Kaip kovoti prieš šitą nusikalstamą PEDOFILŲ KLANĄ? Viešumu, pritraukiant visos Europos institucijas

Kaip kovoti prieš šitą nusikalstamą PEDOFILŲ KLANĄ? Viešumu, pritraukiant visos Europos  institucijas

Sudėtinga sunaikinti šitą išsigimėlių pilną struktūrą, nes joje figūruoja visas tariamos valstybės valdymo aparatas – politinės partijos, teisėsauga. Bet įmanoma grąžinti žmonėms valdžią – tvarkyti savo kraštą žmonių labui, pritraukiant Europos valstybių iniciatyvinių grupių dėmesį.

Bet tam reikalingas tam tikras laiko tarpas bei pastovus viešumas ir nusikalstamos struktūros eskalavimas visuomenėje – naudojantis internetu. Nes Lietuvoje “LNK“ ir “Lietuvos rytas“ priklauso PEDOFILŲ KLANUI ir klaidina žmones per įvairias laidas.

NB: Juk patys matote, netgi Teisingumo ministras akivaizdžiai įsimaišęs į pedofilijos skandalą (nesvarbu kokiame vaidmenyje dalyvauja)

Turite suprasti, jog Drąsius Kedys – tai kiekvienas iš mūsų, kovojęs prieš nusikalstamą valdžią (PEDOFILŲ KLANĄ) Lietuvoje ir netekęs gyvybės.

Daugelis netenka žmogiškųjų teisių, stengdamasis rasti teisybės teismuose – bet lieka nieko nepešęs. Kai kurie netenka artimųjų ir nieko negali padaryti, aiškindami aplinkybes.

Bet esmė tame, jog dauguma Lietuvos gyventojų praranda savo ateitį – savo gyvenimo laiką ir pasitikėjimą rytojumi. Nors ir stengiasi raminti save, jog PEDOFILIJOS SKANDALAS jų neliečia… Deja..

Būtent PEDOFILŲ KLANAS sudarė ekonominę krizę Lietuvoje, būtent dėka jų kenčia pensininkai, kenčia vaikai, kenčia šimtai tūkstančių Lietuvoje reziduojantys ir emigravę žmonės.

Tiesiog Jūs neįsivaizduojate koks išsigimėlių būrys (rodos beveik visus esu paminėjęs šiame bloge) lengva ranka naikina Lietuvos visuomenės ateitį. Būtent šitie išsigimėliai ir verčia žmones jaustis vergais..

Reklama

0 minčių apie „Kaip kovoti prieš šitą nusikalstamą PEDOFILŲ KLANĄ? Viešumu, pritraukiant visos Europos institucijas“

 1. vakar aptikau šį tinklaraštį. tiesą sakant užsikabinau ir perskaičiau didžiąją dalį įrašų. radau daug tiesos, gal šiek tiek ir nevisai pagrįstų kaltinimų ir pan. esmė ne tame. noriu paklaust, nes taip iki galo ir nesupratau. kokią partiją palaikai pats? ar vis dar likę sentimentai Sovietinei Lietuvai?

  1. palaikau žmones, o partijas – mano užduotis: likviduoti 🙂 ką čia slėpti

   skamba neįtikinamai, bet partijos buvo pereinamasis etapas , dabar tai tapo atavizmu

 2. Negaliu sutikti su tais banneriais, kurie čia infuormuoja apie geriausius laikus – SSRS. Ar skaitai, kad geriau turėti darbą, butą, visas kitas materialines geroves, bet netekti laisvo žodžio, tėvynės laisvės?

  1. Tarybinniais laikais darbą turėjo praktiškai visi, butą – mažiau nei dabar. Kitų materialinių gerovių – mizeris. O žodžio, tėvynės laisvės – nė su žiburiu.

