Kas nužudė D.Kedį: Vis mąstau, ar ne Valstybės Saugumo Departamentas samdo čečėnų tautybės asmenis žmogžudystėms ( nes Drąsių Kedį negalėjo nužudyti lietuviai ar rusai, ar kitos tautybės asmenys )

Kas nužudė D.Kedį: Vis mąstau, ar  Valstybės Saugumo Departamentas samdo čečėnų tautybės asmenis planuojamoms žmogžudystėms ( nes Drąsių Kedį negalėjo nužudyti lietuviai ar rusai, ar kitos tautybės asmenys – absoliuti dauguma  suvokianti moralės dėsnius )

Daugiau variantų nelieka, nes daugiau tokio purvino darbo nėra kam patikėti. Nužudyti kenčiantį tėvą dėl jo dukros prievartavimo – tegali tik čečėnų tautybės asmenys – nes jų tarpe daug padugnių.

kaip jie atrodo

Tik tokie asmenys, visiškai neišsilavinę neturintys savigarbos (kitaip sakant, šunys) jausmo, gali dirbti tokį darbą.

NB: Jeigu Vilniuje ar Kaune matėt čečėnus – gana sportiškai sudėtus, bei su barzdomis (arba be) – galima tai yra buvo vykdytojai šių žmogžudysčių. Tam užtektų patikrinti Kauno mieste įrengtas vaizdo kameras, ieškant čečėnų tautybės žmones.

Juk Lietuvoje gana daug žmonių buvo nužudyta pagal užsakymus, o visi užsakymai ėjo tiesiai į “operatorių“, kuris kuruoja reziduojančius Lietuvoje čečėnų tautybes asmenis.

NB: Įdomiai jie dirba… Nepažįstamam mieste vienas sėdi ant telefono  prie kompiuterio su žemėlapiu , o kitas gauna nurodymus kokia kryptimi eiti per mobilųjį telefoną. Gaila, kad snukių negali pakeisti – kuo gimsta, tokiais ir atrodo.

O informaciją turbūt pateikia VSD pareigūnai, reziduojantys Lietuvoje, nuolatos perskambindami ir užklausdami tų, tam tikras paslaugas teikiančias lietuviškas agentūras.

Jo, klaidą reik ištaisyti, o tai gana lengvai dasikapsto. Na ir siūlo galas bent išryškėjo.

Reklama

0 minčių apie „Kas nužudė D.Kedį: Vis mąstau, ar ne Valstybės Saugumo Departamentas samdo čečėnų tautybės asmenis žmogžudystėms ( nes Drąsių Kedį negalėjo nužudyti lietuviai ar rusai, ar kitos tautybės asmenys )“

 1. na sitas irasas iskart matosi kad is lempos parasytas. kai babkiu daug sumoka, tada pradingsta visi morales desniai. (beje nuo kada lietuviai turi morale? juk senesniuose irasuose teigi, kad visi jie vergai).
  o prie ko cia cecenai? belieka vienintelis variantas, jog tu lankaisi tik prorusiskuose puslapiuose, ko pasekoje ruskiai tau praplove smegenis ir dabar tavo didziausias priesas – cecenai.
  ar neatrodo, kad barzdotas cecenas butu per daug itartinas garliovos miskuose?
  Todel Kedi nuzude lietuvis. ir belieka vienintelis variantas – tai kantas, nes “daugiau tokio purvino darbo nėra kam patikėti“.

 2. Na Kantai šioje vietoje su tavim nesutinku Pats Žilius įvardindamas plaukuotają ranką (per FTB laidą) pasakė, jog jie su Kedžiu išėjo į rumunų mafiją. Peržiūrėk FTB laidas ir rasi tą momentą, kai Žilius įvardina trečią pedofilą Aidą (deja kaip ir galima tikėtis nuskamba pyyyyp signalas), bet iškart po to seka Žiliaus žodžiai apie rumunų mafiją 🙂

  1. gana daug žmogžudysčių, tam reikalinga patirtis.. reikalinga globa.. Manau, jog Lietuvių VSD nebendrauja su Rusijos VSD, bet buvo savo laiku padėjusi čečėnų kare dalyvavusiems adaptuotis Lietuvoje; na o pastarieji palaikė ryšius su Kaliningrade esančiais..

   čia grynai darbas; tokį darbą dirbti turi būti “ne Europietis“; Ir atrodo braižas jų, kaip šunų – žudyti žmones rytais , išeinančius iš namų..

   lietuviai ar rusai sprogdintų, ar ten kur kelyje užpultų , ar dar ką nors.. o primityvus mąstymas veda į primityvumą..

   ir apskritai.. reik rimčiau žiūrėti, nes tiek aukų galėjo būti tik esant labai didelėms pinigams, o ne pedofilų klano problemai – tad..

   o gal esu labai teisus ir parodau kaip yra

   tai Zilius, rodos iš Nidos… kontrabandos srautas… apsisaugojimui.. gal dėl to jį kažkiek paveikė..

