Vat , kaip dažniausiai – esu teisus: Žalgirio mūšio ir visokia kita Lietuvos istorija buvo sufalsifikuota sovietmečiu (Lietuvos valstybės niekada nebuvo)

Vat , kaip dažniausiai  – esu teisus: Žalgirio mūšio ir visokia kita Lietuvos istorija buvo sufalsifikuota sovietmečiu (Lietuvos valstybės niekada nebuvo)

Štai , pagaliau žiniasklaidoje atsiranda objektyvesnių ir logiškesnių nuomonių apie falsifikuotą Lietuvos istoriją ir įvairius juos laimėjimus, kurie nėra pagrįsti tarptautiniais tyrinėjimais.

Sovietmetis buvo lyg “šiltnamis“ įvairiom tautom kurti “išgalvotus“ faktus derinant su artimais kaimynais – siekiant gauti išskirtinį Maskvos finansavimą įvairiems projektas, kurie bendroje koncepcijoje negriovė ir nekenkė Rusijos imperijos dominavimui praeities pažinimo moksle.

Deja, falsifikacija pradeda aiškėti ir iškreipti faktai kilti į paviršių, nes vis daugiau žmonių atsisako vartoti alkoholį ir rūkalus su narkotikais, bei atsiduoda savo mąstymui. Kas padeda sugrupuoti skirtingų šalių duomenis ir rasti teisingus atsakymus.

Asmeniškai puikiai žinau, jog kiekviena dabartinė Lietuvos istorijos knyga  – tai gryna falsifikacija. Ir joje sudėtinga rasti kokią nors tiesą apie “iki-imperinę“ Lietuvą.


Ypatingai falsifikacija buvo atlikta žydo Vytauto Landsbergio, kuriuo tikslas buvo iškraipyti visus faktus , sužalojant Lietuvos jaunimo supratimą apie savo tautos istoriją.

Dėmesio: Kitaip sakant, jeigu žmogus nežino tikros savosios šalies (tautos) istorijos – jis pasmerktas susinaikinimui.

Būtent nežinojimas ir augimas mele , privertė Lietuvos jaunimą emigruoti iš šalies. Paradoksalu, bet Jūs šioje svetainėje skaitote tik faktus – gryną tikrovę(gyvenimo kritiką), kurių nė vienas negali paneigti.

Man nereikia nieko išsigalvoti ( ne mane kvailino visus tuos metus ), nes vadovaujuos vidine intuicija ir protu – stengiantis objektyviai pažvelgti į visus įvykius iš šalies. Ir melą labai lengva atskirti tokiu atveju..

Reklama

0 minčių apie „Vat , kaip dažniausiai – esu teisus: Žalgirio mūšio ir visokia kita Lietuvos istorija buvo sufalsifikuota sovietmečiu (Lietuvos valstybės niekada nebuvo)“

 1. Nekantraudamas laukiu kada Mr. Кант išleis savo knygą, kurioje išsamiai ir su visais faktais (kaip Jis visada tai ir daro) išdėstys Tikrąją Lietuvos Istoriją.

  1. Ne man ja rsyti, patiems lietuviams, susikurus ar ten visuomene, ar valstybe pasitelkus dabartines technologines komunikavimo galimybes su ivairiom tautom (uzsienio kalbos jau ne kliutis, muziejai, archyvai, viskas prieinama).

   Tai dabartines kartos uzduotis,pasinaudoti susikaupusia informacija ir pradeti statyti pamatus.

   Viskas Lietuvoje blogai ir del suklastotos istorijos, nes negali tautinis elementas judeti i prieki, jeigu jis viduje suskaldytas. Jam bandant judeti – jis byra. Savaime. Nes nera to serdies, privalomos buti kiekviename objekte.

   1. Sarmatai lygtai tuo ir užsiima. Bet ar ne dėl to juos pakrikštijote fašistais?

   2. jiem reikejo kazkokio pamato, tokio kuris kadaise pasiteisino skurde atsidurusioje Vokietijoje … tai fasistine idealogija

    bet istorija kuria tik stiprios asmenybes, tad kiekvienas turi susiprasti ar eit link degradavimo ar link asmeninio progreso – sukant gyvenima i save, sprendziant paciam, dometis paciam, analizuoti paciam ir t.t

    o visa kas falsifikuojama ilgai neegzistuoja, siais laikais greit ishaishkeja, nes nekontroliuojami informacijos mainai

 2. Kantai visgi tu esi daug didesnis idiotas negu aš maniau. Ant tavęs negalima pykti – ant ligonių nieks nepyksta, tave reik skubiai gydyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s