TV3 , R.Paksas ir V.Uspaskich ruošiasi kovai prieš nusikalstamą KLANĄ (pedofilų sistemą Lietuvoje)

TV3 , R.Paksas ir V.Uspaskich ruošiasi kovai prieš nusikalstamą KLANĄ (pedofilų sistemą Lietuvoje)

0 minčių apie „TV3 , R.Paksas ir V.Uspaskich ruošiasi kovai prieš nusikalstamą KLANĄ (pedofilų sistemą Lietuvoje)“

 1. Didesnių klounų reklamuoti turbūt neįmanoma. Kaip pedofilai gali ruoštis kovai prieš pedofilų klaną? 😀 Taigi jie abu yra akivaizdus pedofilai ir tam pačiam klanui priklauso. Pradedu abejoti tavo kompetencija Kantai ir žinių patikimumu.

  1. tau kaip jaunam duosiu paprastą pavyzdį, susivokti ateityje gyvenime

   deimantų šiame pasaulyje yra maža.. grožio – taip pat yra maža … kaip ir kitokių gerų dalykų (ar tikrų) yra mažuma

   lygiai taip pat galioja šis gyvenimo dėsnis ir neigiamiems aspektams mūsų gyvenime (pedofilija, žudymai, prievartavimai ir t.t)

   o didžiausia dalis – tai plikoji visuma ( kitaip sakant, didelė dalis šiuolaikinės visuomenės)

   Jeigu žmogus pradeda remtis gyvenime savo logika, sąmoningumu – jis nebetampa dalimi tos pilkosios visuomenės. Tada jis abejoja tik paties savimi.. Ir išmoksta gerbti save.. O vėliau sugeba pamatyti ir kituose “tuos“ nekasdieninius dalykus

   taigi

  1. Drąsius Kedys paaukojo gyvybę dėl Lietuvos žmonių ateities, dėl tiesos. Ir tik “Darbo partija“ kartu su “Tvarka ir teisingumas“ pajėgūs pratęsti šią kovą.

   Prasigėrusi ir intelektualiai smarkiai degradavusi visuomenė savarankiškai nepajėgi nieko pasiekti. Tokia dabartinė realybė.

 2. Kantai aš dar kartą sakau, kad tie du politikai – patys greičiausiai pedofilai, o tu vietoj normalaus atsakymo kažkokių filosofinių beletristikų pažėriai. Tai gal ir tu pats pedofilas ir priklausai tam pedofilų klanai ir skleisdamas čia apsurdiškas teorijas bandai diskredituoti žmones, manančius, kad klanas egzistuoja, parodydamas juos kaip “idiotus“?

  Drąsius Kedys – taip pat mano nuomone buvo pedofilas, greičiausiai čia konfliktas įvyko klano viduje, nepasidalino “kas ką tvirkins“.

 3. O aš galvojau, kad Kantas kur nors emigravo ar pasimirė. Bet še tau, kad nori – vėl skleidžia savo erezijas. Manau, tavim turėtų pasidomėti teisėsauga ir visokios institucijos ir pažiūrėti, ar tu tikrai sveikas žmogus.

 4. http://www.bns.lt/topic/941/
  Visų pirma todėl, kad tai man naujas ir labai didelis iššūkis. TV3 televizija manimi patikėjo ir pateikė tokį kūrybinį pasiūlymą, kurio atsisakyti buvo neįmanoma. Visada norėjau kurti aštrių pokalbių laidą, kurios metu prie ekranų priliptų visa Lietuva. Ir žiūrėtų ne todėl, kad laidos metu apsiverkė kokia žurnalus puošianti mergaitė, o todėl, kad laidos metu po parodyto reportažo kokiam garsiam politikui bus labai gėda, jis bus priverstas atsistatydinti, o galbūt jam net bus uždėti antrankiai. Kitaip tariant, ši televizija man suteikė dar daugiau galimybių kovoti už tiesą. O tai man – svarbiausia“, – sako garsi žurnalistė.

  VISISKA NESAMONE< NIEKAM NEUZDEJO ANTRANKIUS ? DABAR LAIDOS METU UZDES ANTRANKIUS !!!!
  eilinis smegenu plovimas, kaip mes dirbam, kokia cia teisine sistema gera…
  visiska utopija!!!

