Štai čia visa dabar veikianti PEDOFILIJOS GYNYBOS SISTEMA (Schema)

Štai čia visa dabar veikianti PEDOFILIJOS GYNYBOS SISTEMA (Schema)

NB: Toliau seks nuotraukos..

Reklama

0 minčių apie „Štai čia visa dabar veikianti PEDOFILIJOS GYNYBOS SISTEMA (Schema)“

 1. Eilinį kartą pamačiau Kanto rašinį Blogeriai.net… ištiesų nežinau ar tai yra rašinys… Na, ok. Būtų vienas ar du šia tema įrašai būčiau tikrai tikėjęs autoriaus požiūriu. Bet kai kone visi įrašai apie tą patį, nesiremiama jokiais šaltiniais (net ir savais), o viskas rašoma, kad yra labai blogai ir aplinkui priešai… pradedu galvoti, kad šio tinklaraščio autorius ištiesų yra didelis bailys, kuris apsimetinėja didvyriu. Vietoj to, kad keistų pasaulį į gerą pusę jis kiek vis tik garsiai bando inkšti kaip viskas blogai ir panašiai. Tikiu, kad jis galėtų daug nuveikti gero, ištaisyti daug blogybių, bet kažkoks invalidumo sindromas jam neleidžia to padaryti… O gaila! Lietuva turėtų dar vieną tikrą didvyrį, jei tinklaraščio autorius netik maltų liežuviu, bet ir ką nors tikro veiktų! 😦

 2. Tai gal jau esi Lietuvoj (jei gerai pamenu ankščiau buvai išvykęs, o juk gyvenant užsieny neįmanoma atlikti geros kokybės tyrimų) ir esi čia įkūręs gal nepriklausomą kažkokį tyrimų biurą, kuris šiuo reikalu užsiima? Ar tik remiesi įvairiomis nuogirdomis, kurias rašai į šį tinklaraštį ir todėl manai, kad neverta remtis jokiais įrodymais pateikiant faktus? O gal naudojiesi žymia Originalo technika, kad rašyti be įrodymų viską tik vien tik dėl to, kad kiti atkreiptų į tave dėmesį? Jei pirmas variantas (nepriklausoma tyrimų agentūra), man išties įdomu… ypač būtų sulaukti šios istorijos pabaigos. Vien jau dėl to, kad paprasta žiniasklaida akivaizdžiai nebesugeba atlikti tiriamosios žiniasklaidos funkcijų ir visą šį reikalą galiausiai pabaigti, kad būtų galima kitus dalykus taisyti, o ne jau kone metus užsiciklinus kalbėti vis apie tą patį iš esmės nepateikiant jokių naujų faktų, vien remiantis emocijomis ir taip klaidinant žmones (dalis Lietuvos užtat dabar palaiko vieną pusę, dalis kitą pusę, nors jokio realaus suvokimo neturi kaip ten yra iš tiesų. Nei viena iš tų pusių nėra realiai susidūrusi su šia situacija ir iš esmės pasaulį skirsto tik juodą ir baltą, pamiršdami kitas egzistuojančias spalvas).

  Bet kuriuo atveju jei tau iki vasaros pabaigos pavyks užbaigti šią visą istoriją pateikiant tikrus įrodymus pirmajam (turiu galvoj video ar garso įrašus su tiesiogiai susijusiais asmenimis), kuriuose būtų įrodyta visa anksčiau tavo parašyta tiesa, tikrai pasižadu, kad būsiu vienas iš tų, kurie tavo nurodytu adresu atsiųs dovanų (kokio šampanano ar dar ko). Jei vėliau pasakysiu tik didelį “ačiū“. Bet jei išvis nieko panašaus nesugebėsi pateikti, vadinasi manysiu, kad esi melagis ir bailys, kuriam velniškai trūksta dėmesio.

  Good Luck! 🙂

  1. nereikia manęs provokuoti, išdėsiu viską lygiai taip, kaip buvo – kažkur gal ir klysiu, bet kur ieškoti žurnalistams nurodysiu

   puikiai žinau, kuriose vietose “grybauju“, bet kasdien pats sau atsakau į sau užduodamus klausimus, prisimindamas “lietuviško gyvenimo ypatybes“..

   pvz: Andrius Ūsas ( nu kam toks jaunas dalbuojobas gali būti įdomus ? ) – stambi “paveldėta“ gamybinė bazė – užsakovai ? Kas Kauno mieste ir Kauno rajone galėtų šiai įmonei duoti stambų užsakymą ? Pradedame ieškoti.. nuo apačios ir nuo vidurio (tai jau pateikta svetainėje).

   Lietuvoje tokius dalykus gali vykdyti tik keli asmenys.. o visa smulkmė lieka “smulkme“ .. nėra nepakeičiamų žmonių – to nereik pamirši.

   O kam vasaros pabaigos? Tai ką suprantu išdėstysiu dabar, nėra prasmės kažkur gilintis. Pati visuomenė turi suvokti kokiame katile verda jos gyvenimas.

