Lietuvos ateitis: Lietuvoje auga išsigimėlių jaunimėlis – "Jaunieji Socialdemokratai(komunistai)" ir "Jaunieji konservatoriai (fašistai)"

Lietuvos ateitis: Lietuvoje auga išsigimėlių jaunimėlis – “Jaunieji Socialdemokratai(pseudo-komunistai)“ ir “Jaunieji konservatoriai (fašistai)“

Kaip jau istorija parodė, dėka dviejų išsigimėliškų politinių organizacijų (arba tam tikrų kompleksuotų asmenų klanų) Lietuvos ekonomika, o tuo pačiu ir visų Lietuvos gyventojų gerovė, buvo sužlugdyta.

33

Tačiau, šie klanai nėra materialūs, o jos sudaro tokie patys gyvi organizmai kaip ir visuomenės piliečiai – tai šiems klanams priklausančios giminės, vaikai , pažįstamų ratai būtini tolesniam gyvavimui.

NB: Būtent šitie išsigimėliai ir dalyvauja įvairiose demonstracijose, mitinguose arba šventėse su Bananų respublikos vėliavomis. Tokiu būdu sudomindami aplinkinius.

Taip po truputį auga išsigimėlių pamaina – kitaip vadinama “išsigimėlių politinė karta“. Kuri po truputį stengiasi perimti ir pažinti vyresnių išsigimėlių pasiekimus, žinias ir patirtį kaip valdyti vergus (Lietuvos žmones), kaip gerai gyventi nieko neveikiant – dykaduoniavimo meno pažinimo mokslas (kyšiai, vergvaldystė, melas ir kt).

NB: Kartais pagalvoju, jog visa kompleksuoti (dažnai neišsivystyti arba defektuoti) vaikai stengiasi surasti tokį darbą, kuriame nebūtų atskleisti jų fiziologiniai defektai. Vienintelė sritis tokiems defektuotiems vaikams – tai valstybės tarnyba (biurokratija).

Beje, prisiminate kupriuką-muzikantą kraujomaišinio nenusisekusio aborto produktą – Vytautą Landsbergį (konservatorių fašistinės organizacijos lyderis)?

Reklama

0 minčių apie „Lietuvos ateitis: Lietuvoje auga išsigimėlių jaunimėlis – "Jaunieji Socialdemokratai(komunistai)" ir "Jaunieji konservatoriai (fašistai)"“

 1. Kantai, kodel tamsta taip varai ant to Landsbergio, nesuprantu? Man atrodo, jog jisai tikrai milijonierium netapo valdzioje pabuves, ne taip kaip kiti…pvz.Brazauskas, Kirkilas…

  1. Kantas ne tik ant Landsbergio varo. Jis ant visų varo. Ir ant tavęs, ir ant manęs varo. Įtariu kodėl, bet nesakysiu, nes taip pasidaryčiau kažkuo panašus į Kantą. O nenorėčiau. Gal tik galėčiau pacituot labai seną “Dviračio“ juokelį: “Eina pro Seimą Ozolas. Žiūri – guli popierėlis. Šiukšlė, pagalvojo Ozolas. Pats tu šiukšlė, pagalvojo popierėlis.“

   1. Atsiprašau. Ne visai teisingai sudėliojau akcentus. Norėjau parašyt: Ne bėda, kad Kantas ant Landsbergio varo. Jis ant visų…

  2. Matai, ponas V.Landsbergis sugebėjo sunaikinti visuomenės narių tarpusavio pagarbą ir pasitikėjimą (kodėl taip buvo padaryta – esu daug parašęs ir nė vienoje vietoje nesu sukritikuotas, o tik sulaukęs žmonių pritarimų) … Šito atleisti negaliu žydeliui.. Nesvarbu, jog jis vykdė tam tikrų žmonių parengtą programą, bet atsakomybė gula ant jo ir jo giminės.. Tad nenustosiu varyt ne tik ant jo.. bet ir ant tų, kurios pabarstė šitas išsigimėlis į pasaulį..

   Darau lygiai taip pat, kaip daro žydai su kitomis tautomis.

   Nieko gudraus nesugalvosiu, kaip tik taikyti tą patį metodą prieš juos pačius. Sako, lazda turi du galus.. ir tiek

   Pvz, pažiūrėkite kaip kenčia senyvo amžiaus žmonės Lietuvoje.. Kas su Jaunimu .. totali emigracija, o valstybėje tokia sumaištis. Tai yra dėsninga ir daroma kitose valstybėse.. Gaila, kad Lietuvoje mažai išmintingų žmonių, gebančių rėžti tiesą objektyviai… Tik dabar auga kažkiek apsišvietusi jauna karta.. o iki šiol nelabai kas žinojo..

   pasiskaitykit apie tą Landsberg dar ir dar sykį.. nepatingėkite.. gi Jūsų , lietuvių, šaknis naikinamos..

