Įdomybės apie pedofilų klaną: Taigi, kodėl reikėjo uždaryti Atominę elektrinę?

Įdomybės apie pedofilų klaną: Taigi, kodėl reikėjo uždaryti Atominę elektrinę?

Kažin kas Lietuvos žmonėms paaiškins arba tiesiog atskleis , kodėl taip lengvai buvo pritarta Atominės Elektrinės uždarymui ir Seime, stojant į Europos Sąjungą, nebuvo jokių prieštaravimų tuo klausimu. Kaip ir šį sausį, kai buvo nutraukta pigios (ateities elektromobiliams būtinos) elektros energijos gamyba, visiškai tyla, o fašistinės partijos atstovai dar ir “užsidirbo“ iš to sustabdymo – įdarbindami daugelį žmonių, kurių pareiga – sunaikinti šią elektrinę.

NB: Gyvenimas nėra sudėtingas, jeigu žinomi faktai ir žmonių pasaulėžiūra yra plati, bet Lietuvoje visuomenė gana pilka ir uždara, todėl ja labai paprasta manipuliuoti.

Na uždarė ir kas atsitiko? Nieko. Visos pagrindinės elektros gamybos pajėgumai permesti “Lietuvos elektrinei“, kuri priklauso valstybei (kol kas, akcijų dėka ir veikia “nuostolingai popieriuje“).


NB: Socialdemokratai ir konservatoriai – yra nupirkti “Achemos grupės“. Nėra prasmės jų nagrinėti, nes tai marionetės šios stambios grupės rankose.

Niuansas gi tame, jog “Lietuvos elektrinė“ nėra atominė ir jai reikalingas “šioks“ toks kuras – dujos arba alternatyvus pasirinkimas.

NB: O kodėl sodų bendrijų elektros tinklus superka? Todėl, jog VERGAMS NEGALIMA NIEKO TURĖTI.

Vat štai šioje vietoje ir atsiveria PEDOFILŲ KLANO (“Achemos grupės“) svarba. To alternatyvaus kuro tiekėjai – yra “Achemos grupės“ atstovai, kurie tampa monopoline struktūra su garantuotu pelnu ( vergai mokės už elektrą bet kokią kainą – dar vienas nekontroliuojamas dulkinimas visuomenės).

NB: Todėl dar kartą klausiu. Ką darys visuomenė ? Jeigu ši grupė kontroliuoja VISKĄ LIETUVOJE, kas reguliuojama įstatymais ? Ar visuomenė laikysis tų nusikalstamų , antivisuomeninių įstatymų ir vergaus savo vergvaldžiams ar rinksis kitą kelią?

Reklama

0 minčių apie „Įdomybės apie pedofilų klaną: Taigi, kodėl reikėjo uždaryti Atominę elektrinę?“

 1. ka siulai? Eit i gatves? Piketuot? Dauzyt langus? Juk jeigu zmones ir dauzytu, tai dauzytu langus NE achemos gamykloj ir ne Lubio namuose, o seime ar prezidenturoj… O kokia is to nauda? JOKIA. Pats pripazisti, kad ACHEMA yra nupirke ne viena politine partija, todel didelio skirtumo kas yra valdzioje jiems nera, o nuversti tokia gan tvirta nuomone turincia prezidente jiem netgi butu naudinga… Tarkim atsitinka taip, akd nuverciami konservatoriai, kas toliau? 99% galiu garantuot, kad i valdzia “pravare“ gera viesuju rysiu akcija ir pasimajacine per televizoriu vel gris tie patys pedofilu sefuojami socdemai. Ir vel ratas suksis is naujo

  1. Teisingai viskas. Todėl reikėtų keisti šitą išsigimusią “demokratinio valdymo sistemą“ – išcentralizuojant sistemą. Darant tą tam tikrai etapais, pasitelkus visuomenės naikinamąjį efektą – verčiant dabartinę sistemą priimti žmonių susirinkimo metu priimtą programą.

