PEDOFILŲ KLANAS: Teisingumo ministro R.Šimašiaus vaidmuo klane (FOTO)

PEDOFILŲ KLANAS: Teisingumo ministro R.Šimašiaus vaidmuo klane (FOTO)

Mane užkabino pastovus dezinformavimas (melagingų parodymų teikimas), todėl pasidomėjau kas jis yra iš tikrųjų, ir kodėl taip intensyviai stengiasi ginti PEDOFILŲ KLANĄ.


Keista, spaudimas visuomenei, stengiantis įtikinti , jog pedofilas Andrius Ūsas yra miręs, tapo nelogišku. Toks spaudimas privertė atskleisti visuomenei kas yra toks Remigijus Šimašius ir kam jis dirba.

Vaidmuo: Remigijus Šimašius privalo įtikinti visuomenę, jog 100% yra miręs pedofilas Andrius Ūsas. R. Šimašius puikiai žino, jog tai mirties imitacija – bet sąmoningai, MG BALTIC nurodymų, vykdo visuomenės dezinformavimą. Ne šiaip, jis savanoriškai pasiskelbė visuose informacijos priemonių organizacijose, naudodamasis tarnybine padėtimi.

Maniau, jog buvo atsitiktinai organiztuotas šis žiniasklaidos “netyčinis“ įvykis, bandant išprovokuoti esamo Teisingumo ministro reputaciją. Juk VSD (Valstybės Saugumo Departamentas) buvo specialiai parinkęs medžiagą ir galbūt, netgi reketavimo tikslais, suderinęs A. Ūso mirtį su R.Šimašiaus pasirodymu toje vietoje..

NB: Kodėl buvo parinktas R. Šimašius ?  Todėl, jog  jis mažiausiai susitepęs kontrabandos tinkle, o yra tik peška, kuriai pedofilų klanas leido gerai gyventi Lietuvoje.

Nesvarbu. Skaitytojai turi patys suprasti kokioje gilioje duobėje nusikalstama teisėsauga bei korumpuota valdymo sistema (kurioje jau jauni “atmetėlių“ – pvz R.Šimašius – vaikai naudojasi visuomenės ramumu).

Kas toks Remigijus Šimašius ?

  • a) Jis atėjo iš LLRI (Lietuvos laisvos rinkos instituto) – štai čia finansinės grupės, kurios statos savo žmones į tas vietas.
  • Jaunas žmogus – Lietuvos liberalų partijoje – tiesiogiai atsakingas “ACHEMOS GRUPEI“ ( Juk mažai kas žino Lietuvoje, jog Teisingumo ministerija perduota valdyti “ACHEMOS GRUPĖS“ žmonėms – kitaip sakant, pedofilų klanui)
Reklama

0 minčių apie „PEDOFILŲ KLANAS: Teisingumo ministro R.Šimašiaus vaidmuo klane (FOTO)“