 2. jezau.. pirma stumi, kad vsd yra rusu irstva ir cia viska naikina.. po to sakai, kad balsuoti uz rusa arba ju sajungininka.. o dabar stumi ant lanzbergio,..
  yra lietuvoje vienas vienintelis zmogus kuris nieko nenori girdeti apie rusus, tai yra lanzbergis.. jis su sakem kgb isvarytu is lietvos..

  skelbia cia visokias propagandas.. galima pamanyti, kad rusu papirktas pats..
  aciu, kad patvirtinai, pakso ir uspaskicho teorijas..
  tikiuosi uz tai bent kelis grasius gauni.. galesi didziuotis senatveje..

  1. kur esu sakęs, jog VSD tai rusų ?

   VSD – tai lietuviškas KGB arba fašistinis “SS“ ir tiek. Pamatą jam ir padarė pats Landsbergis 🙂

   apie žydą Landsbergį tik jaunieji fašistai gali atsiliepti teigiamai, ką rodo statistika delfi.lt

 3. Kantuk, kantuk, tie “žydukai“ tave realybėj dulkina, o tu ant jų tik virtualiai paloti moki, o jeigu savo lojimu, netyčia atkreipsi tų “žydukų“ dėmesį (nors vargiai, per nelyg mažiukas esi), tai būsi dulkinamas zonoje už šitą antisemitizmą. Landsbergis bent jau yra kažkas, o tu – totalus niekas. Be to sprendžiant iš sovietinės propagandos dešinėje pusėje aišku, kad tu dirbi rusams (t.y. KGB-NKVD) tiems, kurie lietuvius žudė ir trėmė, tiems, kurie mus buvo okupavę apie 50 metų ir sunaikino visą lietuvių inteligentiją, štai todėl aš teigiu, kad tu – išgama.

  1. žydukai kol kas manęs nedulkina, rodos atvirkščiai labiau..

   kol kas žydas Landsbergis turi savo koletyvinį šunaujos (runkėlių) kolektyvą – bet tuo pačiu yra totalus niekas kitiems (kaip išsakei)

   kas dar..

   sovietinė propaganda yra gėris. labai daug mokslo žmonių dirbo vardan visos Sovietų Sąjungos gerovės, todėl šiuo metu Europos Sąjunga pastoviai taiko valdymo modelius iš Sovietų sąjungos..

   o dirbu pat sau; kažkaip nepamenu jog virš savęs turėjau viršininką 🙂

   o lietuvius patys lietuviai žudė ir trėmė – mat pinigėliai yra gėris, ir kaimyno turtas – taip pat (įgimtas pavydas).. plius dar už žydų genocidą turėjote atkentėti..

   o kaip dėl inteligentijos ? 🙂 ( visų pirmą, abejoju ar tokia buvo gana plati – kažkur skaičiaus ar girdėjau per Lietuvos radiją, jog tokių tebuvo arti 50) na gerai, jog naikino.. mat per ilgai šiknas laižė Rusijos imperijai, Lenkijos imperija ir Vokiečiams ir savo tautiečiais nesirūpino… Labai gerai , jog naikino.. Žmonės susidorojo su purviniausiu sluoksniu ir galėjo lengviau atsikvėpti nuo tos priespaudos. Tik mažai išnaikino, mat parsidavė naujai valdžiai 🙂 sukti žmonės

   “audra dykumoje“ .. puikiai save identifikuoji 🙂 geriau skamba “audra stiklinėje“

   prašom

 4. Gal tada tave vaikystėje tvirkino pedofilas-prokuroras-žydas ir smarkiai sutraumavo tavo psichiką jeigu tau NKVD nemoka už šitą lojimą? Visgi aš linkęs manyti, kad už šitą antivalstybę veiklą tiesiogiai gauni pinius iš Maskvos ir NKVD, bet žinok nepasitikėk ruskeliais – kai busi nereikalingas išmes kaip tualetinį popierių panaudotą. Asmeniškai jeigu aš bučiau saugumo vadas, o ne tie impotentai, kurie sėdi mūsų saugume, ir net laisvinančio šūdlaikraščio uždaryti nesugeba, tu jau “užspirgęs savo vėmalais“ kokioje baloje gulėtum, per didelė pas mus demokratija – visokie išgamos savo kliedesius laisvai gali reikšti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.