   1. Žilius iŠ Juodkrantes (bent jau jo mama ten ilgai gyvena ir kaip žinia, Žilius pas savo mamą gyvena). O ar tau, Kantai nors kartą nekilo tokia mintis, kad tiek Kedys, tiek Ūsas yra gyvi, tik suimituotos jų mirtys tam, kad stebėti tolimesnius pedo-kontrobandinio klano narių veiksmus? Beje jei tikėti tuo, kad Kedys buvo susiūtas iš gabalų, tuomet nėra problemos padaryti Kedžio kūną laidojimui?

   2. ne, man kyla dar daugiau atsakymų kodėl Europos Sąjungos teisėsaugos (kartu su Saugumo pareigūnai) turėtų pradėti kratyti Lietuvos pareigūnus… kitaip sakant, suimti juos Europos Sąjungos teritorijoje ir pradėti tyrimus dėl stambios kontrabandos su Rusijos Federacija bei Baltarusija (toleruoti jau nėra prasmės – ekonominė krizė privers)…

    tam pagrindo yra… ir , manau, šie “kontrabandiniai žaidimai“ negalimi ir reikalauja persekiojimo…

    Nenustebčiau, jeigu Europos Sąjungoje oro uostuose suims apie dešimtį verslininkų ar politikų , apkaltinant juos dalyvaujant nusikalstamoje veikoje prieš ES. Nenustebčiau, jeigu žiniasklaida paviešins, jog jau pradėti tyrimai šiuo klausimu….

    Manau šito “jiems“ jau nebeišvengti, nes Lietuvos Respublikos Finansų ministerija negali pagrįsti esamų įplaukų, negali pateikti orginalių alkoholio importo dokumentų ir visokių ten aprobuotų licenzijų – tiesiog per daug įklimpę su ta kontrabanda…

    Nes šiaip žmonių nežudo.. Tai labai didelis klausimas.. Kurį išspręs Europos Sąjungos (tikėtina Vokietijos) pareigūnai..

    Atrodo naiviai skamba, bet jis smarkiai kenkia visai Europos rinkai.. o tai turi būti sustabdyta

    O tu , Kęstuk, nustok man nesąmoningas realijas teikti.. truputį kitoks esu, nesidomiu nesąmonėmis ( o jeigu ką nors, skambančio kaip “bendraminiškumo“ šioje svetainėje, aklai neimk į širdį – juk gali būti ir kitaip... )

 3. Na Kantuk aš matau, kad esi kitokio mąstymo, kaip ir Andriukas (labasLietuva.net). Abu esate labai panašūs ir be abejo vienas kitą labai gerai pažystate. Tokių kaip Jūs yra primėtyta daugelyje pasaulio Valstybių (ypač ten, kur tenka ir APSIMOKA pašnipinėti) 🙂

  1. O ko tu vis IP (Internet providers) kaitalioji ? Bijai ko ? Daug kur stengies prikišti savo poziciją ..

   Nuvilsiu tave.. vieno IP pakeitimu tu nieko nepasieksi, tavo kompiuteris persiunčia daug duomenų per internetą. Sukurdamas “portretą“ tavimi naudojamo kompiuterio, kuriuo ir ateis VSD (Valstybės Saugumo Departamento) darbuotojai “išimti“ ir savininko susemti 🙂

   Nejaugi galvoji, jog JAV tyriamųjų technologijų institutai neįvertinę šio dalyko ? Yra įvertinę bei pilnai eliminavo ją. Tam, kad likti anonimu, reikia būti stipriai pakaustytu psichologiškai ir informacinėse technologijose.. Tokių maža 🙂

 4. Idomi versija, o gal kokius talibus samdo? is afganistano pvz? arba gal cia kusaites “draugai“ musulmonai “teroristai“ isivele? kaip manai? 🙂
  Butu idomu pamatyt palydovines nuotraukas. Negi niekas nepyskina musu is virsaus? Juolabiau jei ji nuzude netycia tardymo metu persistengiant pagal KK straipsni, tai jau kaip ir tautybes versija atsimestu nes tardyti galejo bet kas, kad ir totorius ar mongolas…

  1. tos nuotraukos – tiesiog buvo pasijuokta is komentatoriu(skaitytoju)… ir tiek

   uztenka degaliniu vaizdo kameru pries ta diena ir veliau panagrineti.. surasti zudikus – nesudetinga, tereik kazkam tuo uzsiimti;

   bet gudrus zmones emigruoja , nezinau kas ten toje Lietuvoje tvarkysies su pedofilais ir visais tais klanais

   na profesionalus zudikas sauna karta ir viena kontrolini…. suo gi, sauna visa apkaba bei jam garbe zudyti moteris.. daug kas paaiskes vis vien

 5. Visiškai ne logiškas parašynėjimas.

  Juk dar neseniai VSD terorizavo čečėnų šeimą, o dabar jie samdys čečėnus, kad jie šaudytų?

  Tokiem darbams gali būti suburti specialūs žmonių būriai, kurie yra paprasčiausi lietuvi, rusai ar kokie dar ir viskas. Kam taip sudėtingai galvoti? Mažiau reik žiūrėti rusiškos propagandos, tai gal smegenys pradės veikti šiek tiek geriau. Nes čečėnai visi negali būti teroristai, greičiau Rusijos imperija ir jos nusikaltėliai gali padaryti daugiau teroristinių aktų nei čečėnai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s