Lietuvoje ruošiamasi įteisinti pederastų šeimas (ir legalizuoti vaikų tvirkinimą juose)

Lietuvoje ruošiamasi įteisinti pederastų šeimas (ir legalizuoti vaikų tvirkinimą juose)

Visuomenei nebūnant informuotai, Lietuvos Respublikos Vyriausybė – tiesiogiai dabartiniai konservatoriai (vadovaujami premjero Andriaus Kubiliaus) – skubiai rengia įstatymų korekciją, jog nuo 2012 metų Lietuvoje, pederastai ne tik galėtų kurti šeimas, bet ir slėpdamasi po sąvoka arba apibrėžimu “šeima“, įsivaikinti vaikus.


Šie įstatyminiai pasirengimai įgavo spartesnę eigą dėl JAV kreditavimo Lietuvos Respublikos biudžetininkų (valstybės tarnautojų) ir gavus tiesioginį JAV pažadą, jog suteikti kreditai bus atidėti priėmus reikiamas pataisas įstatymuose.

NB: Šiame procese aktyviai dalyvauja ir , greičiausiai lesbietė, prezidentė D.Grybauskaitė (moters be vaikų, be šeimos).

Taip pat šiai iniciatyvai pritaria seimo narys Algis Čaplikas (Liberalų centro sąjunga).

Tuo būdu, dabartiniu metu Lietuvos premjeras Andrius Kubilius (KUBILOIDAS) drąsiai skelbiasi apie ekonomikos klestėjimą netolimoje ateityje.


Finansavimas: Yra išskirtas atskiras finansavimas delfi.lt, paruošti intelektualią visuomenės dalį, šiam procesui. Todėl taip dažnai žmonės skaito apie pederastų būtinybę ir apie būtinybę tvirkinti mažamečius vaikus Lietuvoje.

Kaip URODAI (homoseksualai) vykdo tendencingą integraciją į Lietuvą:

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyboje gauti grupės asmenų skundai dėl galimos diskriminacijos dėl lytinės orientacijos. Skundo autoriai nurodė, kad pastaruoju metu AB SEB Vilniaus bankas suteikia galimybę banko klientui susikurti norimo dizaino debetines ar kreditines korteles.

Skundo autoriai paaiškino, kad jie AB SEB Vilniaus banke bandė užsisakyti vaivorykštės spalvų korteles, tačiau gavo neigiamą atsakymą, kuriame buvo nurodyta, „Pasirinktas vaizdas neatitinka šio reikalavimo punkto: reklaminė medžiaga“.

Skundo autoriai paaiškino, kad AB SEB Vilniaus bankas neteisėtai atmetė jų pasirinktą dizainą. Vaivorykštės vėliava simbolizuoja ne tik toleranciją seksualinėms mažumoms, bet taip pat tai – taikos simbolis, arba taikos vėliava. Vaivorykštės vėliava taipogi simbolizuoja tarptautinį solidarumą. Ir galiausiai – tai gamtos reiškinio spalvos. Skundo autorių teigimu VISA nedraudžia vaivorykštės spalvų derinio ant kortelės. Vaivorykštė simbolizuoja skirtingus dalykus, ji nepriklauso jokiai konkrečiai organizacijai, vėliava nėra jokios prekės ženklas ir ji jokiu būdu nereklamuoja jokios paslaugos.

„Tačiau net jei bankai vaivorykštę laiko tik seksualinių mažumų simbolį, tai negali būti traktuojama kaip reklama, nes neįmanoma reklamuoti orientaciją, toleranciją. Tai nėra materialūs dalykai. Mano nuomone, bankai prisidengdami neva griežtomis taisyklėmis, diskriminuoja vartotojus. Iki kokio absurdo galima prieti, jei elementarią vaivorykštę AB SEB Vilniaus bankas laiko reklamine medžiaga“, teigia I. Ž.

Tiriant skundą buvo užklaustas SEB Vilniaus banko prezidentas ir AB „Hansabankas“ valdybos pirmininką.

