PEDOFILŲ KLANO ISTERIJA: Toliau PLAUNAMOS SMEGENYS VISUOMENEI: Teisingumas ministras pažino vingiuojantį neblaivų kelyje pedofilą su šalmu iš nugaros

PEDOFILŲ KLANO ISTERIJA: Toliau PLAUNAMOS SMEGENYS VISUOMENEI: Teisingumas ministras pažino vingiuojantį neblaivų kelyje pedofilą su šalmu iš nugaros

Pastaba: Gal gali kas nors paaiškinti tokius sutapimus ? Kai Lietuvos Respublikos Teisingumo Ministras važiuoja reikiamą valandą ir sugeba su šalmu pažinti asmenį ? Ir papulti į pirmuosius žiniasklaidos puslapius su tokia naujiena ? MĄSTYKITE.

PEDOFILŲ KLANAS ISTERIKUOJA, BŪTINAI REIKĖS PALAIDOTĄ “KŪNĄ“ IDENTIFIKUOTI. Galbūt buvo nužudytas ir palaidotas nekaltas žmogus – o tai juk nusikaltimas, dar viena žmogžudystė, kurią galimai įvykdė Valstybės Saugumo Departamentas.

O žinote kas savininkas “Lietuvos žinių“ ?  Pamiršote…ACHEMOS GRUPĖ

Reklama

0 minčių apie „PEDOFILŲ KLANO ISTERIJA: Toliau PLAUNAMOS SMEGENYS VISUOMENEI: Teisingumas ministras pažino vingiuojantį neblaivų kelyje pedofilą su šalmu iš nugaros“

 1. Noriu pabrėžti, kad negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad mačiau A. Ūsą, nes vairuotojas buvo su šalmu. Taip pat negaliu nei patvirtinti, nei paneigti, kad keturračio vairuotojas buvo girtas.

  Pirmadienį tik sužinojęs apie A. Ūso mirtį bei tai, kad ji ištiko netoli Butrimonių, pasitikrinau elektroninės žiniasklaidos priemonėse detales ir pamatęs, kad nufotografuotas keturratis yra toks pats arba labai panašus, kaip ir mano matytasis, iš karto paskambinau laikinai einančiam generalinio prokuroro pareigas R. Petrauskui ir pasakiau apie tai, ką mačiau sekmadienį. Tą pačią dieną savo darbovietėje priėmiau prokurorą, kuriam daviau detalius parodymus apie visas mano matytas aplinkybes.
  http://simasius.blogas.lt/

 2. Taigi aisku ir taip, kad geriau buti nusidejeliu pries tauta, kad neskambino policijai kai pamate girta vairuotoja, nei buti liudininku paminetam, kaip netycia sedejes ant glines Uso motociklo sedynes ar atvirksciai. Yra liudininku, kurie mate, kad Usas ne vienas vaziavo. O galbut siap atsitiktinai ta diena buvo savo sodyboje Butrimonyse (vel atsitktinumas kaip ir su Kraujutaitiene) ir jis dabar zino, kad ji mate jo sodybos kaimynai, taig zmogus ir pasiteisino, kad nebutu kokiu nesusipratimu. Sunku suvokti, istikro toje byloje dedasi keisti sutapimai.

 3. cia visiskai sutinku kantu, klanas isterikuoja…o as dar siandien pagalvojau, kam priklauso tas laikrastis, nors iki siol laikiau gana objektyviu laikrasciu, bet po sio straipsnio pradejau abejoti…Idomu uz kiek nupirko ta “paliudyjima“…Pastate Simasiu visuomenes pajuokai su tais paliudyjimas…

