Andrius Ūsas slepiasi Brazilijoje (kas gali pateikti daugiau informacijos?)

Andrius Ūsas slepiasi Brazilijoje (kas gali pateikti daugiau informacijos?)

Internete užfiksuoti kontaktai tarp VSD pareigūnų ir Brazilijoje slepiamu pedofilu Andriu Ūsu, kuriuo mirtis buvo imituota Lietuvoje.

Jeigu žurnalistai nepatingės ten skubiai nulėkti, tai spės aptikti ne tik patį Andrių Ūsą, bet ir taip ieškomą slaptąjį “Aidį Mieželį“ ( jie savaitės bėgyje iš ten nedings).


Limeira, Sao Paulo, Brazil

Deja, kaip tikėjosi nusikalstama Lietuvos teisėsauga, bet Andrius Ūsas yra truputį žmogiškas diebilas ir nesugebantis išlikti paslaptyje (nuošalyje).

NB: Taigi, geriau jau nužudykite jį “normaliai. Nes vieną dieną jis ne tik pradės afišuotis internete, bet ir pateiks video medžiagą pasauliniame youtube.com tinkle. O tada jau visiems (pedofilo klano nariams) bus pizdec…

Reklama

0 minčių apie „Andrius Ūsas slepiasi Brazilijoje (kas gali pateikti daugiau informacijos?)“

 1. Nemanau, kad čia rimti duomenys. Bet vistik reikėtų tikrint kiekvieną užuominą. Jei prie to dar pridėjus Ūso vadinamosios žmonos bei uošvės išvykimą iš Lietuvos neaišku kur. Gautųsi logiška įvykių grandinėlė. Mažai tikėtina, bet…

  1. jeigu žurnalistai nepatingės, kelių dienų bėgyje ras tą pedofilą, pasiteiravę to viešbučio darbuotojų

   1. Gerai, paplatinsiu šią informaciją, nes nugalėjo smalsumas. Pažiūrėsim, ar sureaguos kas. Manau, kad tai atitinka ir Tavo, Kantai, sumanymus.

  1. Kęstuti, o ką tu žinai ? Pasipasakok. Papildoma teisinga ir objektyvi informacija gali išryškinti kitus dalykus Lietuvoje. Su malonumu patalpinsiu svetainėje.

   Juk turi ką nors žinoti.. nebūtinai apie tą pedofiliją, bet kitais klausimais

   suvoki, turbūt , kaip smarkiai veikia internetinis arba virtualus viešumas – naktimis žmonės nebemiega po to..

   1. Kantai, informacija be reikalo nesidalinama, be to ji turi vertę. Na tikiuosi, kad Ūsas šiandien jau išsiregistruos iš to viešbučio.

   2. nespės, lieka viešbučio video medžiaga.. atvykę žurnalistai galės už “papildomą“ užmokestį gauti neįkainojamos informacijos ir kokia nors televizija.. tarkim , TV3 … paplatintų Lietuvos žiūrovams vakaro naujienose..

    o jau tada bus baba..

   3. Kas dėl miego, tai Andriaus Burlėgos žodžiais galiu pasakyti: miegu ramiai 🙂

 2. Krivickas su Goriene matyt jau perka bilietus į Braziliją, gal dar kelis liudininkus iš Klonio gatvės paims, jiems tai dabar nėra ką veikti, Deimantė juk atostogauja su tetomis Juodkrantėje.

 3. Viešbučių kaip ir restoranų ir kitų įstaigų apsaugos kamerų padaryti įrašai į kairę ir į dešinę nedalinami. Ne piniguose esmė, beje tavo paminėtas viešbutis yra ne koks hostelis, tad iš jo administracijos išgauti vaizdo medžiagą manau bus nerealiai sudėtinga, nors visko pasitaiko.

 4. O as galvojau, kad jis jau negyvas. Bet sita versija idomi, neatmetu ir as tokios nuomones, sitoje byloje nuo pat pradziu stebuklai vyksta :).

  1. Jei man kas sugebės duot logišką paaiškinimą, kodėl žuvusįjį palaidojo atskirai nuo Ūsų giminių kapavietės ir kodėl kategoriškai iš karto buvo atsisakyta daryti DNR tyrimą, tada pradėsiu abejoti, kad tai – A. Ūso mirties imitacija.