   Mano asmeninis noras – tai sugrįžti į praeitį, kurioje kiekvienas smulkus ūkis priklausė pat sau. Ir palikti tik bendrai galiojančią teritorijoje naujai sukurtą Konstituciją – kurioje tiesiog pabrėžiamas būtų žmogaus teisės į laisvą, kitiems nekenkiantį gyvenimą.

   Pvz: Palanga , Kaunas, Alytus, Vilnius , Klaipėda – tvarkosi savarankiškai. Renkami Merai, policijos vadovai, gaisrinės tarnybos vadovas, Teismų vadovai ir suformuojamas iš gyventojų sudarytas prisiekusiejų teismas, savivaldybės nariai. Visi su pilna atsakomybe. Jokių nurodymų nuo viršaus.

   Teritorinis suskirstymas gali likti toks pat. Mokesčiai neturi būti renkami į bendrą kasą, kaip dabar tai daroma, ir perskirstomi atgal. Turi tvarkytis savarankiškai. Sistema dabartinė gana tinkama, tik reikiamo kelios korekcijos, kad nebūtų centrinė organo.

   Tokios idėjos senos, reikia atiduoti visą valdžią žmonėms. Atsisakyti kariuomenės, dalintis ES paramą ir atsakomybę pagal gyventojų skaičių regionuose. Nebeturi likti valstybinių įmonių, jau galutinai.

   Na ir galiausiai visos Lietuvos mastu kartais rinkti tarybas , kas pusmetį, panašiai kaip Sąjūdžio metu delegavo narius.

   Nieko čia sudėtingo, tiesiog principo laikantis nebeliktų jokių kenkėjiškų monopolijų, padidėtų konkurencija ir kitkas. Šis technologinis amžius jau leidžia sukurti naują santvarką. Taip aplenkiant kitas valstybes.

   Darbo čia yra, bet visam tam reikalingas žmonių pasitikėjimas… turi būti sukurtų bendruomenių besąlygiškas sutarimas pakeisti tai. Tai vienintelis kelias , kito nežinau.

   O Achema to bandys neleisti, vykdys “skaldyk ir valdyk“. Lygiagrečiai Rusijos žvalgyba bandys kaišioti pagalius į ratus, bei Lenkai neatsiliks..

   Piketai ir eiti į gatves – reikia, bet pradžiai reikalinga bendruomenė… O kol jos nėra – tol nieko ir nebus. Tik emigruoti lieka

 2. tai, prie ko cia is karto langus dauzyti , paziurekit kokie streikai vyksta ispanijoi, portugalijoi ir t.t. lietuvoi nieko nevyksta, nes vergai bijo streikuot, o oligarhai toliau lobsta,
  dabar lietuvoi situacija tokia, kad zmones tarnauja oligarhams, viena puse maxima maistas, kita puse komunaliniai- Litesko, elektra, rubikon, city servise, vilniaus energija, daugiau nieko nelika JOKIU PINIGU, benzas kosmiskai kainuoja, akcizu niekas nemazina….

  1. būtent. kitose šalyse yra stiprios bendruomenės, žmonės susikalba tarpusavyje, organizuojasi;

   sutinku, jog būtent ta dalis, kuriai nėra išeičių ir tarnauja monopolistams – jie tiesiog įbauginti, nes Lietuvoje neturi kito pasirinkimo, o ir išsilavinimo dabar jau nebeįsigyti taip lengvai, kad galėti emigruoti..

   jo, apie Rubicon sistemą (ji labai plati, ir jos tikslas – gyventi iš žmonių sumokamų mokesčių bei naudotis valstybinių įstaigų galimybėmis lobto iš daugiabučių gyventojų) rašęs, kurie žlugdo visą vidutinio verslo kultūrą – kartu ir smulkųjį

   keisti tai įmanoma, išeitis aiški, bet vat streikai, protestai… reikia visuomenės, negailestingos visuomenės, kuri netgi būtų pasiryžusi kraštutiniams sprendimams; antraip bus “perpirkti“ lyderiai ir patys visuomenės lyderiai nebijos žmonių..

   taigi langų daužymas – tai smulkmena

  1. Nuo Dalios Grybauskaitės iniciatyvos:

   a) Pritraukti žmonių, naudojantis populiarumu ir dar nesužlugdyta reputacija, Konstitucinėms pataisoms parengti ;

   pataisos: – tai įvairūs pataisymai, ir vienas pirmųjų (kol prezidentės D.Grybauskaitės nenušalino), įvesti 50 000 žmonių limitą, norint inicijuoti Konstitucines pataisas ar “ką kitką“ (pvz priimto įstatymo suspendavimas, nuo tos dienos, kai surinktas skačius parašų)..