 4. Renata ne laikrasciui, o klanui…Klanas surado “kieta“ liudininka….yra nemazai zmoniu netikinciu, jog Usas negyvas(tame tarpe ir as), klanui reikia itikinti, na teisingumo ministras, jug atrodo, daug rimciau nei koks paprastas kaimietis, ar ne?
  Kodel niekas is artimuju net nevyko i ivykio vieta pas ju ta “mylima“ Andriu, o ir palaidojo toliau nuo artimuju, naujose kapinese…Artimieji, net ivykio vietoj nepabuve aklai pasitiki teisesauga ir net nereikalauja tirti nuzudymo versijos…grubiai pasakius, tai artimiesiems yra visiskai nesvarbu ar Usas gere ir prigere, ar jis buvo nuzudytas…Jiems visiskai DZIN…

 5. Protingi zmones vadovaujasi metodika ir intuicija, su kuria varto tuos faktus. O visokie diebilai su sysalais burnoj…Vaidina nieko nesuprantancius pedoginejus.

 6. Remiantis interneto komentarais, Šimašius ten buvo pastebėtas. Ir jis pats tai žino. Ką jis pats ten veikė, neaišku, bet vistik ėmėsi kontrpriemonių – t.y. viešai pateikė savo įvykių versiją. Tiesa, ta jo versija – ne be silpnų vietų. Pavyzdžiui, paklausus, ar Šimašius žino telefono Nr. 112 ir kokiu atveju reikia juo naudotis, ministrui būtų kebloka suregst solidų atsakymą.

 7. Jei Šimašius pedofilas, tai aš- Viešpats Dievas.. Daugiau nėra ko pridurti, nebent, kad Lietuvoje žmonės visai nuprotėjo..

 8. Jeigu po apklausos paaiskejo, kad Lietuvoje yra 50 000 vaiku patyrusiu seksualine prievarta, tai kiek yra pedofilu? O kiek dar vaiku namuose neapklaustu vaiku. Manau siokia tokia tikimybe, kad tai Simasius yra. Nors as kazkaip vistiek abejoju.

 9. sviesa :
  Vieni sako, kad Usas buvo girtas, kiti – kad visai negirtas.. O gal.. visai ir ne Usas..? Kam reikejo Simasiaus liudijimo..? Greiciausiai tam, kad nelipo tos 3 promiles, o ir niekas be Simasiaus Uso GIRTO nemate, ir greiciausiai todel, kad Usas tuo metu jau buvo NEGYVAS.. Jie tiesiog kazkur prasove, kazkur pasimaise nereikalingi liudininkai.. o Usas buvo nuzudytas toje vietoje, kur rasta pirstine.. Keturrati jau kazkas kitas nuvairavo link balos ..Kuri jau is anksto buvo nuziureta..

 10. sviesa :
  http://www.delfi.lt/news/daily/kedys/auso-artimieji-netiki-kad-mirties-priezastis—prigerimas.d?id=33527759
  Paskutine detale i pilna paveiksla..
  “Jo anyta Bena Latakaitė tvirtino, kad artimieji ant kūno pastebėjo ir smurto žymių. „Ant krūtinės matėsi juoda juosta, lyg jį būtų su virve kas tempęs, o gal buvo koks trosas ištiestas, norint jį sustabdyti. Kairė ranka visa pajuodusi“, – kalbėjo moteris.”
  Nuzudytas ar dar leisgyvis, is tos vietos, kur rasta pirstine, Usas buvo priristas prie ketrurracio, kad nenukristu ir zudikas nuvairavo link balos..
  “Apie 13 valandą vyrai vėl nuėjo krapštytis prie motociklų, moterys nukraustė stalą.Mačiau, kaip vyrai apsirengė motociklininkų rūbus, pasisodino ant sėdynių vaikus ir išlėkė pasivažinėti. ”
  “Žaliosios kaime prie žvyrkelio, vedančio į asfaltuotą kelią Butrimonys-Onuškis, esančios sodybos šeimininkas tikino apie 13 valandą pastebėjęs važiuojantį juodą didelį keturratį motociklą, tačiau atgal niekas negrįžo.
  Jam pasirodė, kad tuo motociklu važiavo du žmonės.”
  Du ir vaziavo, tik vienas buvo priristas..
  Simasius: “Sekmadienį apie pietus teko važiuoti iš Butrimonių į savo Sodybą, kuri yra už keliolikos kilometrų nuo Butrimonių.”
  Kelinta valanda mate Usa Simasius..? Nes jei veliau kaip 14 val., jis MELUOJA. Usas tuo metu jau buvo negyvas.

