Lietuvos "patriotams" arba runkeliams "megztaberetininkams" (fašistinio žydelio gerbėjams)

Lietuvos “patriotams“ arba runkeliams “megztaberetininkams“ (fašistinio žydelio gerbėjams)

Suprantu, jog žmonės klysta, nes daug ko nesugeba suprasti. Bet pateikus informaciją, gal jų tarpe atsiras abejojančių savimi ir sugebės iš naujo pažvelgti į dabartį.

terminologija: Globalinė politika

Reklama

0 minčių apie „Lietuvos "patriotams" arba runkeliams "megztaberetininkams" (fašistinio žydelio gerbėjams)“

 1. Ką aš galiu pasakyti?
  Blog’o autorius turbūt taptų turtingesnis ir laimingesnis jei Landsbergio nebūtų. Turbūt taip mano ir kiti, pilkos masės atstovai.

  “Fašistai“ – gal tu iš kaimo kokio išlindai? Bent teko skaityti kas tai yra konservatoriai? Kas yra fašizmas? Fašizmas Italijoje buvo, net ne Vokietijoje, o juolab ne Lietuvoje. Kaip sakė Leninas – mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis, kad kitų nejuokinti savo apgailėtinomis rašliavomis.

  1. gerai, jog paminėjai V.I. Leniną .. reiškiąs tiki juo idėjomis ir darbo žmonių (pilkos masės) jėga

   atskleisiu paslaptį ir tau: bet koks žodžių junginys – tai žmogaus indetifikavimas (proto, mąstymo, psichologinio portreto ir t.t.)

   komentuojant reikia stengtis apsiriboti žodžių gausa – taip mažiau tikėtina atskleisti savo požiūrius į gyvenimo momentus (tarkim, šio blogo kompetetingumą)

 2. gal ir ne i tema, bet paskaiciau lietryti apie burkas, kad prancuzai uzdrausti nori tas burkas, tai vat linksma video suradau, pamaniau pasidalinsiu su zmonemis…. gal pasijuoksit truputuka….paziurek youtube – Burka Blu…groja Burku grupe…..cha cha cha

 3. na taip plaunamos smegenys, kad USA mums uztikrina sauguma, bet kas mus puola ?? patys rekia ir patys musha ar kaip ?
  kokie mes saugus nes USA gins, nors pries metus laiko, kai kurie nato generolai pasake,kad nera aiskaus gynybino baltijos saliu plano… taip,kad kai USA pardavines benzina lietuviams po 1.8lt, o ne po 4.40, tai tada ir galesim slovinti USA, o dabar tai tik vejai eiliniai…
  o siaip Kantui respect uz tokio puslapio sukurima! kuris atskleidzia visa situacija.

 4. Vien tik ta jo sukelta nesamone su zydu grazintinu turtu, mano nuomone pasako daug apie si sajudzio issigimeli. dabar skaitom laikrascius ir matome kaip uoliai parankinis kubiloidas tesia zydu profesoriaus juoda Lietuvos ir jos turto grobstyma.

 5. Čia panašiai kaip antro pasaulinio metais sustojo kur žydelis nusimyžt prie kokios tarpuvartės, tai šiais laikais jo liekanos sako, kad ten jų prosenelio du namai ir tarpuvartė tarp jų priklauso jiems dabar jau… apgailėtina, bet taip vyksta reikalai su ta žydauja. Tai pagal juos išeitų, kad ir mano senelis kur bezdejo per antra pasaulini tai visi tie plotai turėtų būti mano nuosavybė. Deja, svajuko dramblionės – į jas tik “išrinktieji teisę turi“ .

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s