Nežinau kada, bet ant šio žmogaus kapo nusispjausiu… tiesiog

Nežinau kada, bet ant šio žmogaus kapo nusispjausiu… tiesiog

Jaučiu kokia padugnė tai yra, kiek atnešė Lietuvos žmonėms nelaimių dėl asmeninės pigios materialinės gerovės…

Nesvarbu kur palaidos, bet atvažiuosiu nusispjauti ant atmatos kapo – ko nedrįs padaryti daugelis

ir įdėsiu video (kad jo palikuonys žinotų kas jie yra)..

NB: O A.Brazauskui atiduosiu pagarbą, kad sugebėjo tiek laiko tvardyti užaugusias atmatėless.. Bet , deja, suseno jis

Reklama

0 minčių apie „Nežinau kada, bet ant šio žmogaus kapo nusispjausiu… tiesiog“

 1. O aš šį Žmogų, VYTAUTĄ LANDSBERGĮ, gerbiu ir gerbsiu visą likusį gyvenimą. Jo dėka, po 40 metų mano gyvenimo okupuotoja Lietuvoje, dabar esu Laisvos Nepriklausomos Lietuvos pilietis.
  Ant jo kapo niekada nenuvys gėlės – tuo net neabejokite. Tamstos parašymas tik parodo labai prąstą autoriaus vidinę kultūrą. Nemandagus esate ir tiek.
  Neįtikėtinas absurdas yra matyti puslapyje prie gerbiamo Drąsiaus Kedžio, kažkokius blogus politikus, Lietuvai nereikalingus ir žalingus. O jau raginimas balsuot dėl prorusiškos darbo partijos – absoliutus nesusipratimas..

  1. tiesiog, zenonai, visokiu yra ant Lietuvos zmoniu, kuriu deka parazituoja mazas ratas zmoniu

   saunu , jog gerbi, bet mano pozicija parodyti tos “atmatos“ tikraji veida ir elgtis deramai su ja, nes ismirus 10 metu begyje “gerbejams“ jo palikuoniai stegsis toliau pilti purva

   beje, deka sio ishsigimelio atsirado ir V.Adamkus .. vienu zodziu.. laukiu

 2. Jei jau nusprendei spjaudytis, tai spjauk į akis gyvam. O ant kapo spjaudytis jokios drąsos nereikia, net įžūlumo nereikia.(Manau kalbam apie spjaudymą perkeltine prasme).

 3. Bent parodytum nuorodas i info del kuriu jau taip ruosies ji apspjaudyt. Nors sis zmogus vienas geriausiu pasaulio sachmatu zaideju savo ejimus ir zingsnius gyvenime labai gerai pamataves, tik va sachmatuose reikia auku…

  1. Šis žmoguss – vienas geriausių griovėjų pasaulyje. Jis atliko savo misiją, kai griuvo SSSR. Gerai būtų, kad tada būtų ir sustojęs. Bet jis griovė toliau. Sugrivė daugeliui žmonių gyvenimus. Todėl dabar ne vienas laukia, kada galės spjaut ant jo kapo.

 4. haha ir kas kas is to,kad lietuva nepriklausoma ? lietuva yra valdoma ES globalistu ir tiek anksciau komandos ejo is maskvos dabar is briuselio, idomu kokia nepriklausoma lietuva, jeigu emigracija yra didziausia is visos ES, vadinasi jei zmones masiskai bega is salies , vadinasi valstybe daug problemu ir bedu ir tos problemos tesiasi daug metu, o kaimieciams plaunamos smegenys ir viskas.
  http://www.alfa.lt/straipsnis/10373925/?Ministeriju.triusas..popierine.Lietuva=2010-06-29_09-16

  paskaityk sitos nuorodos pirmas pastraipas ir viskas. lietuva net turedama mazeikiu nafta , niekada negalejo jos konktroliuoti, arba jukos, arba williams afiora, arba pk orlean uzkele nesveikas kainas, uz kurias moka lietuvos liaudis.

 5. na taip, Brazauskas kategoriskai buvo pries nepriklausoma Lietuva, jei ne Landsbergis, tai velniai zino kada Lietuva butu tapusi laisva….o dabar kaip ten yra su tuo Landsbergiu nezinau, bet paziurejus wikipedijoj, tai matyti, kad sis zmogus turi labai daug visokiu apdovanojimu ir ordinu, tai vis tik ne kvailas zmogus….