 5. R. Paksas, kai Kedžio giminės paprašė jo pagalbos, tiesiog nusimuilino. Be to, kai kurie partijos “Tvarka ir teisingumas“ nariai atvirai gynė buvusio generalinio Valantino poelgius. Nesunkiai rasi spaudoje. Man ši partija – politinis lavonas, o iš šio puslapio tikėjausi daugiau, nei atviro melo proteguojant tam tikrus susikompromitavusius politinius veikėjus.. Nuvylei, Kantai.

 6. o kokie partija lietuvoi yra ne politiniai lavonai ? visos partijos turi savo interesu vienos leo lt, kitos keliu prieziura, PST ir t.t.

 7. PAKSAS pries pedofilus? Nu tu duodi Kantai ;D Tu bent pasidomek kaip jis apsisiko kai ji paprase padeti… O partija? Neprisimeni kaip ji Valantino poelgius gyne? Anksciau irgi buvau uz Tvarka ir Teisingumas partija, taciau po siu ju cirko numeriu esu TIKTAI pries juos. Uspaskichas tai galbut, taciau tikrai NE PAKSAS!

 8. TT su MAZURONIU valdžios jau nebepaims. Ilgai palaikiau ir tikėjau mazuroniu, bet dabar jis man nulis. mazuroniui patinka ir jį tenkina prokuroro veikla, kuris tris metus slėpė savo sesers nusikalstamą veiklą, kuris seimo komisijos išvadomis, vilkino pedofilijos bylą (o tai nusikaltimas). mazuronį tenkino prokuroro darbas tuomet, kai Lietuvos žmonėms jau šlykštu buvo jo klausytis. Jam neaišku, kodėl jis blogai dirbo, kodėl jį išmetė ? Tai gal visiem pasakys, kaip gerai dirbo prokuroras ir pateiks pavyzdžius. Tingiu, bet jeigu jis turi noro, aš jam galiu pateikti informaciją apie Valstybės Kontrolės nustatytus grobstymo ypač stambiu mastu atvejus, kurie sėkmingai numarinti prokuratūroj, vadovaujamoje mazuronio kumyro. Jis džiaugiasi, kad TT turi 10000 narių. Turėjai mazuroni, o neturi, turėjai, supratai ? Kantai, ar supratai ?

  1. skaityk mano bloga ir komentarus.. tada suprasi ir neklausinesi

   keista, bet kai kurios merginos suvokia greiciau negu vyrukai – stebiuos silpnosios lyties izvalgumu

   1. Ziurint kaip matuosim ar pagal Jegos ar Proto standartus 🙂 stai tau ir atsakymas i tavo uzsilikusi stereotipa.

 9. Na va, pagaliau priėjome esminio dalyko, jau nesistengi paslapčiomis agituoti, viskas jau atvirai daroma 🙂 Buvo partijos valdžioje, kurios vogė bet ir paprastų žmonių nepamiršdavo, o dabar visiškas žmonių žlugdymas vyksta. Žydams juk reikia pinigus atiduoti “gražinti“, o iš kur jų gauti?

  1. išmokti “pasiųsti“ juok “nakui“ ir pasikliauti savo jėgomis – labai paprastai išsprendžiamas reikalas

 10. Tu čia pajuokavai, Kantai? Jei ne, tai jau geriau būtum pajuokavęs. Jumoras, nors ir ne superinis, būtų tik jumoras.

  1. Deja, Viktor Uspaskich ir Rolandas Paksas turėjo bendrą pokalbį su TV3 savininkais – ruošiamas smūgis Lietuvos nusikalstamai teisėsaugai bei nusikalstamai korumpuotai valdžiai.

   Tai bus vykdoma projekte – “LR pokrizinis integravimasis į ES ekonomiką“ (Darbo partijos programa), kurioje žiniasklaida (TV3) nušvies Lietuvos gyvenimo aktualijas kiekvienoje Europos valstybėje, bendradarbiaudama su nacionaliniais kanalais ( todėl ir buvo reikalinga perpirkti “Paskutinę instanciją“ iš LNK).

