Nu va, fašistas Landsbergis pagaliau paskelbė savo eilinę rašliavą, nukreiptą prieš kaimynus (alfa.lt). Lietuva gi pavojuje!

Nu va, fašistas Landsbergis pagaliau paskelbė savo eilinę rašliavą, nukreiptą prieš kaimynus (alfa.lt). Lietuva gi pavojuje!

NB: Šiaip matyti kaip žlunga šitas fašistinis parsidavėlis muzikantas, kuriuo tėvas rašė Adolfui Hitleriui laiškus maldaudamas greitesnės Lietuvos okupacijos, ir “girdėti fašistinius“ aimanavimus “alfa.lt“ tinklalapyje, visai smagu. Juk tiek blogo visuomenei padaręs žmogus negali ramiai ir gražiai bei “garbingai“ sau padvėsti.

Todėl ir jaudinuosi dėl jo tylėjimo; kad tik būtų gyvas dar kurį laiką ir atsiimtų tą rezultatą, kuriuo nusipelnęs. Negalima palikti šios fašistinės asmenybės be dėmesio, nes būtent dėka šio tautos išdaviko pavyzdžiu galės mokytis kiti. Suprasti, jog atsakomybė prieš visuomenę – tai nėra amerikos pinigėliai į kišenę ir nemokami muiliukai iš viešbučių (ypatingai Europos Sąjungos).

Šįkart fašistinis žydelis rašo apie Lietuvos žmonių indėlį kovoje prieš Rusijos Federaciją, reikalaujant valstybę skirti daug daugiau lėšų kariniams finansavimui ir besąlygiškai palaikyti NATO .

Pasirodo, amerikos pinigų sukurtas fašistinis žydas mano, jog Europos Sąjunga yra sukurta dėka NATO. Ir visi lietuviai turi būti dėkingi Amerikai iki mirties bei be abejonės.

Jo.. sudėtingai dirbo šįkart fašistinis žydelis Landsberg. Kaip gi nepakurstyti Lietuvos visuomenės prieš kaimynus ? Kaip gi tu ramiai numirsi nespėjęs įbauginti Lietuvos visuomenės ?

Išvada tokia: Nepapylęs purvo ilgiau dviejų savaičių neišgyventų šitas fašistinis recedyvas. Rašliavos tekstas

Reklama

0 minčių apie „Nu va, fašistas Landsbergis pagaliau paskelbė savo eilinę rašliavą, nukreiptą prieš kaimynus (alfa.lt). Lietuva gi pavojuje!“

 1. 1.Kazi ko jis taip nepergyvena del Izraelio?

  2.Viskas cia aisku, bet va kas pasiule Hitleriui naudoti svastika? juk tai musu tautos paveldas 🙂

  1. Antras punktas daug įdomesnis. Ar čia užuomina, jog Vytautas Žemkalnis Landsbergis buvo ne vien garbintojas Adolfo Hitlerio, bet ir racionalių pasiūlymų siuntėjas hitlerinei Vokietijai ?

   O ko jam pergyventi dėl Izraelio, yra konservatorių partijoje E.Zingeris (natūralizuotas žydas), kuris atsakingas už tą sritį ir visą finansavimą iš užsienio. Yra darbų pasidalijimas ir tiek.

   Nesitikėjau. Visko gali būti.

 2. Gerbiamieji,mano amzina atilsi tevukas,-tebuna sviesi jam dangaus karalyste,nugyveno pokario banditizma ir pasake:-vaikeli,tau nereikia zinoti kas is kaimynu buvo tikras banditas,kas tik eilinis plesikas,kas rusu kolaborantas stribokas,daug kraujo nekaltai pralieto prigirde pakankamai lietuvos zemele,-pamirsk praeiti ir drasiai kurk ateiti.Pamirskim netikrus pranasus,-gana jiema demesio skyreme ir nusivyleme,-kilkim dvasia ir dar karta susitelkim rimtam darbui,-reikes nemaza pastangu,-kad vel visi susitelktume,-ar beliko musu trys milijonai…

  1. Vladuk, kas nežino istorijos ir kas ja nesivadovauja dabartyje ir negrindžia ateities planų – tas pasmerktas išnykimui.

   Reikia mokėti sugyventi su istorija, o ne “pamiršti“ tų, kurie spjovė į veidą.

   Mokytis reikia iš žydų – kurie savo atkaklumu ir užsitarnauja šiokios pagarbos.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s