SEB Vilniaus banko prezidentas Audrius Žiugžda paaiškino, kad SEB Vilniaus bankas , išnagrinėjęs pateiktą Mano Visa kortelės dizainą, nusprendė banko klientams suteikti galimybę užsisakyti vaivorykštės spalvų kortelės dizainą.

Banko prezidentas A. Žiugžda paaiškino, kad SEB Vilniaus banko išleidžiamos mokamosios kortelės yra banko nuosavybė, kurių dizainą bankas tvirtina suderinęs su tarptautine kortelės organizacija (Visa international). Išleisdamas Mano Visa kortelę bankas suteikė klientams papildomą galimybę patiems pasirinkti kortelės dizainą. Tokia kliento teisė yra ribojama atsižvelgiant į Visa International reikalavimus ir į papildomus banko nustatytus apribojimus, kurie yra susiję su galima neteisėto kortelės dizaino naudojimo ir reputacine rizika.

Banko prezidentas A. Žiugžda paaiškino, kad Mano Visa kortelės dizaino tinkamumo patikrinimo paslaugą SEB Vilniaus bankui teikia tretieji asmenys, kurie klientų pateikiamus kortelės dizainus tikrina „keturių akių“ principu, vadovaudamiesi Visa International ir banko nustatytais reikalavimais. Šie reikalavimai yra parengti siekiant apsaugoti kortelės leidėją nuo galimų rizikų ir yra bendro pobūdžio, pvz., draudžiama spausdinti provokuojančius, rasistinius vaizdus, taip pat vaizdus, kuriais siekiama išaukštinti save, vaizdus politine tematika, bet kokius autorinėmis teisėmis apsaugotus vaizdus, medžiagą, įžeidžiančią kultūrines ar religines vertybes, reklaminę medžiagą, olimpinę simboliką, logotipus, skiriamuosius ženklus, simbolius, konkuruojančius su kortelės ar banko simbolika, kortelės vardą, jos savybes menkinančius ar išjuokiančius vaizdus, smurtą ar bet kokį kitą viešosios tvarkos ar trečiųjų asmenų teisių pažeidimą skatinančius vaizdus, dizainas neturi pažeisti ar kelti grėsmės banko geram vardui, reputacijai ir interesams, negali būti pavaizduoti simboliai ar vaizdai, kurie prieštarautų kortelės saugumui ir t. t. Kortelės dizainą atrenkantys asmenys dėl didelio bankui klientų pateikiamų kortelių dizaino kiekio, dizainą patvirtina arba atmeta nedelsdami, vadovaudamiesi savo vidiniu apsisprendimu ir įsitikinimu, kad atitinkamas dizainas atitinka ar neatitinka Visa International ar banko nustatytus reikalavimus. Banko pareiga yra veikti rūpestingai ir apdairiai, todėl, suvokdamas riziką, susijusią su neteisėtu kortelės dizaino panaudojimu, bankas, dizainus atrenkantiems asmenims, rekomenduoja dizaino netvirtinti, jeigu jiems kyla pagrįstų abejonių dėl dizaino atitikimo reikalavimams.

AB „Hansabankas“ Elektroninės bankininkystės departamento direktorius Ramūnas Strauka paaiškino, kad pati vaivorykštė ir jos spalvų deriniai Bankui jokių neigiamų asociacijų nekelia, todėl negalima tvirtinti, kad Bankas netoleruoja seksualinių mažumų. Bankas kartu pareiškė, jog skundo, adresuoto Tarnybai, autoriai yra neteisūs, darydami išvadą, kad Bankui amoralią ir su lygiomis galimybėmis nesuderinamą įtaką daro vaivorykštės vėliavos išskleidimą uždraudusios Vilniaus miesto savivaldybės sprendimas.

Departamento direktorius Ramūnas Strauka paaiškino, kad Bankas, priimdamas sprendimus dėl atvaizdų, talpinamų ant Banko išleidžiamų mokėjimo kortelių, priimtinumo, vadovaujasi tik Banko ir jo partnerių patvirtintomis taisyklėmis, kurios visiems Banko klientams taikomos vienodai ir su kuriomis galima susipažinti viešai internete adresu http://firstdata.metasite.lt/hansabankas/taisykles/lt. Šios taisyklės yra vieningai taikomos Banko leidžiamoms tiek VISA Classic, VISA Electron, tiek MasterCard Standart, Maestro mokėjimo kortelėms ir yra suderintos su tarptautinėmis mokėjimo kortelių organizacijomis „VISA International“ ir „MasterCard International“.

