Kas ir kodėl nužudė Drąsių Kedį (tiesioginiai "kreipiniai")

Kas ir kodėl nužudė Drąsių Kedį (tiesioginiai “kreipiniai“)

Man kyla vienas klausimas… Ką ruošė tame CŽV kalėjime JAV operatyvininkai ? Žudyti nekaltus žmones Rusijos Federacijoje ? Rengė instruktorius veikti Rusijos Federacijos teritorijoje  – mokėti verbuoti neišsilavinusius žmones teraktams, pristatyti pinigus bei užpirkti sprogmenis iš tam tikrų taškų?

Juk Rusijos Federacijoje nebėra “taškų“ tokioms bazėms (tačiau sugebėjo įrengti Lietuvoje, bet persigando Europos Sąjungoje esančio viešumo  ir tyliai nusišalino), tad buvo likusios Lietuva, Gruzija.. Gruzija savo ruožtu išprovakavo karinę agresiją, o Ukraina sugebėjo perduoti tam tikslui “nemokamą ginkluotę su personalu“..

Klausimas vienas: Kokius specialistus ruošė toje CŽV lietuviškoje bazėje ? Drąsių Kedį – gana “lengvai“ nužudė, tikrai neblogas pasirengimas to centro..

Globalinė politika.. žmonės – tai mėsa..

Reklama

0 minčių apie „Kas ir kodėl nužudė Drąsių Kedį (tiesioginiai "kreipiniai")“

  1. Zudymo metodai labai KGBistiniai. Manau Drasiu, Usa ir tuos kitus du nuzude kazkas nusamdytas. As dar ir dabar galvoju, kad Usas samde zudikus, ieskojo iseiciu, o jau viskuom kitu prokuratura su VSD pasirupino. Na bent jau Usas zinojo apie zudikus ir rengiama ispuoli pries teiseja, Kedi ir pan.

  2. NC, kai samokslas vyksta – tai jau nebe teorija. Kaip konkrečiai Drasių nužudė pederastų klanas platesnė įžvalga pateikta šioje svetainėje:
    http://netiesa.wordpress.com/2010/07/22/komentaras-apie-drasiaus-kedzio-nuzudyma/#more-113

    Renata teisi, tokia žudymo taktika naudojo KGB, tai gana primityvi gudrybė tam, kad būtų tik vienas mirties priežasties paaiškinimas “užspringo skrandžio turiniu“. Dar daugiau juoko VDS’istai sukėlė numetę pistūlę prie aukos kūno… Apgailėtina.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s