 11. sudėtinga taip..

  gyvenime viskas daroma paprastai ir tik mes pridedame nuo savęs, vis komplikuodami situacijas..

  nežinau kodėl taip sumanė, neįsivaizduoju; bet..

  reikėjo tokios mirties, kad nebūtų aplinkui žmonių 🙂 nu kur jam pasikarti? negalima. papulti į avariją ? negalima, daug liudininkų su kamerom 🙂

  sutikčiau su ta mintimi, jog būtent tokia įvykių seka buvo lavono pervežimas į vietą.. 🙂 taip sutinku.. bet ten joks ne Ūsas, reikalinga ekshumacija

  man kelia šypsena kaip primityviai viskas atrodo.. bent jau aš geriau sugalvočiau gaisrą sodyboje, nebent tokiu atveju kiti ekspertai pradeda tikrinti .. o reikia, kad savi žmonės atvyktų į įvykio vietą…

  nežinau, suklydo. padarė klaidą.. visi klysta

 12. „Ant krūtinės matėsi juoda juosta, lyg jį būtų su virve kas tempęs, o gal buvo koks trosas ištiestas, norint jį sustabdyti. “

  vakar ar uzvakar Delfio komentaruose skaiciau, jog yra rasti du medziai, kurie yra nubruzinti troso…gali ir toks varintas buti, kad kas nors trosa istempe taip numsant nuo motociklo Usa…bet kazkas jug turejo ji tada ivilioti ten i ta kelia tada….
  Tik vat man yra niekaip nesuprantamas artimuju elgesys, patys net i ivykio vieta nenuvaziave, sutiko su tuom , kad Usas gere ir prigere…artimieji net nereikalavo , kad butu tiriama nuzudymo versija…o dar palaidojo ne salia artimuju, o kaip svetima visai atskirai…

 13. Li

  Jei Šimašius pedofilas, tai aš- Viešpats Dievas.. Daugiau nėra ko pridurti, nebent, kad Lietuvoje žmonės visai nuprotėjo..

  Kodel tu Simasiu vadini pedofilu? Niekam be taves lygtais tokiu ir minciu nebuvo, tai gal pati ir esi isprotejusi?

 14. Del pamelynavusios rankos.. Atvaziaves i susitikima prie zvyrduobes ir kazka itares, Usas nusimove pirstine bande skambinti telefonu. I ta ranka ir gavo gera doze elektrosoku. Todel kaire ranka pamelo pirma. Laidotuviu metu pajuodes jau buvo visas kunas – kaip ir turejo buti gavus elektros smugi.

  Tokie ginklai kai kur netgi legalus:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Electroshock_weapon

  Apsvaigintam Usui supiltas butelis alkoholio. Jis buvo be samones, taciau dar gyvas. O toliau jau rasiau..

 15. Lyg ir pilnas mano paveikslas (pagaliau einu dirbt:))) Galbut ne visur as teisi, bet tik mastydami logiskai ir derindami faktus mes prisikasime prie tiesos..

  1. Atvaziaves i susitikima prie zvyrduobes ir kazka itares, Usas nusimove pirstine bande skambinti telefonu. I ta ranka ir gavo gera doze elektrosoku. Todel kaire ranka pamelo pirma. Laidotuviu metu pajuodes jau buvo visas kunas – kaip ir turejo buti gavus elektros smugi.