   Kokia turi būti bendruomenė, deja, ne žmonėms spręsti. Šioje vietoje spontaniškumas (savitaka) svarbiausia. Ilgalaikis savaiminis procesas.

   O tie žmonės, kurie žino kokios “bendruomenės“ reikia, jų reikia vengti.

   Tad kol D.Grybauskaitė prezidento pareigose – tauta turi galimybę išsilaisvinti iš tos priespaudos. Gana gudriai pasinaudojant senos santvarkos suteikta proga.

   O kokių pokyčių reikėtų – tai “apskritų stalų“ darbas, prie kurių prisėsti turėtų gyvenimo matę ir garbingi žmonės. Savaime jie atsirinks. Nes maža šalis.

  1. Nuo savęs – tūkstančių metų kelias. Žmonės skirtingi, moralė suvokiama skirtingai, ypatingai egzistuojant galimybei manipuliuoti žiniasklaidos priemonėmis.

   Moteris.. na moteris dažnai neturi piktų kėslų , todėl D.Grybauskaitės lytis daug ką gali įtakoti. Kelios pataisos ir Seimas nepajėgs jos nušalinti nuo pareigų (ką kartais rašau tarp eilučių).

   O sutelkta visuomenė savaime ras bendrus interesus.

   Spekuliatyvi informacija – jos daug, naujiems laikams reikalingas naujas postūmis ( orientuotas į žmogų – apie ką ir kalbėjo šiandien D.Grybauskaitė – tiesiog sutapimas), kurį visų valstybių valdžia (šiuo atveju dykaduonių organizacijos) nenori. Šios instrukcijos (apie naują raidą visuomenės) nėra jokiame saite.

 3. “Šios instrukcijos (apie naują raidą visuomenės) nėra jokiame saite.“ Na kaip nera Paskelbiau komentare, tereikia susipazinti 🙂 aisku informacijos daug, bet..

  1. nėra ten , ten tik konstatuojama; teisingai sako, bet , ne pirmą kartą, sakau, jog tai neobjektyvu

   paprastas pavyzdys; ar dykaduonis ir dirbantis bei kuriantys – tai vienodi ? ne.

   ta informacija pažinimui yra gera, bet ja aklai vadovautis negalima

  1. bet šiaip ačiū, šis žmogus (video paskaitų vedėjas; labai stipri ir intelektuali asmenybė ) patvirtina ir mano manymu tai kurias vietas būtina naikinti visuomenėje; peržiūrėsiu šią versiją iki galo

 4. Ten pirmoji dalis tik Ivadine, visos kitos 19 placiau apibrezia buvusias, esamas ir busimas problemas, savokas, suvokimus, ivairius poziuris ir net paaiskinta ka daryti ir sis zmogus tik vienas is daugelio, patyrinejus tinklapi dar daugiau informacijos yra, o tai tik ledkalnio virsune, neseniai radau tai po truputi meginu gilintis, mozaika susidelioja i vietas taip sakant :), ilgi metai laukia kol susivirskins, o toliau jau bus matyt, ateitis musu rankose.
  Nesakau aklai tiketi juo ar ta koncepcija, bet nemanau kad ji blogesne negu mums diege nuo pat pirmuju musu gyvenimo dienu zemeje, darzeliuose, mokyklose, universitetuose, baznyciose, medijoje ir tt.
  Internetas dar kazkiek laisvas, informacijos paieskos ribose, del saugumo abejociau, nes neveltui kinai isvare google seerverius is savo zemiu 🙂 nei facebook, nei twitter. Stengiasi apsisaugot, bet nepavyks, taip sakant Kubilius su PSD mokesciu tave ir misko trobelej ras :)))

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s