   1. Taip Povilai, logiškų paaiškinimų jau nuo Spalio 5 tauta negauna. Tarkim jei Ūso tėvams kas nor įrodė, kad Ūsas buvo pedofilas, vis vien motiniška bei tėviška meilė vaikui neleistų pasielgti taip, kad palaidoti sūnų atskirai nuo šeimos kapo? Na o įdomumo dėlei – negi neatsiras nei vieno, kuris iškastų kapą ir pažiūrėtų kokiam gi nelaimėliui teko “garbė“ atgulti Ūso vietoje. Atkasei, nufilmavai ir pateikei per Youtube, bent jau visuomenė žinotų 🙂

 5. As netikiu,kad ten palaidotas Usas. Galima isvardyti bent 10 momentu, kad irodyti , jog ten gal tik Ziegzdriu psichiatrines ligonines nelaimelis , nugrimuotas ir pakistas vietoj tikro Uso; tai buvo gerai surezisuota V.S.D specialistu operacija nuraminti isiaudrinusiems pilieciams; juk V.S.D skyrius ir vadinasi: visuomeniniai ir politiniai procesai. Laukime nauju ivykiu, jie veiks neuzilgo, nes trecias Aidas vis dar niekaip neivardijamas. Tik keletas momentu: 1.Zuties analogiskas imitavimo budas ir alkocholio kiekis kraujyje, rodo , kad tai tu paciu darbas. 2.Ar jau pasirasytas oficialus A.Uso mirties liudijimas? 3. Nedaromas DNR , nors tevui pradzioje kyla itarimu del smurtines mirties /pamelusi ranka, dryzis ant krutines/, taciau jis tuoj pamirsta savo itarimus -nebuvo pakankamai gerai instruktuotas kaip elgtis. 4.Zuties vietoje pirmoji atsiranda Uso advokate Kraujutaitiene ir patvirtina , kad tai ‘ ‘ Usas’ ‘ , nors radusieji negalejo jo atpazinti /betgi tokia TV zvaigzde buvo/, o policijos darbuotojai nustato zuvusio asmenybe pagal keturracio valst. numeri ? 5 .Laidojimo paslaugu 2 darbuotojai , atvyke pasiimti lavono isbuvo apie 2val. Teismo med. instituto patalpose – neitiketinai ilgai, nes turejo buti instruktuojami ir prisaikdinami pasirasytinai del ‘ ‘ valstybines paslapties’ ‘ saugojimo?! 6.Isnesamas lavonas dvieju vyruku neatrode pakankamai sunkus, pagal Uso stota /100 -130 kg /?! 7.Inesamas karstas su ‘ ‘ Uso’ ‘ palaikais /apytikriai 150 – 180kg / i sarvojimo patalpas neitiketinai lengvas, nesa trise , o soninis nesikas ji laiko viena ranka tik su trimis pirstais /ziureti video medz/- supermenas? 8.Uso tevas atvyksta i sunaus laidotuves geros nuotaikos, besisypsantis, prie laidojimo namu duru dar pasisaipo is zurnalistu. Kiti taip pat nelabai susikrimte? 9.Keisti liudininkai ir abejotini ju parodymai : Teisingumo ministras Simasius , moteriske sirdeles formos dazytom lupom ir su violetinem kojinem prie sarvojimo patalpu itikinejo visus, kad ten tikrai buvo Usas. 10. Kodel ‘ ‘ Uso’ ‘ laidojimo vieta parinkta kuo toliau nuo jo gimines ir artimuju kapu? Tai tiek pradziai, gal kas galite patikstinti ar pridurti kazka, tai prasom

 6. Tai pasukt reik i ta viesbuti, ir paklaust ar nemate pedofilo, jei ten yra usas tai tikrai prisimins, kad mate 😀

 7. Rua Barão de Campinas, 224 – CEP 13480-210
  Limeira/SP

  Fone/fax: (19) 3451-8070
  be draugu siunciat fax su nuotrauka

  1. manau užteks pasiteirauti telefonu, persiunčiant nuotraukas galimų pedofilų ir tiek.. nebūtina nulėkti ten, juk duotas tikslus adresas

   ta vietovė yra įdomi tuo, jog vaikų tvirkintojai suvažiuoja iš daugelio pasaulio ir jiems teikiami mažamečiai vaikai.. todėl ten saugu ir seksualiniai pedofilo Andriaus Ūso poreikiai bus patenkinti

   nenužudė jo, tai dabar turi galvos skausmą – mat, šantažuoja jis visus tame pedofilų tinkle…

