Išgaidintas PEDOFILŲ KLANO prokuroras – J.Laučius, bandęs paversti lietuvaitę "teroriste"

Išgaidintas PEDOFILŲ KLANO prokuroras – J.Laučius, bandęs paversti lietuvaitę “teroriste“

Nors ir pakeitė kitu, bet IŠGAIDINO prieš visą sistemos aparatą. IŠGAIDINTAS J.Laučius tapo dar vienu ATPIRKIMO OŽIU pedofilų tinkle, kaip nebereikalingas ir nebepatikimas jos narys. Todėl, galbūt, nurašytas IŠGAIDINGAS J.Laučius, taps kokio nors įvykio auka, nes turįs pakankamai daug informacijos.

Faktai: 1. Ar tiesa, kad Eglės Kusaitės motina Virginija Kusienė dar 2007 m. lapkritį raštu kreipėsi į VSD Klaipėdos apygardos pareigūną Dainių Noreiką, prašydama padėti susigrąžinti savo dukrą Eglę iš Vokietijos į Lietuvą? Ar tiesa, kad nuo to laiko šis pareigūnas dvejus metus nuolat palaikė ryšius su Virginija Kusiene?

2. Ar tiesa, kad 2007 m. gruodį grįžusi iš Vokietijos Eglė Kusaitė buvo apgyvendinta VSD išnuomotame bute Klaipėdoje, Ryšininkų gatvėje, nr. 8-114, kad VSD jai duodavo lėšų gyvenimo išlaidoms, apmokėdavo jos telefono sąskaitas?

3. Ar tiesa, kad dvejus metus Eglę Kusaitę “globojo” VSD paskirti asmenys, prisistatę Klaipėdos musulmonais ir pasivadinę Andrejumi Abdulu Hafizu, Aiša Jelena Baltrušyte Koševaja, Abdurahmanu Stoniu, Nerijumi Daud?

4. Ar tiesa, kad Abdul Hafizu pasivadinęs Eglės Kusaitės “globėjas” ragino ją vykti į Egiptą teroro akto vykdyti ir supyko, kai E. Kusaitė tai daryti atsisakė?

5. Ar tiesa, kad dėl Eglės Kusaitės ryšių su Klaipėdos “radikaliais musulmonais” daug kartų nuogąstavusią jos motiną Virginiją Kusienę VSD pareigūnas Dainius Noreika visą laiką ramino, jog “su Egle viskas gerai, ji niekur nesivelia”?

6. Ar tiesa, kad VSD pareigūnas Dainius Noreika įkalbinėjo Eglės Kusaitės motiną Virginiją Kusienę ir jos tetą Ireną Jeleniauskaitę tapti musulmonėmis?

7. Ar tiesa, kad 2009 m. spalį Eglei Kusaitei Rusijos vizą padėjo gauti VSD pareigūnai?
8. Ar 2009 m. spalio 24 dieną suimta Eglė Kusaitė, netrukus po suėmimo, buvo trijų VSD pareigūnų tardyta be advokato Vilniuje, Kosciuškos gatvėje esančioje areštinėje? Ar tardymo metu VSD pareigūnai naudojo prieš ją psichologinę ir fizinę prievartą?

9. Ar 2010 m. balandį Eglė Kusaitė buvo tardyta be advokato iš Maskvos atvykusių trijų Rusijos pareigūnų? Ar šio tardymo metu buvo prieš ją naudota psichologinė ir fizinė prievarta?

10. Ar VSD jau atliko tyrimą, kas ir kokių tikslų siekdamas perdavė klaidinančią informaciją dienraščiui „Lietuvos rytas“, kurios pagrindu 2010 m. balandžio 17 dieną buvo paskelbtas žurnalisto Gedimino Pilaičio straipsnis, klaidingai teigęs, jog “tarp mirtininkų, kovo 29 dieną susisprogdinusių Maskvos metro, turėjo būti ir jauna lietuvė”? Jei toks tyrimas jau atliktas, visuomenei svarbu žinoti, kas ir kodėl tokią klaidingą ir valstybės interesus pažeidžiančią informaciją dienraščiui perdavė. Jei tyrimas neatliktas, rūpėtų žinoti kodėl?

11. Ar galėtumėte visuomenei paaiškinti buvusio VSD Klaipėdos apygardos vadovo Algirdo Grublio Lietuvos televizijai pasakytus žodžius, kad jam gėda dėl savo buvusių kolegų veiksmų Eglės Kusaitės byloje? Gal šiuos Algirdo Grublio žodžius visuomenei galėtų paaiškinti dabartinis VSD Klaipėdos apygardos vadovas Mindaugas Svirskas arba VSD Kovos su terorizmu valdybos viršininkas Arūnas Paukštė?

Pedofilų klanui ne tik nepavyko nužudyti jauną mergaitę, visuomenei pateikus ją kaip teroristę (Mečio Laurinkaus idėja), bet teks paleisti ją į laisvę, o pastaroji , tikriausiai, nevengs TV3 studijos. Ir papasakos kaip su ja elgėsi PEDOFILŲ KLANO žmonės. Galbūt Lietuvos visuomenė sužinos įdomių dalykų..

Reklama

0 minčių apie „Išgaidintas PEDOFILŲ KLANO prokuroras – J.Laučius, bandęs paversti lietuvaitę "teroriste"“

  1. “Pedofilų klanui ne tik nepavyko nužudyti jauną mergaitę, visuomenei pateikus ją kaip teroristę (Mečio Laurinkaus idėja), bet teks paleisti ją į laisvę, o pastaroji , tikriausiai, nevengs TV3 studijos.“….. as manyciau, kad per anksti dar sakyti OP, nes dar nepersokom grovio….neaisku ka ten toki paskirs, manau, kad klanas turi ir daugiau “savu“ zmoniu prokuraturoj….

  2. Virga, per žinias rodė, kad paskirta prokurorė Nijolė Frolova.

    Apie Frolovą Delfiai rašo: “Ji tyrė E. Kusaitės skundą dėl sužalojimų – esą ją tardant sumušė Rusijos FSB pareigūnai.“

  3. Tiesa sakant, aš ją tik šiandien pirmakart pamačiau per žinias, tai ankščiau ja neteko domėtis. Matyt teks, nes pasidatė įdomu – į kuriuos vartus žais Nijolė su rusiška pavarde (nežinau gal čia tas lietuviškas įtarumas lenda, bet tikiuosi pavardė čia niekuo dėta).

  4. Bet rusiska pavarde sitoje byloje tikrai bado akis. Nejaugi geresnio varianto nesugalvojo. Vienas “geros“ reputacijaos, kita “gera“ pavarde.

  5. Tai va, norejau pasakyti, kad rusiska pavarde sitoje byloje akis tikrai bado. Vienas “gera“ reputacija, kita “gera“ pavarde. Kazkaip garsios bylos be skambiu pavardziu neapseina, sutapimas?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.