Paslaptis apie žydą Landsberg (-is): jaunimui verta žinoti

Paslaptis apie žydą Landsberg (-is): jaunimui verta žinoti

Žydai sukūrė tą “fašizmą“ Europoje, bet patys ir nukentėjo nuo jo..  Nesuprantu, kaip Adolfas Hitleris prarijo tą jauką.. Juk tiek žmonių mirė.. Išsiaiškinsiu.. O kol kas, istorinės nuotraukos apačioje

This slideshow requires JavaScript.

Reklama

0 minčių apie „Paslaptis apie žydą Landsberg (-is): jaunimui verta žinoti“

 1. tai, kad Hitleris pats turejo zydisko kraujo, o ir apskritai is kur jus garantuoti, kad Ausvice buvozudomi zydai, o ne kitu tautybiu zmones?

 2. vienu zodziu, zydai gudrus Ausvice is nukankintu zmoniu didzioji dalis buvo buvo kitu tautybiu , o zydu ten ten gal buvo vos puse milijono,` bet zydai ispute burbula kaip visada, jog jie daugiausiai nukentejo, bet paziurekit i faktus pries kara zydu pasaulyje buvo 15 milijonu, po karo irgi apie 15 milijonu, tai is kur gali buti Ausvice 6 milijonai zydu nuzudytu??? Zydu planas suveike, jiems lenkia galvas visas pasaulis ir jauciasi kalti pries juos….ir milijonai isgyvenusiu Ausvica, idejau viena linka is youtubes kaip pavyzdy, kad viena tokia kuri Ausvice “isgyveno“ pagauta meluojant, visi zydai as manau meluoja….jei keli milijonai isgyveno Ausvica, tai kas ten tada mire?


  Pries II pasaulini kara Europoje gyveno 6,5 milijono zydu…1933-1945 metais 1 500 000 zydu emigravo dar pries 1939 rugseji…..Vien i JAV atvyko 400 000 zydu emigrantu….Dar pries 1939 rugseji is Austrijos ir Vokietijos emigravo apie 280 000 zydu, is Cekoslovakijos apie 260 000, po rugsejo menesio is Vokietijos, Austrijos ir Cekoslovakijos emigravo apie 360 000 zydu, is Lenkijos 1939 metais dar karui neprasidejus emigravo apie 500 000 zydu… is kitu saliu, tokiu kaip Olandija,Prancuzija , Italija ir kt. emigravo 120 000 zydu…Vienu zodziu, karui prasidejus zydu Europje buvo apie 5 000 000….toliau ziurim….1939-1941 metais i Rusija is Lenkijos emigravo apie 1 250 000 zydu is kitu Europos saliu 300 000, tai visumoj gaunasi, kad Rusija emigravo 1 550 000 zydu….1945 metu birzelio spaudoje buvo rasyta, kad nuo 1939 metu i Rusija imigravo 2 200 000 zydu is kitu saliu, apbegusiu nuo naciu…Karui prasidejus, tai zydai buvo pirmieju, kuriuos rusai evakavo…. Is Lietuvos, Latvijos,Estijos, Baltarusijos, Ukrainos 80% zydu isgelbejo(evakavo), veze kuo toliau nuo vokieciu i Sibira i Urala….1945 metais karui pasibaigus, zydai paskelbe, kad kara isgyvenusiu zydu nuo vokieciu naciu (pvz.Holokaustas) yra apie 1 500 000, nors yra teigima, kad isgyvenusiu zydu yra dvigubai daugiau….pvz. paziurekit kiek zydu gyvena JAV, tai turbut visi ju seneliai teige, jog isgyveno holokausta….Vienu zodziu, kaip norit taip skaiciuokit jokiu 6 milijonu zydu Ausvice nesukureno, cia yra zydu ispustas burbulas….zydai isdure visa pasauli….

  1. gudri nacija.. todėl žydai kitoms tautoms nepatinka jau tūkstančius metų… tad atsiradus progai, kirto žydeliai visoms tautoms tais pasauliniai karais.. žmonės beprasmiškai galabijo vieni kitus..

 3. Kad bent jau pro lenkijoje buvusia konc. stovykla pravaziuojant, kas metai vis mazejantis auku skaicius uzrasytas ant kelio zenklo zymincio ta vieta, tai wtf ? Nuo keleto milijonu tie skaiciukai dabar gerokai susitrauke yra..

  1. dar daug dalykų paaiškės dėl tų žydelių..

   gaila, kad Lietuvos Banku vadovauja žydas R.Šarkinas, kuris Lietuvos žmonių pinigus investuoja į Izraelį ir uždirba žydams pelnus. o Lietuvos visuomenė skursta..

   šitas žydas (R.Šarkinas) posto jau neapleidžia senokai.. daugumo jaunimo nelaimės būtent dėl šio žydo antilietuviškos veiklos..

