jisai i vidaus politika nesikisho ir aiskino,kad prezidentas nieko negali… nors realiai pasiskaitykit konstitucija,realiai jisai viska galejo. bet nenorejo.

 2. na kad su juo kazkas ne taip jau seniai aisku ir manau anksciau ar veliau islys, bent jau kaip viesa paslaptis tai tikrai.

 3. Vaiku neturi tai faktas. Svetimi vaikai labai patinka ir jis juos labai myli – irgi faktas. Kas dar? Miezelis jo draugas? Ne?

  1. galbūt Mieželis ir yra tas Aidis, V.Adamkaus draugas

   dėl kuriuo nutarta buvo nužudyti Drąsių Kedį.. linkstu link to, nes tai labai logiška ir paaiškina beveik visus klausimus

   reikia dar poros savaičių

 4. Jo, aidis mieželis yra nusikaltėlis jau vien dėl to, kad neatsako ir nereaguoja į mestus kaltinimus, kurių pilnas internetas. O dirba (ar dirbo vsd ne slaptu agentu, o skyriaus viršininku), todėl nebūdamas slaptu cžv agentu, galėtų drąsiai stoti į savo ginybą.

 5. Mieželių šeima su tapkiniais visadagi draugeliai buvo, tai kaip čia to Aidžio dabar nedengs, kai Raimundas Mieželis Adamkaus komandoje prezidentūroj sedėjo savu laiku. Be to dvigubi agentai ilgai negyvena.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s