nu va, vienas iš dviejų padvėsė (kaip ir buvo prognozuota).. Algirdas Brazauskas ..

nu va, vienas iš dviejų padvėsė (kaip ir buvo prognozuota).. Algirdas Brazauskas ..

pagarba nors už tai, jog sugebėjai žydus atitolinti nuo lietuvių.. O Rusijos Federacija apie tavo sveikatą gerai buvo informuota (žvalgų ant LTU dar daug)
pagarba nors už tai, jog sugebėjai žydus atitolinti nuo lietuvių.. O Rusijos Federacija apie tavo sveikatą gerai buvo informuota (žvalgų ant LTU dar daug)

Dabar tai prasidės žudynės Lietuvoje… Pedofilų klanas taps nesuvaldomas.. Įdomi vasara laukia Lietuvos visuomenės…

Reklama

0 minčių apie „nu va, vienas iš dviejų padvėsė (kaip ir buvo prognozuota).. Algirdas Brazauskas ..“

 1. Kodel cia jau prasivardziuotis puoli, net neizvelges sitoj vietoj nei kruopeles sarkazmo ar ironijos ? 😀 q – esi eilinis mulkis, geriau uzverk srebiamaja kai turi proga.

  Buvo Brazagazas, o dabar ner, nu ir viskas – face it.

  1. jis daug žinojo.. dabar liko B.Lubys.. tai paskutiniai asmenys , kuriuos gerbė dėl garbaus amžiaus…

   o jų palikuonys yra paprastos atmatos, kurios tuoj parodys Lietuvai įdomų šou

 2. paranoja tave kamuoja autoriau. fantastika labai megsti urodas pas esi jai taip apie mirusi zmogu stumi. nesvarbu ka jis jau lblogo ar gero padare, nakelk is numirusiu, leisk ilsetis ramybeje

  1. nekamuoja manęs niekas, todėl ir rašau šį blogą

   gyvenimas tam ir duotas, jog vienų daromas klaidas taisyti, taip ieškant alternatyvuių būdų..

   O ramybėje ilsėsis nesvarbu ką tu ar kiti kalbės. Sugadintas tavo mąstymas

 3. Sakyčiau, kad tokie žodžiai kaip “padvėsė“ nedaro jums garbės, kante. Jeigu rašote apie mirusį, tai turėkite nors minimumą elementariausios kultūros. Niekada nebalsavau už socialdemokratus ir niekada nevuvau jų šalininkė. Tačiau Prezidentas A.Brazauskas buvo tik žmogus, o ne Dievas. O kaip žinia, nėra neklystančių žmonių. Klysti – žmogiška, atleisti – dieviška(Aleksanderis Popas). Tačiau negalima nuginčyti didelio šio žmogaus indėlio, būnant jam ministru pirmininku ar prezidentu, Lietuvai. Prie Prezidento A.Brazausko nebuvo Lietuvos žmonės tokioje beteisinėje situacijoje kaip prie Kirkilo ir Adamkaus. Prie šių dviejų ponų valdymo atsirado valstybininkų klanas vienoje kompanijoje su saugumu, pedofilais ir teisėsauga. Tik dėl tų dviejų ponulių darbo šiam klanui, klano toleravimo, prasidėjo piliečių, mėginusių atsleisti nusikalstamą jų veiką, žudymai. Prisiminkime kad ir V.Pociūną. Prisiminkime ir a.a.Dr.Kedį, kuris užkabino vieną sudedamąją klano dalį – pedofilus. Nebesiskaitoma ne tik su piliečių teisėmis, bet jie persekiojami(Garliava), iš jų “gaminami“ teroristai(Kusaitė). O kiek dar daug mes visko nežinome.
  O dėl a.a.Prezidento A.Brazausko, aš gali pasakyti G.K.Lichtenbergo žodžiais – “Žmogui pateisinti pakanka to, kad savo gyvenime dorybėmis jis nusipelnė savo klaidų atleidimo“

  1. tarkim, negyvenu pagal primestą idealogiją “ apie mirusį gerai arba nieko“ .. tai manipuliacija visuomene.. Kodėl apie Adolfą Hitlerį, Sadamą Huseiną, J.V.Staliną , V.I. Leniną – blogai, o apie kitus gerai ?

   Todėl, jog neturite savigarbos ir gyvenate ne savo gyvenimus. Priešai yra priešai, bet ir juos verta gerbti proto ribose.

   Apie žmogų neigiamai neatsilieps, jeigu jis gyvenimo etape neužsitarnaus to.

   O vergams, kadaise, buvo sugalvota patarlė , kad apie šeimininkus (vergvaldžius, karalius ir kt) blogai nekalbėti.. apie savo šeimininką tik gerai arba nieko 🙂

   Panašiai, jeigu pvz turėtumėte vaikų ir Jūsų vaikus išprievartautų ir dar nužudytų.. Kaip tai buvo daroma su vergais tūkstančius metų..

