O jeigu naujas prokuroras užsimanys patikrinti tą "palaidotą" kūną ? (O jeigu…)

O jeigu naujas prokuroras užsimanys patikrinti tą “palaidotą“ kūną ? (O jeigu…)

Kas jį ten žino, pradėjęs vidinius tyrimus prokuratūroje , ims iš šaus galvon atlikti papildomas ekspertizes, kas pareikalaus ekshumavimo(lavonų iškasimas papildomiems tyrimams). Kas tada bus.. Kodėl nepavyko sudeginti kūno ? Gal Lietuvoje nebeliko krematoriumų (lavonams deginti įstaiga) ?

Nesuprantu šio žingsnio. Nebent yra užtikrina, jog “ekspertizės specialistai“ atliks “reikiamus tyrimus“ pagal pageidavimus. Bet užsienio ekspertai nėra “reikiami“.

NB: Kiek suprantu, logikos yra tik tiek, nebuvo laiko sudeginti to kūno. Tiesiog paskubėta..

Mano manymu , šioje vietoje padaryta didžiausia klaida per visas VSD operacijas. Ir jai ištaisyti nerealiai sudėtingos aplinkybės šiuo metu.

Radus svetimą kūną karste – bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn ekspertų grupė, jų vadovaujantis personalas – toliau , pagal grindinę, rasti užsakovai šios imitacijos.

NB: Visus likusius įrodymus gali buvo nuslėpti ar kitaip spekuliuoti jais. Bet šioje vietoje – didžiausia spraga. Nes tų trijų dienų bėgyje (radus kūną, sufalsifikavus popierius ir palaidojus) operacijos dalyvaujančius bus labai lengva rasti. O kuo daugiau žmonių, tuo didesnė tikimybė atsirasti “informacijos nutekėjimui“.

Reklama

0 minčių apie „O jeigu naujas prokuroras užsimanys patikrinti tą "palaidotą" kūną ? (O jeigu…)“

 1. na Valiui reikie kokie menesio, kad kojas susilti…ir su byla susipazinti…o del is kasimo, tai anksciau ar veliau iskasti reikes…

 2. Valius sekanti pedofilu auka. Ta isitikinau pries pora savaiciu skaitydama Lietuvos ryta. Tie straipsniai daznai issipldo. O tada rase, kad neduok Dieve Valys bandys kalbetis su Garliaviniais, ar kaip nors kitaip nores pakenkti pedofilams.

 3. “Tai iseina, kad Usas pazinojo Furmanaviciu, nes gere pas ta pati verslininka kuris gyne Furmanaviciu tv laidose. Pauiku, o ka veikia Petrauskas?“

  “Kokie sutapimai byloje zudikeje, visi jos herojai – Furmanavicius, Usas, Basinskas bendras ju draugas, Simasius turi vilas tame paciame kaime. Dar reikia pasidometi, gal ir Kraujutaitiene ten gyvena, juk atskubejo pati pirma i ivykio vieta.“

  (is Komentaru)

 4. Valys šiaip neigiamai atsiliepė apie Garliavą iškart. Paskui gal susizgribo jausdamas, kad taip primityviai žaidimo nelaimės. Šiaip tai turėjo žinot daug visko.. Jei gen. prokuratūra tokia pravalyta kaip ir VSD, tai čia tik perversmai gali kažką pakeist.

  1. nelabai tikiu,, jog Valys galės ką nors padaryti… ji turi šeimą .. ir vaikus.. nerizikuos tuo klausimu nieko daryti

   Gen prokuratūrai turi vadovauti ne lietuvių tautybės žmogus arba maišytos šeimos asmuo. Kito kelio nėra. Turi būti natūralus (savaimis) nesusikalbėjimas. Genai gyvenime labai daug ką pakeičia.

   Pagal situaciją, turėtų Gen. Prokuratūra stengtis nutraukti šią bylą. Privesti iki paskutinių mirčių (mergaitės ir dar ko nors) ir tuo užsibaigs.

   Per LNK rodys kokį nors šou, kai TV3 rodys kokią nors tyriamosios žurnalistikos laidą – taip bus filtruojama geriančios tautos sąmonė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.