 8. Kantai, tai pirmyn – būk pirmas, padaryk tai 🙂 o po to gali paskelbti savame tinklalapyje apie gautus rezultatus. Juk gali ir žurnalistu apsimetęs skambtelti 🙂 Vistik techninės galimybės kelia susižavėjimą.

  1. žinai, Kęstuti, juk turbūt suvoki lietuvišką mentalitetą (gyvenimo būdą), įpročius, pomėgius ir polinkius tam tikriems dalykams..

   Politinė padėtis Lietuvoje leidžia dangstyti kontrabandą ir kitką.. bet kas atsitiks, kai pasikeis “finansinių nusikaltimų tyrimo grupė“.. kai bus nukirsti paskutiniai (įvertinant ir krizę) “maitinimo“ srautai šių grupuočių…

   Tas pedofilas A.Ūsas taip ar taip, ilgai nebegyvens – jį nužudys ir nudės , galbūt, dar ką nors iš jo giminės (mat reikėtų tylėjimo)…

   Kantrybės, Kęstuti, brangios kantrybės

   V.Uspaskicho ir R.Pakso kerštas niekur neišgaravo, o kartu ir visa Lietuvos visuomenė prisidės prie šio pedofilų tinklo naikinimo

   1. O tavo Kantai koks kerštas? Juk reklamuoji DP savo svetainėje, vadinasi kažkuo ir anie tave paglosto 🙂

   2. deja, mane glosto mano asmeniniai sugebėjimai, o pašaliniai dažniausiai tik padėkoja ..

    nemačiau Lietuvoje kas rimčiau klizmą mokėtų įstatyti dykaduoniams (nieko neveikiančioms atmatoms), tad nutariau parodyti pavyzdį – gal Lietuvos žmonės pradės save gerbti ir nebijoti išreikšti požiūrius

 9. Kazi kodel brazilija, ir kaip jis ten galejo patekt, laivu? lektuvu ar kokiam konteineryje kurio niekas nemate??

 10. Omega, su padirbtu pasu gali skraidyti kur nori, jei pasas zinoma “geras“….viena pazystama moldave mergina is Nyderlandu nuskrido i Airija su padirbtu airisku pasu…buvau soke, kai tai isgirdau, nes pagal pasa turejo buti 10 metu vyresne, o ir angliskai prastai kalbejo, vien per sienos kontrole praeinant jai burnele atidarius, turejo faktaiskai buti sulaikyti….o vat niekas nieko net neitare, laimingai atsidure Airijoje….

 11. Kantai, o tai kaip su DP juodaja buhalterija? Ko Uspaskis nešė kudašių į plačiają Rusiją ir slapstėsi daugiau nei metus? Tai tokius tu šaunuoliais laikai?

  1. visi be ismtires turi dviguba buhalterija lietuoj ir kitur, tad tiesiog antis.. bande pakabinti ta VSD , tad beliko sprukti…

   nusikalstama ziniasklaida juk suveike, lygiai tokiu pat principu kaip ir su Drasiumi Kedziu

   tad Viktora Uspasckich reik gerbt, kad savu laiku pamate ka tie ishsigimeliai (Mecio Laurinkaus) vadovaujami planavo

 12. Keletą kartų gavau nuorodas iš draugų į šį puslapį, aptariant Klonio gatvės protesto reikalus. Šianakt plačiau paskaičiau, kas tai per puslapis. Tapo aiškiau. Mano nuomone- drauge su rusu Viktoru ir jo DP (!), negali gimt jokia teigiama, Lietuvai reikalinga ir bent kiek pozityvi mintis. Mano gyvenimas kitas – kitokia jame vertybių skalė. Vienas bendras vardiklis atvedė čia – Pedofilams STOP. O toliau jau absoliučiai nepakeliui.. Nuotykis gi su “uso Brazilija“ manau yra visiškas vieno žmogaus išmislas. (bet tai tik mano asmeninė nuomonė). Vienintelė šios informavijos vieta-šis psl. Mažoka.
  Gerbiu jumyse tai – kad esate aktyvus, pilietiškas – ne taip kaip likusieji 99 proc. tautiečių. Žmonės atsirinks kas kam tinka. Pabaigai belieka tart – pagyvensim – pamatysim..