 3. Mano supratimu reikėtų kiek pakoreguoti Jūsų nubraižytą schmą. Pačiame viršuje turėtų būti taip vadinamas “valstybininkų(antivalstybininkų) klanas“. Jų siekis – valdžia ir pinigai bet kokia kaina. Kaip jų sudedamosios dalys žemiau turėtų išsirikiuioti: parsidavę politinės partijos, korumpuota teisėsauga, jų saugomas ir juos remiantis šešėlinis verslas, perkantis įstatymus, politikus, teisėsaugą legalusis stambus monopolinis verslas. Į šią schemą įsipintų ir kitos, smulkesnės sudedamosiod dalys, tarp kurių – ir pedofilų tarpsluoksnis, turintis ryšius ir įtaką daugeliui “valstybininkų“. Pedofilai šiuo metu reikšmingi tuo, kad užkliudė savo “išsidirbinėjimais“ gan tvirtas Kedžių, Venckų šeimas ir sukėlė skandalą visos Lietuvos mąstu. Šiai bėdai neabejingi tapo dauguma Lietuvos gyventojų, kilo natūralaus pilietinio pasipriešinimo akcijos. Gan greit pedofilai tapo viso “valstybininkų klano“ silpnąja grandimi ir atvėrė kelią rimtoms permainoms iškreiptoje Lietuvos demokratijoje. Viskas dabar priklauso nuo paprastų Lietuvos žmonių aktyvumo – bus permainos, ar jų dar ilgai nebus. Drįstu daryti pesimistinę prognozę: šis skandalas bus užgesintas. Priežastis gan paprasta. Apačiose trūksta organizuotumo ir vienybės. Keletas pažangių visuomeninių judėjimų veikia kas sau. Nėra ryškaus, charizmatiško, turinčio autoritetą lyderio. Duok Dieve, kad aš klysčiau, nes Lietuva eina susinaikinimo keliu.

  1. negalima tokia korekcija, nes terminologija yra primestina ir savaime atstumiama visuomenės – įvertink tai pirmiausia;

   labai tiksliai pastebėta – apačioje nėra organizuotumo; taigi, o kodėl gi nesugriauti piramidės viršaus ? 🙂

   nebūtina nuolatos eiti tuo keliu, kuriuo mokina , kurį siūlo kaip racionaliausią – reik suduoti smūgį pačios organizacijos vadovams, įvertinant, jog jų aplinkoje “sukiojasi“ kitokių interesų turėtojai..

   reikia žaisti pagal gyvenimo taisykles, o ne žmogiškąsias

   nėra viskas taip blogai . Lietuva gana moderni šalis, daug pranašesnė už kitas. Reikia visai nedaug ..

   Buvo Sovietmečiu keli regionai, kurie pavyzdingai klestėjo … ir vienas jų Lietuva.. Reikia šito nepamiršti. Ir gerbti save

   1. Puiki mintis: sugriauti piramidę iš viršaus. Tik niekaip neįsivaizduoju, kas tai galėtų padaryti. Nebent nedidelė grupė drąsuolių ryžtųsi laužyt visus formaliai egzistujančius įstatymus.

 4. Kantai, mano klausimas tau ir gal net prašymas ar rekomendacija, čia jau suprask ir interpretuok kaip pats nori, parašyti šia tema blog’ą 🙂

  KAIP SU VISA ŠITA ŠŪDO KRŪVA YRA SUSIJUSI GRYBAUSKAITĖ? JI JUK TIKRAI SUSIJUSI IR ŽINO TIKRAI DAUGIAU NEI PARODO… KAIP IR KADA JI PATEKO Į ŠITĄ PURVĄ? AR JI TAIP PAT KGB/CŽV UŽVERBUOTAS ASMUO? KODĖL JI SUINTERESUOTA NEATSKLEISTI TIESOS? DĖL PINIGŲ? JUK JI NETURI NEI PALIKUONIŲ NEI PRAKTIŠKAI JOKIŲ GIMINIŲ DĖL KURIŲ REIKĖTŲ STENGTIS AR KURIEMS PALIKTI UŽGYVENTĄ TURTĄ… O IR PATI NEPANAŠI Į TIRONE, KURI SPECIALIAI BANDYTŲ GRIAUTI VALSTYBĘ…