   Štai ir tiek tos išminties Jums

   o A.Brazauskui pagarbos neslepiu, kažkiek jos yra, bet “yra kaip yra“

   1. Nelyginkite A.Brazausko su tamstos išvardintais budeliais, šėtono tarnais. Turėkite nors krislą padorumo. Čia ne primesta ideologija ” apie mirusį gerai arba nieko” – čia absoliučiai net nelyginami dalykai. Prezidento A.Brazausko nuopelnus Lietuvai įvertino ne tik didelė lietuvių dalis patikėdama jam prezidento postą (aš nebalsavau už jį), bet ir užsienio politikai, užsienio politikos apžvalginikai. Galėtumėte daugiau pasaulio spaudos pasiskaityti, ypač dabar, kai pasaulis sužinojo apie pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos prezidento mirtį, gal tada nereikėtų tos savo išminties kitiems dalinėti.

   2. hmm, istorija gyvenime kartojasi.. komunistų klanas sugriovė viską veikdamas šiuos pastaruosius dvidešimt metų kartu su konservatorių klanu (amerikiečių marionetėmis, įvedusiais pedofiliją, emigraciją, CŽV kalėjimus ir kt)..

    Užsienyje tokie patys vergvaldžiai , kurie stengiasi “sunaikinti“ visuomenės vystymą. Bet dėka stiprios žmonių valios, Vakarų žmonės kovoja už savo laisves ir teises (ką iliustruoja pastovus stambūs mitingai).

    Apskritai , žmogui duota galva tam, jog mąstyti ja. O ne klausyti svetimų nuomonių ir gyventi pagal jas. Žmogus turi turėti asmeninę poziciją šiuolaikiniame gyvenime – vergiškos pozicijos niekam nereikia.

    Kokios spaudos skaityti ? 🙂 Kam man tą daryti, jeigu galiu savarankiškai analizuoti ekonominius, karinius, politinius įvykius ? Kam man skaityti kažkieno mintis, jeigu jos turi tokį pat pagrindą, kaip ir bet kuriuos kito paprasto žmogaus, gavusio informacijos ?

    Nesu vergas, jog eičiau ant pavadėlio 🙂 Analitinių internetinių šaltinių pilna.. vat inosmi.ru – vien šito per akis bet kuriam šios svetainės lainkytojui.

    Niekam niekada nebuvo įdomus tas Brazauskas užsienyje ir nebus 🙂 Kaip ir neįdomi ir Lietuva kartu su Latvija. Kol patys žmonės nepradės savęs gerbti ir nekreipti dėmesio į svetimas nuomones, o žiūrėti savųjų.

    Gyvenimą savo rankomis reikia kurti, o ne svetimom.

    Kaip gyvena Lietuvos piliečiai šiomis dienomis – nėra klausimų.. “.. Atkurta nepriklausomybė..“ “..pasaulis sužinojo..“ “:) NIEKAM NERŪPI 🙂 visiškai

    Nejaugi nesuvokiate? 🙂 Žmonės išnaudojami ir bus išnaudojami iki tol, kol nepradės savęs gerbti

 4. “Dievas yra savaime malonus, natūraliai užjaučiantis, ir visą laiką gailestingas. Ir niekada iš tiesų Tėvo nereikia niekaip įtakoti tam, kad būtų sukeltas jo meilės kupinas gerumas. Tvarinio poreikio visiškai pakanka tam, kad būtų užtikrintas Tėvo švelnaus gailestingumo ir išgelbstinčio maloningumo pilnas tekėjimas. Kadangi Dievas apie savo vaikus žino viską, tai jam yra lengva atleisti. Kuo geriau žmogus supras savo artimą, tuo lengviau jam bus atleisti, net jį mylėti.“… “Tėvas danguje atleido jums net ir prieš tai, kada jūs pagalvojote jo šito paprašyti, bet jūsų asmeniniame religiniame patyrime toks atleidimas yra neprieinamas iki tokio meto, kol jūs neatleidžiate savo bičiuliams žmonėms. Iš esmės Dievo atleidimas nepriklauso nuo jūsų atleidimo savo bičiuliams, bet patyrime jis yra siejamas būtent su šitokia sąlyga.“ – ištraukos iš Urantijos Knygos. Gal verta susimastyti? Tik nepulk ieškoti religinių fanatikų…:) 2 metai studijuoju šią Knygą ir neatsistebiu joje esančiomis tiesomis ir tuo, kokios galingos pasaulio jėgos (tame tarpe ir religinės) tiek laiko ją gali blokuoti nuo plačios visuomenės…

  1. sako geriausia studijuoti gyvenimą… Na o tam, jog nebūtų bereikalingų atleidimų, verta suprasti, jog gimimas – veikla – mirtis , tai likimas ir mes savo gyvenimo nereguliuojame

   darome tai, kas yra kažkieno užprogramuota.. nors ir suprantame, bet nieko padaryti negalime.. kaip ir negalime žmogišku protu suprasti Visatos sandarą, nors ir stengiamės..

   žmogiškieji rūpesčiai tai tokia smulkmena.. palyginus.. bet esame jais apkrauti visam egzistavimui .. paradoksalu

 5. Supranti, kada studijuoji gyvenimą, tarsi klajoji. Jauti, kad tave lyg kažkas nematomas veda už rankos, bet labai sunku apsispręsti, ar sukti į vieną pusę, ar į kitą pusę. Tad netikėtai pačiam sau atradau tai, ko tikrai nesitikėjau atrasti – kelią į nesavanaudiškumą, į prietarų sugriovimą, į tikrąją dvasinę laisvę, į visišką baimės sunaikinimą. Be tikrojo dvasinio pagrindo šis pasaulis tikrai neturi ateities…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s