Kaip matau Andrius Ūsas nutarė paskandinti “pedofilų klaną” tylėdamas (na gerai). Toliau mano “versija” (Jūsų teisė sutikti arba nesutikt)

Kaip matau Andrius Ūsas nutarė paskandinti “pedofilų klaną“ tylėdamas (na gerai). Toliau mano “versija“ (Jūsų teisė sutikti arba nesutikt)

Pirmadienis baigėsi ir atėjo antradienis, taip ir nepasiskelbė A.Ūsas žiniasklaidoje ( o kas tikėjosi ? tiesiog naiviai pamaniau, jog mąstančių jų giminėje yra). Nežinau ar dabar bus bereikalingas tas pedofilas A.Ūsas. Ne esmė.

NB: Nėra visuomenės nariams taip paprasta suvokti kas dedasi Lietuvoje, nes reikėtų išnagrinėti daugelį straipsnių. Šiai problemai išspręsti naudojama lengvai suprantamas grafinis

vaizdas.

Parodysiu kaip pedofilų klanas gyveno , kodėl prievartavo vaikus ir kaip tarp jų atsidūrė naujas dalyvis pedofilas A. Ūsas.

NB: Visa tai dar sykį parodys, kodėl jaunimui siūlau emigruoti. Nes neįsivaizduoju kaip Jūs susidorosite su šita nusikalstama sistema.

Parodysiu, kodėl D.Grybauskaitė nėra aktyvi ir ribota veiksmuose. Kodėl ji priima tam tikrus sprendimus , kodėl atleido vieną kitą tarnautoją.


Parodysiu kodėl dujos Lietuvos gyventojos tokios brangios ir kuras brangus. Viskas, deja, susiję.Bet esmė, jog sudėtinga nukirsti tą šaką ant kurios tiek asmenų “tupi“.

NB: Per galvą lipti ne visiems įmanoma. ponas Bronislovai Lubi.

Reklama

0 minčių apie „Kaip matau Andrius Ūsas nutarė paskandinti “pedofilų klaną” tylėdamas (na gerai). Toliau mano “versija” (Jūsų teisė sutikti arba nesutikt)“

  1. geriau pasidomekit KAS A.ŪSĄ ATVEDĖ PAS MUNTIANĄ PATARĖJU VAIKŲ KLAUSIMU? Taip , tą patį A. Ūsą , kuris yra baigęs vos vidurinę mokyklą. Labai daug kas paaiškės…Pasidomėkite , kas sieją Ūsą ir Kauno vaikų namų direktorių , tų namų , kuriuos pastoviai lankė Ūsas , kas to direktoriaus , matėme per TV , nelabai domino …Kas įtaisė Ūso kabinetą dirbti šalia Kauno vaikų teisės apsaugos?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s