  Nerandu atsakymų į šiuos klausimus, kokia JAI iš viso to nauda…

   1. taip , ypatingai greitai kinta; todėl net nėra prasmės galvoti, jog “pedofilų gauja“ išvengs atsakomybės

  1. Nu nėra jokios KGB 🙂 Yra lietuviška VSD arba “Lietuviškas KGB-ynas“. Rusų čia kvapo nėra. Yra LIETUVIAI 🙂

   Nejaugi nežinote patarlės apie lietuvių santykius tarpusavyje ? Mąstykite. Čia , kad negrybauti sąvokose paaiškinau.

   Dėl D.Grybauskaitės sudėtinga… Ji dar abejoja kieno pusėn stoti, nes yra moteris.. Nežinau kokią kompromituojančia medžiaga ja sulaiko..

   Jai naudos jokios nėra, ji iš prigimties yra paklusni kažkam. Vykdė visą gyvenimą kažkieno nurodymus (nors manydavo, jog tai jos iniciatyva). Nežinau daug apie ją… Tik matau, jog “Vilniaus prekybos grupė“ (MAXIMA) jai daro stiprią įtaką – todėl ji jų marionetė. Bet tuo pačiu ji jaučiasi skolinga “socialdemokratams“ – A.Brazauskui, netiesiogiai “ACHEMOS GRUPEI“.

   Tas ir paaiškina jos neryžtą. Kitaip sakant, ji tuščia vieta, nors bandoma parodyti kitaip.

   Nuo jos paties priklauso , ar ji stos į žmonių pusę ar gins nusikaltėlius. Laikas parodys

 5. visiskai sutinku su Povilo komentaru…

  O del Grybauskaites, tai man kazkaip norisi tiketi, kad ji i Lietuva gryzo su gerais tikslais, manau jog gryzo tikrai aukotis Lietuvos labui, nes moteru prigimtis tokia aukotis del kazko…Vienos paaukoja savo gyvenima ir karjera del vaiku, ar vyro, del tevu…Is to ka D.Grybauskaite pasieke savo gyvenime galime spresti jog si moteris yra ne tik protinga ir grazi, bet ir tvirto charakterio…As manau jog ne siaip sau D.Grybauskaite iskirto pusis Turniskese vos tik atejus i valdzia…Ji zinojo kokie pavojai gali jos laukti ir kas yra jos priesai taip pat manau jog ji zino…Tik, kaip sakoma vienas lauke ne karys…

 6. Reikia prisimint, kad kažkada žmonės galvojo, kad Saulė aplink Žemę sukasi. Dabar kai kurie galvoja, kad Lietuva yra baigtinė interesų dalis. Lietuva dažnai buvusi ties fronto linija, riba tarp rytų ir vakarų.. Jei Lietuvoje yra “tiek“ interesų, tai kas vyksta Pasaulyje? Ir kas dėtų visas pastangas į tokias sankryžas kaip Lietuva? Ar ne KGB/CŽV/EU Komisija. Iš kur Grybauskaitė Atėjo(kam ruošta?), su kuo pasėdėjo ir tikėtina susidėjo(gal net dvigubai?), kokie persitvarkymai vyksta tarp EU ir US..? Nu va, o kokios niekingos problemos visame tame fone yra kažkokie vaikai kuriuos palaižė.. Taigi niekingą problemą pasitelkus tam tinkama VSD ir dusina, bet ne pagal planą.. Internetas per mažai kontroliuojamas..

 7. Povilas :Puiki mintis: sugriauti piramidę iš viršaus. Tik niekaip neįsivaizduoju, kas tai galėtų padaryti. Nebent nedidelė grupė drąsuolių ryžtųsi laužyt visus formaliai egzistujančius įstatymus.

