Kardinaliai kitoks mąstymas dėl pederastų problemos (ginklas)

Kardinaliai kitoks mąstymas dėl pederastų problemos (ginklas)

O šiaip, iš tikrųjų labai gerai, jog Europoje ir visame pasaulyje vyksta homoseksualūs renginiai, kurie puoselėja toleranciją šiam seksualiniam iškrypimui (išsigimėliškumui) ir leidžia netgi kaimo gyventojui Afrikoje įsigyti bilietą į civilizaciją (jeigu jam pavyksta įrodyti savo iškrypimą , turi teisę imigruoti į UK).

NB: Netrukdykite homoseksualėms žmonėms viešintis ir fiksuotis duomenų bazėse. Jie tokie patys kaip ir kiti. Jie turi visas teises ir privalumus. Leiskite jiems naudotis visomis duomenų bazėmis, identifikuojant asmenybes ir gimines.

Ir nustokime prieštarauti patys sau, nes homoseksualios šeimos – tai idealiausios ir pavyzdingiausios kokios tik gali būti šiame nuostabiame pasaulyje. Ir jų užauginti vaikai atneš visuomenei nepaprastą naudą, kurios neįmanoma pamatuoti heteroseksualiniu protu.

Reklama

0 minčių apie „Kardinaliai kitoks mąstymas dėl pederastų problemos (ginklas)“

  1. taip nebus; kaip ir nebuna daugiau kazko kitko siame gyvenime – viskas yra norma; pvz suvokiu, kodel viesina juos, bet mazai kas supranta si @kardinaliai@ kitoki mastyma

 1. jeigu Gamta sukūrė moterims makštį, o vyrams varpą, tai dauginasi jie tik TAI sujungę, o ne varpą kišant į šikną. Tai pirmas išlikimo dėsnis. Antra – kiekviena išsigimėlių, kuriuos reikia naikinti be jokio gailesčio, sekta, stengiasi, kaip ir kiekvienas parazitas, išsaugoti savąją egzistenciją skleisdami, jeigu ne agresyvia, tai nors parodomąja “taikos“ išraiška, – “meilę“ normaliems individams.
  Taip, Hitleris naikino pederastus – jie kiekvienos tautos degeneracija. Kaip ir visi bevaisiai augalai gamtoje nyksta, taip ir kiekvienoje TAUTOJE psichiniai išsigimėliai, pederastai degeneratai privalo išnykti – kuo greičiau, tuo bus geriau visiems NORMALIEMS žmonėms.
  Linkiu, kad kiekvienoje pripučiamoje lėlėje būtų įmontuoti spąstai, o dirbtiniuose “vibratoriuose“ – lėtai veikiantys nuodai, tirpdantys bet kurias organines medžiagas. Žiauru? Ne. Tai gyvosios gamtos valymas.
  Jūsų Daiva

  1. iki to dar reikes luktelti

   UK visuomene turi suprasti, jog homoseksualus butina siusti i karo tarnyba, nes normalus vyrai tarnauja Irake, Afganistane; – cia taip pat Londono zydu plano dalis

   o ishsigimeliai gana laisvai skelbiasi mieste, nes nesusiformavo musulmoniska stipri vyriausybe UK ( bet ateityje tas atsiras), nes anglu liaudis totaliai degraduoja, nors ir sudaro baltaja visuomene, bet alkoholis, zole bei narkotikai juos ishnaikina

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s