 4. kantai, o is kur tokios zinios, kad Landsbergis zydas? Jug jo pavardes Zemkalnis – Landsbergis tai ne zydiskos, viena pavarde lietuviska, kita vokiska…O ir siaip paemus, tai Landsbergis yra jug vienas is normalesniu politiku…jis politikoje budamas nesusikrove milijonu…Tai is kur tokios zinios?

  1. jis Jūsų tautą beveik sunaikino, lygiai taip pat kaip žuvo milijonai karo metais dėka žydų, kurie sukiršino Europos tautas

   nesuprantate iš dalies gyvenimo 🙂 ne pinigais matuoti reikia

  2. Žemkalnis ne pavardė, o jo tėvo-architekto-slapyvardis.Taip jis pateikdavo projektus statyboms pasirašydamas pseudonimu Žemkalnis(išversta pavardė į lietuvių kalbą).Kita pastaba-tarybiniais metais Landsbergis neturėjo milijonų, tačiau dabar jo turtas sudaro daugiau kaip 20 milijonų.Taigi susikrovė turtus iš politikos,dar tvartelio iš Karmėlavos reikalauja.

 5. o kodel kantai rasai, kad musu tauta? Kokios tautybes tamsta esi?Ir beje kas liecia Landbergi, tai turejau minty ne tik pinigus, Landsbergis yra Lietuvos patriotas, o kas cia blogo? O kai del Europos tautu kirsinima, tai kodel jis dabar nekirsina, juk turi tokia gera galimybe, sedi Europos parlamente….

  1. totorius mano tautybė, bet kraujuje nėra nieko lietuviško.. todėl ir skiriuosi smarkiai nuo daugumos savo požiūriu ir gana akivaizdžiai matau kas yra kas

   Kodėl nekiršina ? Juk pastoviai tą daro . Netgi tautines mažumas kiršina Lietuvoje , spekuliuojant įvairiomis progomis. Tiesiog pasakykite nors vieną gerą darbą, kurį atliko žydelis Landsberg dėl Lietuvos ? nors vieną.. ir pamatysite, jog nėra nieko..

 6. Landsbergis prisidejo prie Sajudzio kurimo…o ir dabar beje isdryso uzstoti Kedzio mergaite, vien del to jis man patiko…ir paziurek kantai wikipedijoje, kiek daugybe kartu buvo apdovanotais ivaisiausiausiais ordinais…O ka Uspaskichas veikia Europaralamente, tai is viso neaisku, nes nei klausimu jis ten uzdavineja, nei pasisakymu jo yra…sedi jis ten kaip papuosalas koks ir tiek…ir beje Landsbergis ne zydas kantai…

  1. Gerb.Virga, o ar ne Sajudzio kurejai ir padejo pamata Lietuvos grobimui? Prisiminkite kokie asmenys iejo i Sajudzio sarasus ir paziurekite, kaip tie asmenys gyvena (gyveno) dabar ir anksciau? Butent jie ir pradejo masini Lietuvos turto prichvatizavima. Cia tik tarp kikto – kaip galejo valstybinis objektas “Gintaro“ viesbutis atitekti privatiems asmenims? Vagnorkiu pagalba… ir ne tik.

 7. Na va, Kantuk, pagaliau prisipažinai, kad nesi lietuvis, o tik importinė mėsa iš rytų, nedidelis sraigtukas NKVD sistemoje. Tokie išgamos kaip tu ir 1940-1953 tokią pačią propagandą ant Lietuvos partizanų pylė.

  1. partizanas Lukša-Daumantas į Lietuvą buvo permestas iš Britanijos, kur jį paruošė diversiniam darbui UK žvalgyba Inteligence Service.Tarp kitko karo metu ir pokario laikotarpiu iki demaskavimo šiai žvalgybai vadovavo KGB užverbuotas žmogus.Neveltui Zuroff įtraukė Lukšą į lietuviškų žydšaudžių sąrašą ir išplatino internetu visam pasauliui

 8. Vienas dalykas dabar nekelia abejonių – tai , kad tas šlykštus voras Viduržemio jūros pakratėje surezgė tokį tinklą, kuriuo apraizgė viso pasaulio finansinę sistemą.
  Dabar Izraelis vykdo genocidą Libano atžvilgiu ,visai kaip Hitleris elgėsi su žydais , tačiau pasaulis nedrįsta pareikšti pretenzijų , nes “sėdi“ žydo kišenėje.
  Tą labai gerai parodė A.Brazausko atsiprašymas dėl žydšaudžių , nors niekada Lietuva nei užsienio politikoje , nei vidaus , neeskalavo antisemitizmo.
  Kodėl dabar nei vienas Izraelio vadovas neatsiprašo libaniečių už savo kareivų nusikaltimus?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.