Gal klystu, ar tiesa, jog iš TV eterio dingo Artūras Paulauskas ? Nustota kalbėti apie Valstybės Saugumo Departamentą ir nerodo Tėvynės išdaviko "Mečio Laurinkaus" ?

Gal klystu, ar tiesa, jog iš TV eterio dingo Artūras Paulauskas ? Nustota kalbėti apie Valstybės Saugumo Departamentą ir nerodo Tėvynės išdaviko “Mečio Laurinkaus“ ?

Gana pavojinga taktika – nuslopinti visuomenę, nerodant jai vienų iš dalyvių organizuotoje mafijinėje(arba mafijozų “šistiorkų“) struktūroje – PEDOFILŲ KLANAS.

Būtent šie asmenys – A.Paulauskas ir M.Laurinkus – kontroliuoja žmonių proto praplovimą, pasitelkiant įvairius metodus ir prieinamus žiniasklaidos šaltinius: LNK , Lietuvos rytas, Lietuvos žinios, Baltijos Televizija.

Gana gudriai daroma, bet galima dar gudriau ( tik į kitą pusę) ..

0 minčių apie „Gal klystu, ar tiesa, jog iš TV eterio dingo Artūras Paulauskas ? Nustota kalbėti apie Valstybės Saugumo Departamentą ir nerodo Tėvynės išdaviko "Mečio Laurinkaus" ?“

  1. Berods per LNK smekscioja, FTB laidose, bet nebeziuriu, fe:) Matyt kuria strategijas, neber kada TV rodytis…juk dangus griuva.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s