Pedofilų klanas paliko A.Ūsą gyvu ir mulkina visuomenę dezinformacija

Pedofilų klanas paliko A.Ūsą gyvu ir mulkina visuomenę dezinformacija

Joks pedofilas Andrius Ūsas nėra nužudytas , o tiesiog buvo imituota jo “netyčinė“ mirtis pagal aplinkybes, nes PEDOFILŲ KLANAS (ACHEMA) nesugebėjo rasti kompromituojančią medžiagą Andriaus Ūso aplinkoje.


Nepadėjo Valstybės Saugumo Departamentui ir TEO LT specialistai, nes nedavė jokio rezultato. Tad VSD liko nieko nepešę ir privalėjo skubiai imituoti mirtį, nes naujas Generalinis prokuroras nėra jiems parankus ir galintis pradėti vidinius tyrimus – kas apribotų daugelio veiksmus.

Taigi, PEDOFILŲ KLANAS (ACHEMOS GRUPĖ) nutarė kovoti su visuomenę iki galo.

Jūsų visų vaikai yra pavojuje. JEIGU ŠI IMITACIJA SU PEDOFILU A.ŪSUMI “PRAEIS“ VISUOMENĖJE, TAI BET KURIOS ŠEIMOS VAIKUS GALĖS PRIEVARTAUTI PEDOFILŲ KLANAS.

Paprasčiau sakant, JŪSŲ VAIKAMS PIZDEC (nežinia kada, nežinia kur)

NB: Jums kyla klausimas, kodėl nė vienas politikas nedrįsta kištis į Drąsio Kedžio istoriją? Nes jie bijo. Jie bijo tokios pat pabaigos kaip ir D.Kedžio. Jie visi bijo vieno grupės – ACHEMOS.

Liko tik sudegint lavoną ir galai amžiams dings…

0 minčių apie „Pedofilų klanas paliko A.Ūsą gyvu ir mulkina visuomenę dezinformacija“

 1. Vakar buvo Kaune zuvusio baikerio nuotrauka ,kuris laaaabai panasus i Usa:www.delfi.lt/picture/1528541 Pati maciau.Siandien dingo.

 2. O as kaip tik manau, jog A.Uso nenuzdude, o imitavo nuzudyma vien todel,jog jis turi kompromata…bijojo ji nuzudyti, kad po jo mirties kompromatas neislystu i pavirsiu…

  1. taip jau išėjo… pradžiai , kai paskelbė, jog A.Ūso lavonas rastas, pagalvojau, jog surizikavo ir nužudė jį….

   bet vėliau, vertinant kaip atsainiai ir dirbtinai bei netikroviškai incenizuota… supratau, jog A.Ūsas labai gerai kompromatu garantavo sau gyvenimą

   nes Valstybės Saugumo Departamentui nepavyko rasti kam “nukišo“ prisipažinimą.. O naujas prokuroras kaip tik.. Tolimesnėm kratoms jau nebėra leidimų ir t.t…

   D.Grybauskaitė priklauso MAXIMA grupei – o jie yra konkurentai Achemos..

   Jeigu MAXIMA (VP grupė) norės, sužlugdys galutinai Achemą .. Rusijos žvalgyba įsikištų, bet VSD žudo dalyvius šio skandalo… Todėl taip operatyviai veikiama..

   Rusijos tarnybos stebi visą šią atrakciją ir nesikiša, nes supranta, jog Lietuvoje situacija nusibaigs savaime. Ir tiesa išaiškės, nes per daug jau mėšlo

   Taigi, reikia dar kantrybės.. Nereikėjo to D.Kedžio žudyti jiems.. tai buvo esminė klaida.. Atgal kelio nebėra jiems.. Nėra ir išeičių..

   Kaip jie dabar gyvens ? Vieni kitus įtars ir reketuos, jeigu kokie sandoriai nepavyks su finansais 🙂 Patys sau ir artimiems bei draugams pragarą sukūrė ..

   Yra tas Dievulis.. ir baudžia visus.. Negalima prievartauti vaikų, jeigu jie ir prostitučių vaikai…. Nežinau.. asmeniškai laukiu rimtesnių mirčių Bronislovo Lubio aplinkoje.. tada jau žiniasklaida puls.. ir nuo ryto iki vakaro bus transliuojama..