 6. 2013 metais baigsis ES parama, tada suprasit kokie batai lietuvai, ka gali salis kur nera jokios pramones? nera jokiu energetiniu istekliu, nei naudingu iskasenu, nieko!
  kas is to ?
  NEPRIKLAUSOMA LIETUVA ? is kurios pabego 600.000 zmoniu?
  bedarbyste viena didziausiu ES, jaunimas emigruoja, nes nenori vergaut oligarhams uz900 litu! nusikalstamumas vienas didziausiu ES, auksiniai tualetai po 500.000
  abonementiniai berniukai vis dar laisveje? vilnietis gaudamas minimuma praktiskai viska atiduoda rubikonui…
  LAISVE!!! LAISVE!!! LAISVE!!!! nu laisve o kas toliau? kokia vizija ? kokia ateitis ??
  univerai ruosia tarnautaojus , darbininkus ,vergus, BET NE KUREJUS, KURIE KURTU INOVACIJOS< BUTU NAUJI PASIEKIMAI ISRADIMAI,siuolaikiniu technologiju lietuva nekuria, nes net niekas neruosia ju … studentai jau dabar tampa banku ikaitais,
  nes negali ismoket paskolu ir bega i uzsieni!!
  paklausiau keleta studentu tai vos akys ant kaktos neissoko, palukanos didesnes nei VERSLUI, kur tai matyta,
  pvz: vokietijoi, visi turi teise i nemoka auksta moksla, kad ir blogai mokeisi mokykloi, mokesi tik 1000 eu i metus, kur matei,kad lt uz 1000 lt studijuotu?!? mazuma!!!
  univerai kai uz metus ima po 5-10 gabalu, tai jau senai is mokslo daromas biznelis, korumpuotai sistemai!

  1. Reikėtų pradėti mokytis kalbėti nuo savęs, o tada apie Lietuvą. Nesuprantu tokio mąstymo. 2013 baigiasi parama, kad tokie kaip tu iki jos pasibaigimo kažką galėtum daryti, o kadangi negali nieko, o tik rašynėti moteriškomis emocijomis paremtus komentarus, tai logiška, kad bus batai. Daug valstybių pasaulyje yra be iškasenų, ir gyvena geriau negu tos, kurios jas turi. Kaip ne keista. Naudingos iškasenos yra žmonių protas. 900 litų juk gauna ne visi, o ir emigruoja, nes sugriuvo pramonė po Sovietinės okupacinės santvarkos griūties. Moteriškas verkimas pabosta, gal nusišauk ir padaryk sau paslaugą.

 7. na tas tai taip, lietuviai ne del tokios Lietuvos stovejo sausio 13 d….niekas net nepagalvojo, kad sitaip nutiks, o siandien Lietuva turi tokia padeti, kad perdaug pasitikejo valdzia, perdaug pasitikejo Brazausku, Adamkum, Kirkilu ir visais kitais…o valdzia per tuos 20 metu viskas ispardave, patys prichvatizavo, voge….tai vat nieko ir nebeliko….dar kur koks laisvenis zemes sklypas yra uzsilikes ku nors Vilniuje, Kaune…tai tuoj ir tu nebebus….ziurint sios dienos akimis, tai Lietuva yra tikrai be ateities….

  1. Žiūrint šios dienos akimis, tai sovietiniai žmonės yra Lietuvos problema ir Lietuvos ateitis be jų nusimato, kadangi silpnieji išmiršta pirmieji.

   1. parazitai dauginasi, o tarp žmonių tie “išgyvenimo“ (natūralios selekcijos) dėsniai negalioja – pvz homoseksualai ir kiti..

    tad nesitikėkite, jog Lietuva pasikeis savaime

 8. matosi esi kazkoks rusofobas , pramone nezlugo po sovietines griutes ! daug pramoniniu objektu patys zinot kas sunaikino. taip ,kad nereikia pasakot pasaku,kad viskuo kalta rusijos okupacija, man tik juokinga, kaip jie sokine su zalos atlyginimu, rusai irgi paprasys atiduot ka patys cia dare, tiese kelius, tiltus, state atomine, mazeikius,tv boksta ir t.t. lietuviai ka pastate per 20 metu ? mindaugo tilta ir keleta estakadu uz es parama ? ?? ka dar ???