„Vaivorykštės spalvos, t.y. horizontaliai išdėstytos vaivorykštės spalvų juostos, taip pat vaivorykštės kaip gamtos reiškinio atvaizdas nepažeidžia Banko ir jo partnerių nustatytų taisyklių, todėl įvykusi klaida buvo ištaisyta ir D.S. yra leista užsisakyti vaivorykštės spalvų kortelę“, – teigia R. Strauka.

Kaip matyti iš pateiktų paaiškinimų bankai išdavė kreditines korteles su pareiškėjų norimais atvaizdais, t. y. įvykdė pareiškėjų prašymus ir nutraukė lygias teises pažeidžiančius veiksmus.

Kadangi skunde iškeltos problemos buvo išspręstos vadovaujantis Lietuvos Respublikos moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymo 24 straipsnio 1 dalies 5 punktu, nuspręsta tolesnį skundo tyrimą nutraukti.

Reklama

0 minčių apie „Lietuvoje ruošiamasi įteisinti pederastų šeimas (ir legalizuoti vaikų tvirkinimą juose)“

  1. Nieko nuostabaus, jei vaika augina ir 8 kartus teistas, dar buves paieskomas interpolo, ir dar pradangina vaika, kuris byloje nurodytas kaip pedofilo auka. Tokia musu apgailetina valstybe. O vaiku teises kontroliere nesulaukus atsakymo is Vokietijos jau bene puse metu tyli sau susisikus. Nezinau, kodel homoseksualams neleidzia vaiku auginti, o pedofilams leidzia ir dar prievartauti leidzia vaikus. Reikia kryziaus kelius pereiti noritn irodyti, kad pries vaikus daromas nusikaltimas, tave tirs 5 ekspertai, ginekologas Paliulis, pagrobs is darzelio ir tt, koks stresas vaikui, siaubas. Bet va stai pabandyk homoseksuala izeisti, tai jis tave i teisma paduos ir jam jokiu kryziaus keliu eiti nereikes, pamines ES ir bus isgelbetas savo broliu. Ir vienas homoseksualas laisvai galetu sumenkinti visa Lietuva (kuri turi tvirta nuomone del geju) ES akivaizdoje. Kazkoks kosmaras, o kiek jie dar visokiu teisiu nori. Jau ir teip del kiekvieno zodzio i teismus paduoda, dar pritruko papu plastines operacijos, kad savo teises visiems pademonstruoti. Jeigu ir gejams jau leis vaikus auginti, tai isvis, galima pasakyti sudie musu vaiku teisems, kurios ir taip sunkiai ginamos. Pas mus gejai ir pedofilai svarbiau uz vaikus. Tokia realybe. Niekas 2 metu vaiko neklaus ar jis nori augti pas gejus, o jei suauges jis kitaip galvotu, tai kas atsuks laika atgal ir leis vaikui uzaugti normalioje seimoje? Kurioje neubtu psichologiskai traumuojamas. Kas klaus 5 metu mergaites ar ji nori gyventi normalioje seimoje ar su pedofilo, kuris ja prievartavo drauge? Tegu ES duoda pinigu vaiku teisems ginti o ne geju.

  2. na jau A.Caplikas tai nei prie ko, labai puikiai pamenu, kaip skundus rase i ES, kad Caplikas neduoda leidima transeksualams darytis operaciju Lietuvoje…Tai Ciaplikas pasake, kad jis negali per save perzengti ir tokio sutikimo neduos, ir tegul ir toliau skundziasi….tai jau tada as jo paziuras supratau i visus situos dalykus….

    1. ar as visa tai rasau is lempos ? 🙂

      yra dokumentai, yra programos, yra planas – visko i svetaine nedesiu, nes nera tikslo duoti skaitytojui visa inormacija; zmones privalo ismokti ieskoti informacija pagal uzuominas, nes kitaip jokios prasmes

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.