0 minčių apie „Mano iškreipta fantazija …“

  1. Galbut tik fantazijos, galbut iskeiptos, bet tikrai jau ne is nieko. Problemos visada atsiranda is kazko, gaila, kad ministras nesupranta. Galbut per daug smegenys prigrustos visokiu istatymu ir projektu, kad nemasto zmogiskai. Visi jie ten robotai, ir kalba kaip robotai ir matyt galvoja kaip robotai. Elgiasi kaip mazas vaikas ir galvoja, kad tai niekis ar nieko nera, nebuvo o gal pamirso?

  2. man tai labiausiai patiko….“arba rodyti i akyvaizdius, elementarius visiems zinomus ir nuo nieko nesliapiamus dalykus ir lygioje vietoje iziureti problemas, kai ju ten tiesiog nera“….Klausimas iskyla, o tai kas tada yra? Simasiau a?

    1. Būtų įdomu paskaityti autoriaus interpretacijas, tačiau nesuprantu, kaipp galima postringauti apie politkių moralę ir etikos normas, kai tuo tarpu pats rašote šlykščiausiu padugnių stiliumi ir taškotės riebiais keiksmažodžiais. Išsilavinęs, moralus žmogus tiesiog negalėtų pakęsti šitokių šlykštybių. Kas jūsų nuomone jus gali skaityti? Peržengtos visos sveiko proto ribos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s