Trys žydeliai , kurie sugriovė Lietuvos žmonėms gyvenimus (FOTO)

Trys žydeliai , kurie sugriovė Lietuvos žmonėms gyvenimus (FOTO)

Reklama

0 minčių apie „Trys žydeliai , kurie sugriovė Lietuvos žmonėms gyvenimus (FOTO)“

 1. Kas čia per naujadaras Lietuvos tautą? Ne tau Kantai, importine mėsa, spręsti kas mus naikina, o kas ne. Juk pats prisipažinai, kad neeisi lietuvis, dabar laukiam kada prisipažinsi, kad esi pedofilas, nes kaip žinia – didžiausi pedofilai visada apsimeta “vaikų gynėjais“ ir visokiais tai “kovotojais prieš ištvirkilėlius“. Tas pats Ūsas “vaikų gynėju“ apsimetinėjo.

  1. 🙂
   tegu išsilieja, reikia objektyvumo; žmonės turi pamatyti save veidrodyje

   o Skeptikas.. na tiesiog auka.. ir tiek; daug tokių žmonių Lietuvoje belikę, aklai einančių pagal tuos, kurie duoda “alaus“ butelį per rinkimus kaip vertę žmogiškumui

 2. realiai tai as nesuprantu ir protu is ekonomistu niekas nesuvokia, kodel reikejo skolintis pinigu, tam ,kad suvaldyt tipo krize, beverte usd valiuta ir dar uz 9 % palukanu!!! cia skola ir bauda ateitiems tautoms ?

  1. nevisai. Lietuvių tauta kaip , tikėtina ir Latvių, turi smarkiai degraduoti – išsigimti. Neturėti jokios kultūros, mokslo, medicinos ar kokių nors stiprių socialinių reiškinių.

   Visa tai daroma iš keršto už nugalabytus žydus Lietuvoje.

   Kas keisčiausia, jog apie 5 000 lietuvių, kurie buvo ištremti į lagerius, nesuvokia ir neskelbia, jog tų lagerių viršininkais ir buvo žydai – giminės nužudytųjų Lietuvoje..

   Tokia paprasta ir elementari tiesa. Šiaip iš dalies ir teisinga, jeigu nevertinti kaip žydai Lietuvoje paprastus žmones išnaudojo.

   Taipogi neįvertinant to, jog visame pasaulyje jų nekenčia. Kitaip sakant, kiekviena tauta jaučia neapykantą žydams. Todėl jie ir pasinaudoję progomis, naikina – ekonomiškai, psichologiškai, iškraipo tautų istorijas – stengiantis sukiršinti skirtingas visuomenes kokiais nors pagrindais, bei falsifikuoja daug ką kitką.

   Dėl paskolos.. Tai E.Zingerio užduotis.. O daugiau nėra kam skolinti. JAV kariuomenė tupi Vokietijoje (NATO pavidalu), kas verčia Vokietijos vadovus glaudžiai bendradarbiauti su Rusijos Federacija ir netiesiogiai veikti “antiamerikietiškai“. Vokietija negali skolinti (negautas leidimas), bet štai Graikijos atvejis visai kitoks..

   tiek to elementarumo

 3. zydai nori, jog visos pasaulio salys sedetu skolose, o ju pilieciai skurde ir be jokiu santaupu….tada zydams bus paprasciau valdyti visa pasauly…


 4. manau tiks i bendra tema. o ypac plakatas rodomas nuo 1.20 min
  Žydas – jūsų amžinas priešas !
  Stalinas ir žydai – tai yra viena didelė niekšų gauja !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s