 13. na gerai. Paksas.. dar dar… na bet uspaskichu tikrai sunku pasitiket. Pirmiausia, tai nepanasu, kad lietuvoje jis suinteresuotas mūsų valstybės reikalus tvarkyti (isvis Lietuvoje ko gero tokio politiko nėra), ka akivaizdziai parode tai, kad jis pries tai, kai dar nebuvo issiskyre interesai ejo isvien su „dujotekanos chebryte“.

 14. Virga, skaityk kad tavo pažįstamai moldavei pasisekė, matyt pagiringas pasienietis pasitaikė. Iš pirmų lūpų žinau kad jie savo darbą gerai išmano ir kišenėj turi tokių triukų, apie kuriuos viešoj erdvėj girdėti dar neteko. O Ūsas keliauja su legaliu pasu. VSD jam tokį suorganizuoti būtų vienas juokas, bet greičiausiai nei organizuoti nereikėjo, paėmė iš to nelaimėlio kurį vietoj Ūso palaidojo. Ne veltui išvaizda panaši

 15. Brazilija – ne Lietuva. Cia niekas jokiu duomenu i kaire ir desine nedalina. Net uz pinigus. Cia zmones KITOKIE, jiems ne vien doleriai akyse. Jiems Europos problemos – kaip lietuviams kokios nors saleles vandenyne – visiskai neidomios. Jie gyvena futbolu, artejanciomis atostogomis ir neapsikrauna svetimais rupesciais.
  Jei usas tikrai Brazilijoje, tai plastikos chirurgai jau padirbejo, ir be to, jis butu apsistojes kokiame nors mazame kaimelio viesbutelyje, o ne dangoraizyje, kur pilna zmoniu, kameru etc.
  Nejuokinkit, Kantai, su savo “pasklidusia informacija“. Jei Jus toks protingas, kad net sugebate issifruoti VSD pokalbius ir rysius, tai tikrai sedetumete kokioj nors respektabilesnej vietoj, o ne Anglijos bareliuose, maukdamas alu (ar obuoliu sultis – ka Jus ten megstate) ir rasydamas populistinius straipsnelius, kuriuose gausu rasybos ir skyrybos klaidu… Eiline Jusu provokacija.

  1. turbūt esi moteris, kad logikos nesimato ir klaidų pilna komentare

   kas slapstosi – ieško kuo viešesnės vietos, kuo daugiau nepažįstamų žmonių; o šiuo atveju, dar ir geri bei pigūs plastinės chirurgijos specialistai (beje, ar dar rodo serialus per TV Lietuvoje – braziliškus)..

   Niekas nepadirbėjo. Dabar jau apsunkinta padėtis, nes faktiškai yra ribotas materialinis potencialas, o kiekviena abejonė sukels pačių gydytojų smalsumą.. Tad jam problemos ir jo aplinkai dideli rūpesčiai

   Mano straipsneliai nėra “populistiniai“, o kertantys per pasąmonę daugeliui. Ir labai efektyviai.

   Kažkaip nelemta nuo ko nors priklausyti, vat ir nesėdžiu, bet sugebu “sužinoti“. Ne toks charakteris. Alaus negeriu, ne taip kaip Jūs.