  1. Gerb. kantai , schema gal ir nebloga, bet ne visiems paprasteims pilieciams suprantama….pvz. sioj Tamstos parodytoj schemoj, tik vienas “nusiklatelis“ Simasius….nepamirskit , kad zmones megsta konkretuma….LT zmones yra pavarge nuo bla bla bla, JIE visi kuo puikiausiai supranta , kad ju salyje vyksta nenormalus dalykai, JIE puikiausiau supranta , kad LT zmones yra mulkinami, bet JIEMS niekas NEDUODA konkreciu FAKTU!!! Ir kaip JIEM elgtis, ir ka JIEMS daryti!!!…Nebukit vienas is tu kur bla bla bla bla…pvz…nei vienas laikrastis NIEKADA nerase kokia zala valstybei atnese Brazauskas,Kirkilas ir kt….iskyla klausimas KODEL???? Atsakymas paprastas, todel, kad socdemai uzvalde visa MEDIA….atkreipkit demesi!!! Lietrytis nei vieno blogo zodzio apie Kirkila, apie Kirkilo vogtus milijonus, kaip jis milijardierium tapo(zinoma ne savo vardu)…. Kaip Brazauskas tapo milijoniertium? Is “algos“, ar Jus skaitet nors vienam laikrasti???? Atsakymas – NE….Is to , jei ne kvailas ponai darykime isvadas, kas yra kas, ir kam priklauso MEDIA….“Kas liecia Kubiliaus, tai as pritarciau vienam komentatariui “liaudis ar Jus nematot(nematet), kad jie i viena duda “pucia“….Pvz. noriu pasakyti tiems, kurie kurie keikia krikdemus ir noretu valdzioj tureti tuos komunistinius vagis socdemus…ar siuo krizes metu jusu tie garbinami socdemai dave krikdemams patarima kaip iseiti is krizes????? Atsakymas, vel gi ne……tai mastykit ponai, pagaaliau…laikas susiprasti, kad tiek socdemai, tiek kridemai sedi “vienoje valtyje“…..tik pagal “istatyma“, jiems reikia “grebti“ i skoirtingas puses…..Vienu zodziu bandau ziureti objektyviai i tai kas dedasi LT….bet….kol kas tik didziuliai nusivylimai….didziausia viltis buvo(yra), tai D.Grybauskaite, bet jei ji zmoniu vilciu nepateisins nei 40 %(ko iki siol net nepadare), tai ja zmones pert kitus rinkimus ne tik kad “nubuksuos“, bet ir su zemem sumaisys, kad ji is tu siuo metu “geruju“ prezidenciu, paliks tik siuksle….ir bus tas verslininkas milijonierius, kuris dabar jau gali pasiruosti gaminti koju takeli prie duru su D.Grybauskaites vardu…..Cia mano kaip “ekstrasenses“ ateities nuspejimas…..

  2. toj LIETUVOJ darbo zmones, valstieciai(kaimieciai(nebijokim sito zodzio, nes skirtumo tai NERA)), jie yra issiilge aukstuomenes, o tai yra….tikros inteligentijos, kuri supranta juos(ir jie zino, kad tokie yra)…..tik problema tame, kad ta LT intelegintejija BAILIAI!!!!!…SORRY, bet kitais zodzias as ju negaliu pavadinti, nes JIE TOKIE YRA….LT inteligentija PROTAUJA!!! JIE viska supranta kas dedasi LT, bet jie BIJO!!! VAT CIA IR YRA PROBLEMA!!!! JEI LT AUKSTUOMENE SUJUDETU(oju pusej visa LT), tai LT butu galima pakeisti ir isgelbeti….bet jei LT intelektualai TYLI!!!! Tai ATSIPRASAU…..Tuo noriu pasakyti, tik viena BUKIT ZMONES MUSUS LT INTELEKTULAI PALAIKYKIT DARBO LIAUDI ir MES PALAIKYSIM JUS 100%…..NEBUKIT BAILIAI….

  3. Pagal sias schemas jau visus sios sistemos vadovus galima butu statyt prie sienos, juk sistema nesirinktu nenuolankaus nario??? Truksta LNK nuotraukeliu 🙂

  4. Jo, jeigu jau Simasiu klanas panaudojo, tai tikrai jau tas tinklas nebesijaucia toks karaliaujantis kaip anksciau. Juk vieno teisejo nebera, vieno vaiku tiekejo, bet uztai daug zinanciu ir bijanciu zmoniu. Ar nepastebejot paskutiniu metu vis daugiau elito is gyvenimo pastraukia. Gal cia klanas pats save naikinti pradejo? Pradedant tiekejais, smulkiais kontrabandininkais ir teisejais, baigiant verslininkais, dabar ateis eile ir kokiam prokurorui.

  5. Bet Šimašiaus įtikinėjimas jau toks vaikiškas. Ir pasitaikyk tu šitaip, netyčia važiuot iš paskos ir atpažint iš plačios subinės. Tiesiog mistiškas sutapimas, ir dar ne vienintelis šioje byloje. Jei lavonų balutėse planuojama dar daugiau, laikas ir egzorcistą kviesti. Argi tie prokurorai nepajėgūs ko įtikinamiau sugalvoti, ar smegenų (vaizduotės, laiko, profesionalumo) visai neturi, ar detektyvų nepasiskaito, ar rūko kažką ne tą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s