 3. o iki vasaros pabaigos todėl, kad ši istorija per ilgai užsitęsė (beto vėliau galiu savo pažadą pamiršti dėl dovanų 😦 ). O tu vietoj ją ištiesų sprendęs dar bandai pilti katilo į ugnį vien tam kad užsiaugintum geresnius reitingus. Tu palaikai tik vieną pusę, kai ištiesų abi pusės šiuo atveju labai kaltos. Drąsius Kedys filmuodamas mergaitę darė lyg pagal tokius pat principus kaip pedofilai filmuoja savo vaikus prieš ar po savo darbelius (tikrai kyla tokios mintys paskaičius užsieny vykusių pedofilijos bylų istorijas, pažiūrėjus doc. filmus apie jas…), bet visvien yra laikomas didvyriu (jau nekalbant apie laiką, kada buvo “užtaisyta“ ši mergaitė – o juk atlikti tyrimai rodo, kad seksualinis gyvenimas pradėtas tarp pilnamečių ir nepilnamečių esant 10+ amžiaus skirtumui dažnai įtakoja potraukį į pedofiliją bei kad moterų potraukis į pedofiliją yra ne ką mažesnis kaip ir vyrų). Sakai, kad Ūsas šioj vietoj kalčiausias, bet juk pats Kedys Stankūnaitę mokė kaip gerai tvirkinti nepilnamečius. Jau nekalbant apie tai kad nežinai, ar Stankūnaitė leido mylėtis Ūsui su mergaite, ar šie abu mylėdavosi mergaitės akivaizdoje (žinoma, tai mažesnė blogybė, bet irgi iškreipia vaiko psichiką ir užtai baudžiama), ar pats Kedys nepardavinėjo mergaitės visokiems Ūsams, kol su Stankūnaite nesusipyko, ar tiesiog Kedį neužvaldė pavydas ir manipuliuodamas vaiku, nesugalvojo sukurti šios istorijos… Jei jau rašai šia tema tai dėstyk normalius faktus, o ne kaip dabar – pateiki schemą, kurioje nėra jokių normalių įrodymų, kaip visa tai veikia (pvz. jokių išorinių šaltinių nėra kaip ši schema funkcionuoja). Viskas pateikiama taip, kad būtų pilama dar daugiau žibalo į ugnį, o ne taip, kad problema išties būtų sprendžiama… 😦

  Durniausia, kad net čia, Lietuvoj, yra daug klykiančių, kad teisėsauga yra bloga, kad politikai korumpuoti, kad valdo oligarchai… bet kai ateina metas ką nors realiai keisti visi pradeda elgtis panašiai. Pvz. kad jei sustabdo greitį viršiujusį vairuotoją, labai didelė jų dalis mielai sumokėtų(ar sumoka) kyšius, sukūriamos naujos partijos, kurios nors garsiai iš pradžių šaukia “mes valstybę sutvarkysime“, bet labai greitai pradeda elgtis ne ką geriau (ir dažnai net blogiau) už seniau seime esančius… Kai pakalbi iš pradžių su žmonėmis, kurie nori pasaulį padaryti geresnį, viskas atrodo labai šaunu, labai vilioja jų pažadai, bet kai pamatai tuos žmones po kurio laiko, negali atsistebėti kaip absoliuti jų dauguma tapo tokiais pat kaip juos ir keikė. Kai pakalbi su jais, kodėl paminė jie savo vertybes, suvoki, kad tai tik dėl to, kad taip paprasčiau… visai taip pat kaip ir inkšti, kaip daro dauguma Pakso ir Kedžio gerbėjų vietoj to, kad bandyti padaryti kažką geresnio, kad pagerinti šį niūrų pasaulį… Būtent visa tai mane ir labiausiai nervina (atsiprašau, kad būtent dėl to, gal šiek tiek per daug leidau sau komentaruose!)… 😦

  Pats asmeniškai pažįstu kelis paprastus žmones, kurie įtakojo didelius dalykus Lietuvai vien dėl to, kad labai rimtai į savo atliekamą darbą žiūrėjo, todėl labai man keista girdėti tokius dalykus, kad Lietuvoj yra tik keli įtakingi žmones, visa kita smulkmė. Pasiekti galima daug ką, svarbu turėti galvą ant pečių ir žinoti savo tikslus. Pvz. sakai, kad “Pati visuomenė turi suvokti kokiame katile verda jos gyvenimas.“, bet orentuojiesi savo tinklaraščio rašinių turiniu bei informacijos pateikimu tik į tą visuomenės dalį, kuri realiai nenori įtakoti valstybės veiklos, bet nori zirsti, kad Lietuvoje gyvenimas velniškai blogas, bet štai kažkur užsieny viskas tikrai daug geriau (bet pamirštama, kad tikrai ne visiems ir užsieny geriau), todėl nelabai galiu suvokti kaip ši veikla gali būti vadnama efektyvia… nebent tu dar kažką kito darai, ką praleidau ir kas duoda didesnės naudos (Realiai turėdamas tokį nemažą gerbėjų būrį, galėtum tikrai pagaliau išspręsti šią problemą ir vėliau pradėti, spręsti kitas lietuviškas blogybes)… 😐

