Galvojau žydai protingesni, bet.. žydas Landsberg atvirai, prieš mirtį, pradėjo kiršinti lietuvius tarpusavyje

Galvojau žydai protingesni, bet.. žydas Landsberg atvirai, prieš mirtį, pradėjo kiršinti lietuvius tarpusavyje

Įvadas: Runkelis – tai toks žmogus Lietuvoje, kuris per rinkimus balsuoja už konservatorius, socialdemokratus ar liberalus.

Lietuviai emigruoja dėl susdėtingų ekonominių sąlygų tėvynėje, tikėdamasi ir realizuodami savo svajones užsienyje. Tuo matu žydas Landsberg (-is) , nujausdamas greitą savo atmatinę mirtį (atmata gali mirti tik atmatos mirtimi) stengiasi sukiršinti emigravusius lietuvius su gyvenančioms giminėms (tėvais , broliais, seserims) Lietuvoje.

Tam jis pasitelkia svetainę alfa.lt, kurioje pastoviai yra kiršinami lietuviai su kitomis tautomis, siekiant ne tik pateikti lietuvių tautą kaip amoralią, bet ir įtakoti jos naikinimą.

Paskutiniame straipsnyje žydas Landsberg , emigravusius lietuvius vadina “nelietuviais“, kuriems negalima duoti antros pilietybės, jeigu jie pasiprašo kitos valstybės pasų.

NB: Beje, žydas bijo, todėl jau savo rašliavose mini baimės šaltinį. Šitas atmatinis žydas Landsberg supranta, jog svetimos tautos yra daug tvirtesnės žyduomenės spaudimui ir nepaveikiami taip lengvai kaip lietuviai.

Tiesą sakant, visi emigravę yra “nelietuviai“ ir netgi nebe “runkeliai“, nes nustoja balsuoti už fašistinę konservatorių ar komunistų socialdemokratų partijas. Emigravę – tai tiesiog našta likusiems tėvynėje žmonėms, kuriems tenka kurti ir stiprinti tėvynę savo darbais, kovojant su korupcija ir kitomis negerovėmis.

Išvada: Nemaniau, jog atmata žydas Landsberg drįs taip atvirai parodyti savo kortas ir spjauti lietuviams į veidą. Bet, realybė jau tokia – šiame gyvenime paslapčių žmonės neturi, todėl anksčiau ar vėliau visi pamato kas yra kas.

Jeigu manimi kas netiki, eikite patys skaitykite ir analizuokite žydo kiršinimo metodiką.

Reklama

0 minčių apie „Galvojau žydai protingesni, bet.. žydas Landsberg atvirai, prieš mirtį, pradėjo kiršinti lietuvius tarpusavyje“

 1. Dabar galvoju, o naxer ambalas jo paskui save nenusitempė? Nors dviem suskiais mažiau būtų… Ai dar vakar gi per žinias makalavosi jevrejus Zingeris, kažką vapėjo apie “aneksijos į ussr nepripažinimo padėkos amerikai dieną“ ir šitą mėšlą siūlė įteisinti taip lyg tai būtų šventė ir padėkos diena kaip pas amerikonus rudenį, aišku ten tam reportaže lyg tarp kito mėtėsi ir tapkius šlepkius, landsberg, visi šūdžiai iš pagrindinės troikos.. žodžiu bybienė verdama ant Lietuvos… Atleiskit už vulgaroką komentarą, bet nervai įtempti.

  1. nežiūriu lietuviškos televizijos, tik internetu vadovaujuosi; reiškiąs žydeliai nori dar smarkiau pakenkti Lietuvos žmonėms..

   visur tie patys veidai ir ta pati taktika – naikinti, kiršinti svetimas tautas ir lobti jų dėka

   įdomiausia, kad dar daug urodų pasekėjų yra (runkelių)

   Beje, įteisins, nes JAV žydai paskolino milijardus (skolina – skolina o ne dykai duoda, ką reikės grąžinti – kelis mijardus, o atsiima visą valstybę, kaip būsimą poligoną gyvenimui, jeigu bus sunaikintas Izraelis), todėl būtinai praeis tai Lietuvoje.