 11. Didieji Lietuvos gelbetojai:D vienas net aukstojo nebaige (o net jei ir baige, kaip pats kazka peza kur rusijos platybese, tai nieko nekeicia, nes rusu pinigais penamas jis savo nuomones netenka – ka rusai liepia, ta ir daro), o apie kita net sneket neverta, nes jo darbai parodo geriau nei betkokie cia musu zodziai 😀 Taigi, “isgelbetojai“ rusai isgelbes Lietuva (ne taip seniai jau isgelbejo nuo vokieciu) nuo pedofilu, ar kaip cia suptasti? 😀
  O del “paskutines instancijos“ tai nieks jos neperpirkinejo, tuolabiau, ka ten perpirkt? Ten tik viena ta nukvakus Grineviciute ir tera, ji nusprende pereiti i TV3, o kadangi ji tokia “vertinga“ persona, tai labai nieks jos ir nelaike toj LNK…

 12. Aš jau nuo pat pedofilijos skandalo pamaniau, kad už viso šito reikalo stovi politiniai numirėliai, kurie bando sužybėti ir gryžti į valdžią. Politiniams skandalams sukelti yra naudojama prostitucija, pedofilija ir pan. Štai kad B.CLinton su Monika Lewinsky. Čia štai Kedžio istorija. Iškart išlindo Prunskienės partija, Butkevičius, Paulauskas… 🙂 Dabar jau drąsiai lenda Uspaskis ir Paksas. Šitie tikrai nesurinks pakaknkamai tautos balsų, tauta jau pamatė jų darbus. Va nebent Drasiaus Kelias taps politine jėga, tuomet gal jiems ir pavyktų laimėti rinkimus. Juk jau dabar vis daugiau ir daugiau koemntarų galima pamatyti agituojančių Venkcienę į GP, kurkite partiją ir šluokite socdemus su konservais 🙂 Na argi tai ne politika?

  1. Kestuk, nejaugi tau patinka saipytis is nenusimanancio jaunimo ? Juk jie zmones, tures vaiku ateityje..

   Ir taip jau defektuotu vaiku gime per daug Lietuvoje, nuo to didelio vartojimo alkoholio ir rukymo.

   Nebent nenori konkurencijos, tad ir paskatini siuos nelaimingus vaikus jaustis laimingais – buti “nuleistais“ zemiau Kestuko 🙂

   1. Kantuk ar Robertuk, aš nesišaipau, tik sakau, kad pedo byla kažkas labai sėkmingai naudojasi. Visuomet atsiranda tokių asmenų (grupių), kurios naudojasi susiklosčiusia padėtimi. Jie net žmonių tragedijas, skausmą paverčia nauda sau 🙂 Ar ne taip? Suprantu, kad Paksą nuvertė amerikiečių užsakymu, bet atgal Paksui sugryžti nėra šansų 😉

   2. Deja, Viktoras Uspaskich ir Rolandas Paksas – tai vieninteliai asmenys, galintys išgelbėti Lietuvos valstybę nuo totalaus kracho. Kuris sparčiai artėja.

    Degradavusi visuomenė mokinasi gyventi pagal degradavusios sistemos modelį. Tuo metu gi, Rolandas Paksas ir Viktor Uspaskich mokinasi Europos Parlamente naujų šiuolaikiškų valdymo metodų, pritaikytų grynai Lietuvos valstybei.

    Ir tik šie vyrai pajėgūs nuveikti gerus darbus visuomenei.

    O visi likusieji, gyvenantys Lietuvoje, žiūrintys televizijas, klausantys radijo stočių – sparčiai degraduoja toje aplinkoje. Ir jiems tiesiog nėra jokios vilties gyvento darnioje save gerbiančioje visuomenėje.

    Tad, Kęstuk, džiaukis turįs progą rasti vietos tarp degradavusios visuomenės sluoksnių. Kitaip sakant, tik tarp jų šiai dienai rastumei bendraminčių platesnei diskusijai įvairia tematika.

