kažkaip nemalonu.. nejaugi Jūs tokie “papigiai parsiduodantys” ? (kaip lietuvos valdžia pardavė visuomenę Lenkams – kuro kainos)

kažkaip nemalonu.. nejaugi Jūs tokie “papigiai parsiduodantys“ ? (kaip lietuvos valdžia pardavė visuomenę Lenkams – kuro kainos)

Nepastebėjau, žioptelėjau šitą faktą.. Bet dabar galiu konstatuoti, jog kuo toliau, tuo siaubingesnė darosi Lietuvos visuomenė, o ypatingai – jai atstovaujama valdžia. Tai virsta į kažkokį tai siaubingą cirką, kuriame kankinami cirkininkai (valdžia) pramogauja kartu su savanoriškais cirko artistais, įdarbintais iš pačių žiūrovų – kaip gi jiems nepatinkas toks mazochistinis egzistavimas.

Taip, kuro kainų padidinimas – buvo Lenkų vadovaujamos gamyklos ir Lietuvos konservatorių susitarimas, kuris “plovė“ abiems rankas: Lenkams – užtikrintas pelnas, o valdžiai – papildomi mokesčiai dykaduonėms orgijoms iš dirbančiųjų vergų (dabartinės Lietuvos visuomenės).

NB: Lenkai jau buvo paruošę visus dokumentus Rusijos Federacijai parduoti šią gamyklą, bet konservatoriai (fašistai) paaukojo  Lietuvos visuomenę .

Jeigu nors truputį ši visuomenė turėtų savigarbos, tai pareikštų pretenzijas, o ne vien piltųsi kuro po vieną litą su keliais centais, žiūrėdama į tai kaip į smagią akciją.

Na.. ačiū Dievui, nematau tos Lietuviškos aplinkos..

Reklama

0 minčių apie „kažkaip nemalonu.. nejaugi Jūs tokie “papigiai parsiduodantys” ? (kaip lietuvos valdžia pardavė visuomenę Lenkams – kuro kainos)“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s