šįkart gana rimtai: KONTRABANDA (mineraliniai vandenys – MG BALTIC) – PEDOFILŲ KLANAS – Čečėnų žmogžudžiai

šįkart gana rimtai: KONTRABANDA (mineraliniai vandenys) – PEDOFILŲ KLANAS – Čečėnų žmogžudžiai

Siūlau rimtai pažiūrėti į šią žinutę, kurioje išdėstyti tie veikėjai, kurie darbavosi ir darbuojasi šiuo metu Lietuvoje, vykdydami neeilinio masto nusikalstamus veiksmus prieš pačią Europos Sąjungą – kas turėtų sudominti Europos teisėsaugos sistemą.

Paprastas “pedofilijos skandalas“ atveria visumenei šią informaciją, kurios, keista, niekur kitur nedrįsta išviešinti. O juk tai būtent ir yra visų sąsajų voratinklis: FNTT, Pasienio tarnyba, Valstybės Saugumo Departamentas, STT.. Ir jie, pasirodo, visi drauge veikia ne vien prieš Lietuvos visuomenę, bet ir , apskritai, prieš visą Europos Sąjungą (kontrabandiniai srautai leidžia pumpuoti legalius pinigus į Rusijos Federaciją – o tai milijardai ). Kas stipriai kenkia visai Europos ekonomikai, nes Lietuva vienintelė turi privilegiją naudotis Kaliningrado srities pasienio zona ( ne šiaip R. Paksas buvo nušalintas) ..

Reklama

0 minčių apie „šįkart gana rimtai: KONTRABANDA (mineraliniai vandenys – MG BALTIC) – PEDOFILŲ KLANAS – Čečėnų žmogžudžiai“

 1. na kad paksas ne siaip buvo nusalintas tai cia jau seniai aisku ir nusalino ta pati hebryte kuri dabar cia labai reiskiasi per pedokilerius ir kitus dvasios ubagus bei pinigu vergus.

 2. nemanau, kad nuzudyti kazka, reikia valdininkams kviestis cecenus….Lietuvoj kileriu irgi manau, kad yra…ir tai kad Drasius buvo 7 menesius uzdarytas ir tik po to nuzudytas ir jo kunas numestas, tai rodo, kad cia “savu“ vietiniu darbas…Kodel niekas nepasidomi Ziegzdriais, juk kalbos eina, kad A.Usas su Muntianu dar pries kelis metus turejo Ziegzdriuose patalpas, ten gamino kazkokius Trapac’us…

  1. nėra būdinga baltai rasei žudyti tiesos ieškotojų… tiesiog tas nedaroma..

   galima žudyti dėl pinigų, dėl kitokių materialinių dalykų susietų su politiniais sprendimais..

   bei tik šunys gali žudyti prievartauto vaiko tėvą.. reikia šitą suvokti. Žudikus gana lengva rasti, jie yra užfiksuoti vaizdo kameruose parduotuvių Kaune ir Vilniuje..

   Surasti juos, kažkur , gabesniam žmogui užtruktų savaitė laiko. Bet teisėsauga kol kas kontroliuoja VSD techninį padalinį, atsakingą už telefoninių pokalbių perklausą, kaip ir kontroliuoja priėjimą prie svarbiausių dokumentų..

   Šie asmenys turi būti atitraukti. Kitaip sakant, visus kadrus Valstybės Saugumo Departamente būtina pakeisti. Tai stipri mafijozinė struktūra.

   Vieninteliai kas gali įtakoti ir priversti – Europos Sąjungos pareigūnai.. Arba pati visuomenė, išrinkdama “Darbo partiją“ valdančiąja dauguma. Štai tada būtų nuteisti ir pasodinti šios organizacijos atstovai.

   Tiesiog teks žengti ta kryptimi. Lietuvos visuomenė neturi kitos išeities. Tik “Darbo partija“ su V.Uspaskichu ir Rolandas Paksas – šis tendemas po kelių metų bus pajėgus susidoroti su mafijozine sistema (ir jos atmatiniais nariais).

 3. Na ir uzsiciklinai tu su ta darbo partija. Niekas nepasikeis. Tiek Paksas tiek Darba Parcija yra tas pats … tik kitoj saujoj. Paziurek ka Pakso partija daro, kuo Pagegiuose uzsiima. Paziurek ka Uspaskichas daro. Jis gi itakos agentas. Jo diplomu istorija, savo imoniu remimas is valdisku pinigu. Eik jau eik. Rodos ir protingas zmogus esi ir analizuoti moki…

  1. tarkim, mano mąstymas ir logika suvokia, jog pasikeis

   nepalaikau jokių partijų, jokių konkrečių asmenybių – bet siūlau išeitį, realią išeitį Lietuvos visuomenei;

   negaliu viešai dėstyti link ko tai pakryps, nesuprasite, o kas nors spekuliuos; paviešinsiu, tik turėdamas kitą alternatyvą – kol kas nesugalvojau

   tikrai, už šitą “išeitį“ prisiimu atsakomybę ; ateityje pamatysite

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s