  paziurek pradziai kokia valstybes skola:
  http://www.2g.lt/ TAI YRA PAVELDETA , buvusiu socdemu, prezidento ir .tt.
  butent LIETUVIU PAVELDETA!!! jeigu tau nepatinka reali situacija, o kaltint tai kas ivyko pries 30 ar 50 metu ?
  p.s

 9. Kantas – totalus išgama. Su tokiomos išgamomis kaip Kantas teisingai Hitleris elgėsi. Tave Kantai – deportuoti iš Lietuvos į mylimąją Paccują, kur galėsi toliau NKVD birką čiulpt.

  1. esu savanoriškai palikęs , tikriausiai visiems laikams, tavąją Lietuvą 🙂 neturiu jokių asmeninių tikslų toje šalyje, iki tol kol gyvens sovietmečiu sulaukę pensijos žmonės.. tai minimum 20 metų

   O Rusijos Federacija – ne mano, turiu daug įdomesnius ir garbingesnius pamatus savyje. Tad, neturiu ką komentuoti. Malonu.

   Tu padarei vieną klaidą – atidavei savo gyvenimo laiko dalelę man. Ir tai atsidėjai savo atmintyje visam likusiam gyvenimui. O aš tavęs neprisiminsiu.. vat toks ir skirtumas

   1. Ne, deja, tu klysti – nėra tau malonu ir nėra tas pats. 😀 Tavo tikslas šiuo blogu – kuo labiau praplauti smegenis naudojant rusišką propagandą ir rusiškojo imperializmo puoselėjimą, bet skatinti pas skaitytojus prorusišką mąstyseną, reklamuojant rusijos agentus (paksius, uspaschis), tačiau tu neapskaičiavai, kad eini per aštriai ir susilauki net PRIEŠINGO efekto, propaganda virsta į antipropagandą. Žiūrėk, kad tavo vadukai iš NKVD nepatenkinti tikstų nerealizavimų neutėlizuotų tavęs kada. Žinok, NKVD niekada savo pėškų nesaugojo.

  1. Išgama todėl, nes visomis priemonėmis bando destabilizuoti padėtį šalyje diskredituojant žymiausius ir garbingiausius politikus, niekinant Lietuvos partizanus, varant SSRS propagandą ir iškeliant kaip šūdą ant šakių du Lietuvos išdavikus – paksių ir uspaskį, tad vienintelis logiškas paaiškinimas, kad tokie jo veiksmai yra finansuojami iš Paccujos, NKVD, jei būti tiksliam kaip ir visas šitas “projektėlis“. Nežinau ar pedofilų klanas egzistuoja, bet kad Kantas – išgama kolaboravęsis su NKVD man abejonių nekyla.

 10. nu ir ka prie ko cia paksas ? turim dabar premjera ir vyriausybe ne pakso ir ka ?
  paziurekit, salis ant bankroto ribos, dujos brangiausios lietuvoi , usd doleriai skolinti is usa uz 9 % palukanu, o plauna zmonems smegenis, kad jie krize suvalde ir bus rasomi vadoveliai, UTOPIJA TOTALI!!!!

 11. nu tai girbiamieji tei gal dokim pabandyt uspaschiui ir paksiui pavaldyt ania ? kaip manot :)) Visokie 2KCK zinom prie ko privede :DD

 12. O norėtum Brazauskui ar Putinui minetą (oralinį) padaryti? Gyvam ar mirusiam, nes vienas jau miręs. Kapą iškasti, padaryti oralinį ir taip simboliškai susitapatinti su Rusija (motina) ir Sovietų Sąjunga. O Putinas – matomai nuogas traukia? Ar jauti erekciją tuo metu kai jį matai? …………………..

  1. svarbiausia , jog šis “sakinukas-komentaras“ parašytas “taisyklinga lietuvių kalba“ (išsilavinusio ir gana kūrybiško piliečio bei punktualaus)

   todėl tegu visi skaito koks auga dabartinis jaunimas arba kokie pavyzdžiai stoja ginti “fašistinio žydelio“ Lietuvoje

   man tikrai malonu parodyti veidrodį

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s