 13. kantai, kantai (negi tu neturi vardo ar kazko, kas tave vis dar sietu su sita “kvaila“ ir “nieko nenusimanancia“ zmoniu paderme? nes matyt pats supranti, koks absurdas kreiptis i kazkokius prasimanytus zodziu junginius… aisq kantas geriau nei batonas, nors kitavertus nelabai ir yra tas skirtumas)… jei taip puikiai nusimanai visame kame, tai kaip cia nutiko, kad Lietuvoje taves nei kvapo nera, o kazkur emigraves ir manau tikrai ne del to, kad politine ir teisine neteisybe tave isvijo, o greiciausiai del finansiniu priezasciu (o net jei ir ne, nei cia mano reikalas, nei man rupi), taiciau jei jau pabegai, tai ir dirbk sau ten laimingas (kad ir kur tu bebutum) ir neskleisk sitos sizofrenijos jau ir taip televizijos ir politiku melu iskamuotai saliai… Nori teisybes? Grisk, pasiziurek i pasa, issiaiskinnk savo varda ir pavarde ir kaip kompetetingas asmuo pateik savo nuomone su pagrindimu (kad ir nors siokiu tokiu, o ne “man atrodo“). O del emigracijos, tai man keista, kad taip aktyviai demonstruodamas palankumai sugriuvusiai sovietu sajungai ir prorusisku paziuru politikams, pats dar ne Rusijoje, kur pasak tave taip nuostabu…

 14. Kestas cia paminejo, jog jei “Drasiaus kelias“ taptu politine jega, tai gal laimetu rinkimus…susimasciau…gal ir taip, o gal ir ne…nezinau, kas galetu is “Drasiaus kelias“ vadovauti Sveikatos, Ukio, Svietimo, Socialines apsaugos, Finansu ministerijoms…..o ir partijos pavadinimas(jei toks liktu), tai zmonems neasocijuojasi su liaudies problemomis….sis judejimas, juk kovojantis pries pedofilus, bent jau taip dauguma supranta….o ar sis judejimas persiformaves i partija sugebetu sali valdyti……nezinau….siai dienai jei zmonems reiketu balsuoti uz kokia tai partija, tai zmonems pasirinkimo tikrai nera….na gal susikurs dar kokia nauja rimta partija iki rinkimu, tai tikrai turetu tada pasisekima….ir butinai Lietuvai reikia tokios….

  1. “Darbo partija“ – tai vaistai Lietuvos visuomenei

   Tik šie žmonės pirmieji išdrįs pasodinti korumpuotus tarnautojus, nusikalstamos teisėsaugos vadeivas ir kitus valdžios banditus.

   Tik “Darbo partija“ ir tik ją palaikantys galės Lietuvoje atkurti ramybę ir darną.

   Žmonės Lietuvoje turi pasirinkimą, bet neturi mąstymo. Arba jie pasirinks “Darbo partiją“ arba turės susimokėti už 2×2 plotą ir mokėti kasmetinius mokesčius už tai , jog ramybėje guli užmarštyje (bus įvestas mokestis už pomirtinį atgulimą Lietuvoje bei šio pagulėjimo saugojimą – išlaidos bus išskaičiuotos iš sumokėtų mokesčių valstybei).

 15. Tu partiju gali kurtis kad ir tukstantis, kol Lietuvoje neatsiras issilavinusiu, savo darba suprantanciu ir nekorumpuotu politiku, tol is tu partiju jokios naudos nebus…

 16. Justai, visiskai pritariu, tai as sita ir turejau omenyje, sakydama, kad Lietuvai reikia rimtos partijos….O LT manau yra pakankamai dau issilavinusiu zmoniu ir protaujanciu, tik jie kazkodel nelinke dalyvauti jokiose partijose….Na, o jei jokios rimtos partijos iki rinkimu neatsiras, tai tada tikrai is visu blogiausiu reikia rinktis, maziau blogesne, tai tam variantui manau, kad gal ir tiktu “Darbo partija“….nes uz socdemus ir krikdemus, tai tikrai butu kvaila balsuoti…

 17. “Ei, mažasis mano drauge, aš didysis tavo priešas.
  Tu taip nori būti gyvas, aš sakau, kad tu nupieštas.
  Tavo rankos jaučia meilę, mano akys mato mirtį.
  Visos mintys naktį juodos, tu šauki, bet nieks negirdi.

  O šis žaidimas pasibaigs, kai tu paspausi escape,
  Bet jei mygtuko nesurasi, negalėsi išeit.

  Aš sapnų pardavėjas, atverk savo širdį,
  Ir aš galėsiu tau padėti, dovanosiu naują viltį.
  Tu kaip krentanti žvaigždė, aš kaip žaidimų automatas.
  Kai viskas sukasi aplink, aš tavo užburtas ratas.

  O šis žaidimas pasibaigs, kai tu paspausi escape,
  Bet jei mygtuko nesurasi, negalėsi išeit….“

 18. Atgalinis pranešimas: „Per aspera ad pax“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s