Nepatinka man kaip KUBIBYBIS (A.Kubilius) parduoda Lietuvos valstybę "Achemos grupei" (Baltarusija-Lietuva)

Nepatinka man kaip KUBIBYBIS (A.Kubilius) parduoda Lietuvos valstybę “Achemos grupei“ (Baltarusija-Lietuva)

Tie visi santykių gerinimai su Baltarusija (per B.Lubio kontaktinius partnerius ir VSD nusikalstamą sistemą), suskystintų dujų terminalo statyba (dabar stato “Achemos grupė“ , bet oficialiai nesiskelbia), įvairios delegacijos į Lietuvą ir KUBILBYBIO kelionės dviračiais link Baltarusijos.

Pati Baltarusija nėra stabili valstybė ( kuriai verta per tokius DIEBILUS kaip A.Kubilius leisti turėti įtakos Lietuvoje) , o tiesiog marionetė Rusijos Federacijos rankose, kuri vykdo tam tikrus veiksmus, gaunant netiesioginius nurodymus iš Maskvos ( Baltarusijos valstybė – tai masalas JAV sistemai, bandant “itengruoti“ vietinius Rusijos Federacijos žvalgus į užsienyje veikiančią CŽV sistemą – išgauti informaciją ir suprasti JAV užzsienio tikslus ).

NB: Viršuje pateiktas sakinys taip pat tinka ir Ukrainos dabartiniam premjerui, kuris buvo specialiai pamestas Europos Sąjungai, sukelti netiesioginį (arba sumažinti įtampą) pozityvą pačiai Rusijos Federacijai. Panašiu principu buvo sužaista ir su Lenkijos valstybe, bei žaidžiama.

Iš tikrųjų, nejaugi Lietuvos visuomenė pamiršo, kaip baltarusiai su mielu noru dirbo Lietuvoje, stengėsi įsitvirtinti darbo rinkoje (ypač krovinių pervežimo versle). O šiuo metu Lietuva (esanti Europos Sąjungoje) tampa lygiavertė Baltarusijai beveik visose gyvenimo srityse. Arba, tiksliai sakant, bandoma iki tokios padėties privesti..


Bjauru sekti šitas žinias, kai DIEBILOIDAS premjeras A.Kubilius, rinktas runkelių, galutinai griauna žmonėms ateitį, siekdamas vienos vienintelės grupiruotės tikslų  – “ACHEMOS GRUPĖS“. (nors manęs nestebina tas diebilas savo sprendimais, bet juk Lietuvoje gyvena ir garbingų šeimų , suvokiančių link ko tai veda….tačiau – švogerynas )

Reklama

0 minčių apie „Nepatinka man kaip KUBIBYBIS (A.Kubilius) parduoda Lietuvos valstybę "Achemos grupei" (Baltarusija-Lietuva)“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s