Kuo toliau, tuo labiau suprantu, jog Pedofilų gauja “pseudo-pinigo-patriotai” – deja, laikas užleisti vietą

Kuo toliau, tuo labiau suprantu, jog Pedofilų gauja “pseudo-pinigo-patriotai“ – deja, laikas užleisti vietą

Kuo labiau gilinuosi, tuo tampa aiškiau, kiek daug žmonių yra įsivėlę į šią pedofilijos istoriją, kurioje VSD žudo neparankius jai žmones. Ir viskam yra vienas pasiteisinimas – vardan Tėvynės.


Kaip gi taip išeina.. Viena patriotinė organizacija –  “Achemos grupė“ – “išprivatizavusi“ (išvogusi) Lietuvos valstybės žmonėms priklausantį turtą, diktuoja gyvenimo sąlygas visiems likusiems žmonėms (darbuotojams, įmonėms). Ypatingai įtakodama politines partijas, kurios yra tik menkas manipuliavimo “objektėlis“ – faktiškai nieko nereiškiantis.

Ar taip galima ? Nužudyti tėvą – Drąsių Kedį – vardan pedofilijos klano gerovės Lietuvos “Valstybėje“ ?

Deja, ne valstybės patriotais esate SUKOS, o paprasti materialistai. Ir NAKUI Jus reikalingi Rusijos žvalgybai ar verslo subjektams ? Jeigu patys išsigimėliai esate ? JOBANOS GNYDOS

tiek purvo, kad praeina noras detalizuoti..

NB: “..Saugumo pareigūnas turi teisę panaudoti prievartą, kai ji yra būtina užkertant kelią teisės pažeidimams, sulaikyti pažeidimus padariusius asmenis ir kitais atvejais, saugant bei ginant asmens, visuomenės, valstybės interesus. Prievarta, galinti sukelti kūno sužalojimus ar mirtį, gali būti naudojama tik tiek, kiek to reikia tarnybinei pareigai įvykdyti, ir tik po to, kai visos įmanomos įtikinimo ar kitos priemonės nebuvo veiksmingos. Prievartos rūšį ir jos panaudojimo ribas pasirenka pareigūnas, atsižvelgdamas į konkrečią situaciją, teisės pažeidimo pobūdį bei individualias pažeidėjo savybes. Naudodami prievartą, saugumo pareigūnai privalo stengtis išvengti sunkių pasekmių..“ (Drąsiaus Kedžio žmogžudystė)

Reklama

0 minčių apie „Kuo toliau, tuo labiau suprantu, jog Pedofilų gauja “pseudo-pinigo-patriotai” – deja, laikas užleisti vietą“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s