 2. Tame ir esmė – žiauru. Aš su televizija irgi mažai reikalų turiu, tačiau pastarosiom dienom vis aki užmečiau į žinias, tik sunervina ir nieko gero iš jų, kažkaip atrodo spakainas būsiu – tv nematai nežinai kas dedas, ir internete labiau viską seku, bet kur čia spakainas būsi, kai valstybė byra už kambario durų..

  1. intelektuali visuomenė persikraustė į internetą, kuriame renkasi tie žmonės, kurie gali įtakoti šiuolaikinę visuomenę… o purvina televizija belieka žiūrėti savęs nenorintiems lavinti žmonėms – kuriems nesvarbu kam vergauti – tai tik pilka masė žmonių (mėsa karo lauke arba aukos informaciniame kare)

   daug svarbiau duoti kryptį tiems žmonėms, kurie gimsta laisvais ir nesivadovauja kitų nuomonėmis – o ieško, skaito, nagrinėja, bando eiti savarankišku gyvenimo keliu

   tokie žmonės aptinkami tik internete, būtent jie ir kurs ateitį, o televizija turi šiokį tokį minusą

   minusas tame, jog jai reikia vaizdo – pritraukti pramoginėmis laidomis, filmais žiūrovus; straipsnių ar debatų žmonės nebežiūrės, nes žmonės nori pareikšti automatiškai savo poziciją – ką leidžia padaryti internetas

   kiekvienas žiūrovas nori pasiųsti nakui ar padėkoti kam nors – tam jis imtųsi telefono ragelio (ar sms žinutės rašymo) – senas metodika; nauja metodika – yra internetas, leidžiantis online iškreikšti save

   tad, nereikia jaudintis dėl tų, kuriems nepavyks išvengti mirties; nereikia ieškoti parašiuto, jeigu jo nėra, krentant žemyn – geriau jau nelipti į lėktuvą be jo ( kitaip sakant, dabar žiūrint televiziją, reikia turėti inormacinę bazę galvoje, pasisemtą iš interneto)

   o šiaip, gyvenimas keičiasi sparčiai; viskas eina gera kryptimi

 3. as tai jau tv nebeziuriu kokie 3 metai, nes nieko ten idomaus nerodo, labai retai ka nors idomaus parodo(nors gyvenu ir ne LT)…O lietuviai Lietuvoj ziuri tv, nes vis dar turbut tiki ja, mano teta, kuri gyvena kaime, tai seka visas netgi politines laidas, ta ka rodo per tv, tai ji puikiai zino, tik kitos medalio puses(kuri yra krupsciai slepiama nuo visuomenes, tai pencininkai zinoma, kad nezino, nes jie internetu nesinaudoja…ka darys LT valdzia, kai tie aktyvieji kaimo balsuotojai pencininkai ismirs? Kas juos(socdemus, krikdemus) rinks i valdzia? Niekas….

 4. Pateiksiu kai kuriuos pastarojo dešimtmečio oficialius duomenis:
  2002 m.išvyko 7 086 asmenys
  2003 m. – 11 032 ,
  2004 m. – 15 165
  2005 m. – 15 571
  2006 m. – 12 602
  2007 m. – 13 853
  2008 m. – 17 000
  2009 m. – 20 000

  Imigrantų kiekvienais metais daugėjo: nuo 5 110 žmonių 2002 m. iki 9 297 žm. 2007 metais.

  Iš viso 2005-2008 m., tai yra ekonomikos staigaus kilimo metais, iš Lietuvos išvyko 126,1 tūkst. gyventojų, iš jų jaunimo – 51,5 tūkst. (40,8 proc. visų emigrantų). Jei būtų priskaičiuoti ir tie, kuire darbo ieškodavo nelegaliai, nes ankstesniais metais kitokių galimybių beveik nebuvo, tai socdemų valdžia tikrai negalėtų pasigirti, kad jai valdant emogarntų kasmet būdavo mažiau. Emigraciją dažniausiai lemdavo ir lemia su darbo rinka susijusios priežastys (menkas užimtumas ir atlyginimas, nedarbas), ekonominė aplinka, skirtingi gyvenimo standartai ir t.t….(pikaso komentaras)… Reiskiasi as teisingai visda maniau, kad kirkiliniai visada melavo, apie LT gyvenymo pagerejima….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s