  Kaip ta piramides virsu sugriausi, juk net plyta sunku pramusti. Nebent pacios krenta ir ta vieta uzima nauja padeveta plyta. Tokia pati kaip ir visos. Reikia naikinti visa, arba statyti nauja piramide. O nauja piramide pastatyti butu galima kardinaliai pakeitus istatymus arba didziules krizes pagalba. Pamasciau :)))

 8. Renata :

  Povilas :Puiki mintis: sugriauti piramidę iš viršaus. Tik niekaip neįsivaizduoju, kas tai galėtų padaryti. Nebent nedidelė grupė drąsuolių ryžtųsi laužyt visus formaliai egzistujančius įstatymus.

  Kaip ta piramides virsu sugriausi, juk net plyta sunku pramusti. Nebent pacios krenta ir ta vieta uzima nauja padeveta plyta. Tokia pati kaip ir visos. Reikia naikinti visa, arba statyti nauja piramide. O nauja piramide pastatyti butu galima kardinaliai pakeitus istatymus arba didziules krizes pagalba. Pamasciau ))

  Reikia pajudinti pagrinda, jam sujudejus piramides virsune nukris ant zemes.

 9. Kantai malonu, kad bandote mąstyti, bet jūs net neįsivaizduojate koks iš tikro sąmokslas yra surengtas prieš žmoniją. Šitas pedofilų klanas – tėra mažas lašiukas nevertas jokio dėmesio. Pažiūrėkite dokumentinį filmą “The Fourth Kind“ ir suprasite kokie siaubingi dalykai vyksta. JAV vyriausybė pardavinėja ateiviams (nežemiškoms gyvybės formoms) žmones eksperimentams, mainais į jų technologijas. Aš kalbu visiškai rimtai, pažiūrėkite mano minėtą filmą. Kiekvieną dieną pasaulyje dingsta be žinios šimtai tūkstančių žmonių, Lietuvoje – ne išimtis, vien Nomo miestelyje Aliaskoje dingo 50 žmonių, per pastaruosius dešimt metų, kai tėra 400 gyventojų! Visi FTB tyrimai visiškai nedavė jokio rezultato. Tai vyksta ir Lietuvoje.

  1. Taip, intensyviai domiuosi nelegalia JAV prekyba su ateivių ambasadoriais Valstijose. Pastebėjau, jog ir Lietuvoje yra inflitruoti keli – daugiau šiuo klausimu nuo manęs galima rasti ateiviai.wordpress.com

   Tikiuosi, ten ir susirašysime. Šis blogas truputį kitokios tematikos.

 10. Atleiskit, bet jums tikrai stogas nuvažiavęs. Sėkmės gyvenime, nesugalvokite sąmokslo teorijos apie savo šešėlį, kas ans irgi jus papist nori, nes link to labai sparčiai judat.

 11. Pradėjo pedofilais, baigia ufonautais, tai dibilai sujunkit į vieną ir gausit ufo-pedofilus, galėsit naują serialą kurt, kai trečias kedžio sezonas pasibaigs, nes dabar antram sezonui pasibaigus intriga dar liko, o ketvirtą sezoną jau sunkiai beišspausit. :DDD

  O jei pažiūrėtum Mikės Pukuotuko nuotykius, tai įsitikintum, kad paršiukai šnekėti moka! Bet jie tyli, nes čia pedofilai, ateiviai, masonai ir jankiai sąmokslą baisų sugalvojo visi kartu ir paršiukus užčiaupę laiko! Ir čia viskas dėl naftos, nes paršiukai labai gerai žino, kur naftos rasti, nes jie nuolat žemę juk knisa. Kursiu blogą šita tema, apsilankysit? :DDD

  Didesnių šizofrezikų dar paieškot reiktų, jums visiems vieta psichiatrijos ligoninėje, kol dar nesusižalojot savęs “besipriešindami ateivių pagrobimui“ ar “pedofilams“. :DDD Atia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s