  Irodymai:
  ausra 2010.06.17 15:58
  buvau laidotuvese,ten tikrai usas,vakar dar nebuvo juodas,o siandien pajuodes veidas ir rankos
  Tokie ginklai kai kur netgi legalus:
  en.wikipedia.org/wiki/Electrosh ock_weapon

  2. Apsvaigintam Usui supiltas butelis alkoholio.

  Irodymai:
  „Galiu pareikšti kategoriškai ir atsakingai – Andrius prieš sėsdamas ant keturračio motociklo negėrė.
  Kas jam būtų leidę girtam, nepastovinčiam ant kojų, jei kraujyje buvo net 3 promilės alkoholio, ant antros sėdynės vežti sodybos šeimininkų 8 metų vaiką?”

  „Bet motociklas važiavo tiesiai, nevingiuodamas. Negalėčiau patikėti, kad taip sugebėtų vairuoti žmogus, kuriam nustatytas daugiau kaip 3 promilių girtumas.
  Pats daug metų vairuoju. Kartais ir išgeriu. Bet girtutėlis taip važiuoti negalėčiau“, – įsitikinęs Žaliosios kaimo gyventojas.”

  3. Jis buvo be samones, taciau dar gyvas. Leisgyvis, is tos vietos, kur rasta pirstine, Usas buvo priristas prie ketrurracio (keturratis siam veiksmui turi atlosa ir dvi rankenas is sonu), kad nenukristu ir zudikas nuvairavo link balos..

  Irodymai:

  “Jo anyta Bena Latakaitė tvirtino, kad artimieji ant kūno pastebėjo ir smurto žymių. „Ant krūtinės matėsi juoda juosta, lyg jį būtų su virve kas tempęs, o gal buvo koks trosas ištiestas, norint jį sustabdyti. Kairė ranka visa pajuodusi“, – kalbėjo moteris.”
  “Apie 13 valandą vyrai vėl nuėjo krapštytis prie motociklų, moterys nukraustė stalą.Mačiau, kaip vyrai apsirengė motociklininkų rūbus, pasisodino ant sėdynių vaikus ir išlėkė pasivažinėti. ”

  “Žaliosios kaime prie žvyrkelio, vedančio į asfaltuotą kelią Butrimonys-Onuškis, esančios sodybos šeimininkas tikino apie 13 valandą pastebėjęs važiuojantį juodą didelį keturratį motociklą, tačiau atgal niekas negrįžo. Jam pasirodė, kad tuo motociklu važiavo du žmonės.”

  Du ir vaziavo, tik vienas buvo priristas..

  4. Simasiaus liudijimas skirtas tam, kad 1) visi patiketu, kad Usas buvo girtas. Siaip visi liudininkai tvirtino, kad Usas buvo blaivas (zr. 2 punkta). 2) Kad sumetyti pedas, greiciausiai Simasius teigs, kad Usa girta mate veliau, t.y. kai tas realiai jau buvo NUZUDYTAS.

  Irodymai:
  Simasius: “Sekmadienį apie pietus teko važiuoti iš Butrimonių į savo Sodybą, kuri yra už keliolikos kilometrų nuo Butrimonių.”

  Kelinta valanda mate Usa Simasius..? Nes jei veliau kaip 13.30 val., jis MELUOJA. Usas tuo metu jau buvo negyvas. Be to, toliau tos zvyrduobes usas nuvaziaves NEBUVO !

 16. “ Mentoros“ batonu pardavejas, kurio sodyboje lankesi a.a. Usas, – zmogus, kuris labai aktyviai po spalio ivykiu gyne a.a. teiseja Furmunaviciu tv laidose, kurias rezisuoja naminio paukscio vardu vadinamas laidu prodiuseris. Kaip pamenu -Usas Furmonaviciaus nepazysta, bet po jo mirties lankosi “ geriausio“ teisejo draugo sodyboje.Tai kaip suprast, gal cia raktas aklai musu temidei???“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s