 16. na, kad plastines oprecijos populiarios Brazilijoje, tai visi zinom, ten labai daug transeksualu, vyrai po plastiniu operaciju tampa moterimis…ir Brazilija laukiniu salis, ten visi beveik vaiksto ginkluoti, ir zmogu nusauti, tai nieko jiems nereiskia….o kodel Usas negali apsistoti kokiame dideliame viesbutyje? Jo iesko interpolas? Ne…tai ko tam Usui bijoti tokiij Brazilijoj, o tuo labiau po kokiu lasiniu atsiurbimo, tai ir lietuviai jo nebeatpazins….tik reikia sekti, i kokias salis Uso seimyna vaziuos atostogauti susitikineti su Usu…ir nebutinai Usui gyventi ten , kur seimyna vaziuoja atostogauti, jis gi irgi gali atvykti i ta sali…

 17. i galva man sove tokia mintis, kantai juk per skype ar facebooka galima susirasti brazilieciu is Limeiros, nusiusti nuotrauka ir paprasyti, kad pasidometu ar toks zmogus ten yra apsistojes, jei normalus bralizietis, kuris neabejingas vaiku likimui(turiu minty, jog pasakyti, kad tas zmogus pavojingas pedofilas) gali ir pasidometi, kodel gi ne…

  1. taip, per skype galima rasti tame rajone esančius gyventojus ir paprašyti užeiti į viešbutį bei patikrinti ar yra ten toks pedofilas iš Rusijos arba Lietuvos (tikriausiai rusu apsimes)

   gana lengvas būdas ir minimalios laiko investicijos

   būdas: programa Skype naudojant “paieška“ , įrašant miestą ir t.t.

   labai geras kelias

 18. taigi nebutina skelbti kas jis toks ieskant, svarbu surasti taip atrodanti zmogu, arba bent jau tokiu gabaritu ar neaiskiu seksualiniu polinkiu :)))

 19. Omega, as turejau minti, kad per Skype galima susipazinti su vietiniais brazilais is Limiero ir draugiskais paprasyti pagalbos,kad jie “prazonduotu“, o geru zmoniu yra visame pasaulyje….norin viskas imanoma, tik geru noru reikia…

 20. Virga, kaip tu įsivaizduoji lietuvių paiešką Brazilijoje per Skypą? Gal reiktų prieš rašant atsiversti tą paiešką ir pažiūrėti ar įmanoma

 21. to A, atrodo ly ir aiskiai parasiau kaip….As asmeniskai jei noreciau suzinoti ar ten yra toks ir toks zmogus, tai per skype vietiniu paprasyciau pagalbos, kad jie suzinotu…gal nemokst Skype naudotis, ar nemokat su zmonemis bendrauti? Del to ir nesuprantat, kaip galima tai padaryti…

 22. Kažkada žiūrėjau filmuką, kur niekaip negalėjo išrišti maniako žudiko. Tada detektyvai pradėjo spaudoje rašyti apie tai, kad iš tam tikrų požymių galima spręsti, jog tas maniakas yra ne tik iškrypėlis ir ligonis, bet ir menkysta bei dvasios ubagas, tokiu būdu provokuodami nusikaltėlį. Perskaitęs spaudoje apie save “tikrovės neatitinkančius faktus“, maniakas pradėjo leisti putas ir bet kokiu būdu bandė įrodyti, kad jis ne toks…
  Čia kažkas panašaus su Jumis, ponas kantai 😉 Jei žmogus negeria alaus arba nedaro to bei šito, tačiau kažkas bando primesti jam tai, kas jam nebūdinga, tai ar jis taip liguistai reaguotų, kaip reaguojate Jūs? Gal todėl ir radote savo vietą tik interneto provincijoje, kur skleidžiami paistalai ir prasimanymai.

  1. pavydas yra gera savybė, verčianti tobulėti asmenis..

   o kur čia “interneto provincija“ ? kaip gali normaliam žmogui žmonių nuomonės atrodyti “paistalais ir prasimanymais“ ?

   nieko negaliu pakeisti – daugelį šiuolaikiškų žmonių tik karstas išgelbės, mat pragerti genai ir sujaukta nepataisomai atmintis. o kol kas, leiskime pavyduliauti

   deja, šioje svetainėje visi faktai atitinka tikrovę, nes daugiau nėra iš kur jų imti

 23. Tik visiškas ligonis gali rašyti tokias nesąmones, kad a a Ūsas atostogauja Brazilijoj. Juk patys violetiniai sakė, kad buvo prie Ūso karsto priėję ir įsitikino kas ten guli. Tai kam čia dar kurstyti nereikalingas aistras. Te ilsisi ramybėje A A Andrius Ūsas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s