Tarkim, "Achemos grupė", jau stengiasi atsiriboti nuo "Pedofilų klano".. bet tada kaip vertinti nusikalstamą struktūrą Lietuvoje (VSD-STT-FNTT-Teismai-Prokuratūra)

Tarkim, “Achemos grupė“, jau stengiasi atsiriboti nuo “Pedofilų klano“.. bet tada kaip vertinti nusikalstamą struktūrą Lietuvoje (VSD-STT-FNTT-Teismai-Prokuratūra)

Negaliu suprasti , kodėl “www.lzinios.lt“ gavo nurodymą dergti dabartinę prokuratūrą ir pakišti ją visuomenei. Nesuprantu, kodėl “Achemos grupė“ elgiasi būtent tokiu būdu – užsipuola saviškius?

Ar teisingai būtų manyti, jog VSD , surinkdama pakankamai duomenų apie prokuratūros darbuotojus, bei žinodama kurie teisėjai yra pedofilai Lietuvoje ( nes būtent jie paslėpė nuotraukas nuo visuomenės ), susisteminu informacija ir apkirpo siūlų galus, vedančius link reikiamų personų.


Nesuprantu šio žingsnio.. bet mano logika sako, jog Valstybės Saugumo Departamentas (M.Laurinkus) sprendžia šios dilemos sprendimą – ar pakišti prokurorus, ar stengtis toliau slopinti skandalą, pritraukiant pinigus informacinei žiniasklaidai ( juk puikiai galima stebėti, kaip lrytas.lt reketuoja “PEDOFILŲ KLANĄ“, reikalaudamas finansų savo veiklai ir karts nuo karto įmeta švelnios kritikos prieš teisėsaugą ).

Gal kas gali man paaiškinti ? Ką jie planuoja šiuo metu ? Tikrai kažką rezga, bet negaliu suprasti.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s