  1. turi presuoti, bet išsidalina

   taip daroma su visa kontrabanda Lietuvoje… ant popieriaus dedami parašai, o kotrabanda patenka į kažkieno rankas “perpardavimui“

   taip jau dvidešimt metų daroma ir tai nėra paslaptis

 3. Na jo uztat musam rekordus pagal sulaikomos kontrabandos kiekius, nekyla itarimu kodel? ir kur tokie kiekaii toliau keliauja? 🙂

 4. O as manau, kad jis negyvas. Gal parodytas reportazas su jo giminemis mane itikino. Itikino asaros. Nezinau. Man tikrai atrodo, kad jo atsikrate kazkas is jo draugu, na tu draugu kurie kvietesi ji ten savaitgaliui ar is tu pas kuri Usas vaziavo tom penkiolikai minuciu. Beabejo, kad jis nereikalingas tai grupei zmoniu, apie kuriuos jis galejo papasakoti jeigu ji nuteistu. Man keistai cia atrodo Muntiano partija, is kurios neva Usas isejo savo noru. Tikriausiai Muntianas pabijojo buti ispurtomas teisesaugos. Veliau pabijojo tie, i kuriuos Usas kreipesi pagalbos. O del DNR, manu jie nepadaryte nes ivedus juos i kazkokia tai duomenu baze galetu paaisketi kiti jo padaryti nusiklatimai, kad ir rasti ant Kedzio ar Furmanaviciaus rubu ar pan.

 5. O as kaip tik manau, jog A.Uso nenuzdude, o imitavo nuzudyma vien todel,jog jis turi kompromata…bijojo ji nuzudyti, kad po jo mirties kompromatas neislystu i pavirsiu…

  O gal jis ir isvaziavo tom 15 minuciu atiduoti kompromata uz savo vardo reabilitavima? Bet butu naivu tiketis, juk jis tikriausiai apsidraude ir prisidare kopiju, tad mirciu ateityje gali padaugeti. PAskutiniu metu jau keistai zudomi zmones, pajunamos verslininku galvos su kaklais, kiti verslininkai kariasi. O dar kiek nezinome.

 6. Juokingi man pedofilų “demaskuotojai“. Jei egzistuotų kažkoks toks galingas pedofilų klanas, valdantis VSD, tai pirmon vietoj ką jis padarytų, tai užlenktų kantą (tiesiogiai) ir visą šitą puslapiuką. Sėkmės toliau sekant Don Kichoto pėdomis.

 7. To Hellfire:Nepatinka ,neskaityk sito puslapiuko.Pasirinkimas yra-Pedofilrytis,delfi…
  O tu atsakyk,kodel nesprendziama Kedzio byla.Issprendei,nera pedofilu,padejai taska,visi svarus be fairy.

  1. 🙂

   labai gera ta televizija …BTV

   tavo teisė rinktis

   beje, nedaug žmonių žino apie šią imitaciją; tai kaip gi nebus susijaudinusių veidų ? kodėl dažnas tingi galvoti, turint galvą ant pečių ?

 8. Aisku,nemire,spektaklis.Artimieji prie kapo verkia arba su juodais akiniais,arba akis uzsidenge rankomis(nuotraukos Kauno dienoje)Ko akis slepti?

 9. “Ziegzdriu psichiatrines ligonines darbuotojai zino, kad tie pastatai kuriuose itariamas laikytas Kedys yra privatizuoti Uso ir Muntiano, ten jie gamino TETRA pack-us.Reiketu pasidometi .“….. Ar tai tiesa? radau komentaruose, jei tai tikrai tiesa, tai Kedys visus tuos 7 menesius tikrai tada buvo ikalintas Ziegzdriuose….

 10. “Juokingi man pedofilų “demaskuotojai”. Jei egzistuotų kažkoks toks galingas pedofilų klanas, valdantis VSD, tai pirmon vietoj ką jis padarytų, tai užlenktų kantą (tiesiogiai) ir visą šitą puslapiuką. Sėkmės toliau sekant Don Kichoto pėdomis.“

  Man juokingi, kurie netiki klanu. Nereikia galvoti, kad tai vien pedofilu klanas, mano galva tai teisesaugininku klanas, kuriu tarpe yra ir pedofilu . Juk nenori pasakyti, kad tai Vencku klanas? Tai jau didziausia fantastika butu, kad dar jame ir prokurorai darbuotusi. Juk butent jie slepia paskutines neva nesmurtines mirtis o ne Venckiene. Juk, ne Venckiene paskyre stankunaitei apsauga, tokia apsauga visai nepanasia i Uso, kuris apsaugos metu galli vilose piolsiauti. Stankunaite pati sake, kad nei TV turi, nei kompo, tikriausiai ir apie Uso mirti nezino. Man atrodo, kad ji kalejime.

 11. Tu nebeklaidynk kantai zmoniu su kvailom versijom suprantu, kad reikia kas skaitytu, reikejo nuvykti i laidotuves ir butum pamates ta usa pats, dabar rasai cia nesamones.
  Koki kompromata jei jis ir buvo tai seniai surastas ir sunaikintas, nu bet zmones durni isvedzioja tokias nesamones be jokio loginio mastymo tik su fantastika.

 12. Tadui,tu gal matei silikonini Usa.Pagal liudininkus,pagurklio nepadirbo ir ranku nepakeite(o ju ir nepakeisi.Nes pastebek,senos atjaunintos dainininkes visada su pirstinemis dainuoja)Ir sukudes,pgl liudininkus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s