  Manai, kad pedofilų klanas turėjo žudyti Kedį ir naudotis žiniasklaida? Bet tuomet gali galėtum pasakyti, kokia jiems dabar nauda iš mergaitės „neatidavimo“ gynėjų? Ar nepaprasčiau būtų buvę tiesiog kur nors su tokiais ryšiais kaip tu sakai išvežti Kedį iš Lietuvos pakankinti, užmušti ir kūną sumūriti i kokią sieną (pvz. kokiam nors Irake), kad tikrai niekas jo kūno nerastų ir vis laikas nuo laiko paskleisti gandus, kad Kedys kažkur gyvena užsieny? Juk ši istorija disponuojant tokiomis įtakingomis žiniasklaidos priemonėmis griečiausiai dabar jau būtų net ir pamiršta, jei ne atsiradęs Kedžio kūnas. Juk pedofilams daug geriau, kai apie juos nešneka. Man labiau įtikinamesnė net V.Grigaravičiaus versija, kad Kedį nužudė, o prieš tai juo pasinaudojo Daktarai ar kažkokia kita grupuotė… bet ir ši versija palieka ne ką mažiau klaustukų… Na taip dar yra kitų versijų, susijusių su dėmesio nukreipimu, bet niekas nesugeba pateikti jokių realių įrodymų, kad tai buvo daroma vien dėl to… Todėl visiškai nesuvokiu, kaip galima laikytis tik vienos versijos, kad viskas buvo taip ir anaip.

  Manai, kad viso to užsakovas turėjo būti Kaune ar Kauno raj. bet aš nelabai suvokiu, kuo tu remiesi, kad būtent Kaune? Kodėl tai negalėjo būti kad ir kokia priešiškos valstybės organizacija, norėjusi pas mus sukelti valstybės valdymo krizę (pvz. Rusija; nepaslaptis, kad prieš antrą pasaulinį karą tokių bandymų buvo ne vienas ir kelių jų dėja Lietuva buvo prijungta prie Sovietų Sajungos).

  Pagal tavo schemą atrodo, kad LNK specialiai kuria kitokią istoriją pagal kažkokius interesų grupių užsakymus. Bet naudojantis tokia logika nėra aišku, kodėl MG baltics neįsigija TV3 per savo ofšorines kompanijas (juk pinigų tam tikriausiai turi) ir daug lengviau neplauna visiems smegenų. Gal LNK taip daro vien tik todėl, kad yra susitarusi karteliniu susitarimu su TV3 dėl pasidalinimo žiūrovų auditorija. Juk nepaslaptis, kad pusė Lietuvos palaiko vieną šios dramos pusę, o kita pusė – kita. Juk nepaslaptis, kad labai dažnai startuojant naujiems sezonams TV3 ir LNK naujosios svarbiausios tinklelių laidos sava tematika labai keistai sutampa (sakyčiau net nenormalūs pokyčiai). Taip pat pagal tavo schemą nesuprantu, kodėl Alfa.lt išesmės artimesnė savo skelbiamu turiniu TV3 nei LNK. Juk ji priklauso irgi MG Baltics!

  Šiek tiek ilgokas komentaras gavosi… Jei perskaitysi ir į visą tai atsižvelgsi rašydamas kitus savo tinklaraščio įrašus bus tikrai man daug maloniau čia užeiti (ir gal net prenumeruosiu). Dėkui už dėmesį!.. Ir dar kartelį atsiprašau už savo ankstesnį netaktiškumą.

  Sėkmės! 🙂

  1. Skaitau tave , galvoju tik vieną – “..jaunas dar ( iki 23 metų), naivus“… Ar teisus?

   a) Lietuvos gyventojai 98% palaiko Drąsių Kedį (nebūk “durnas“ 50/50 sakant, taip parodai savo jaunatvišką naivumą ir gyvenimo patirties stoką; panašiai būtų, jeigu dėstytumei apie homoseksualų reitingus – kurių nekenčia Lietuvoje visi 99,99% gyventojų; Anglijoje maždaug 85%, atmetus neišvystytą jaunimą);
   b) Drąsiaus Kedžio vietoje šią Laimą būtų patvarkęs kiekvienas normalus vyras, jeigu ji duotų; Ir aš bučiau;
   c) Visa kitą ką parašei – atsispindi toje realybėje, kokią pateikiau.

   Nežinau ką atsakyti, nes viskas parašyta. Tik reikia truputį laiko, kad tyriamosios žurnalistikos atstovai eitų būtent šiuo keliu, kurį nurodžiau.

   Todėl ir nėra kitų versijų, nes tai “lietuviškas gyvenimas“ – paskutinis bastionas, už kuriuo stovi verslo grupė. Nusikaltėliai visi išsilakstė, Lietuvoje tik kontrabandininkai belikę.

   Nenoriu kartotis, žiūrėk ką talpinsiu svetainėje ir matysi. Man gyvenime teko “padalyvauti“ visame tame purviname katile, kad smarkiai “negrybauti“.

 4. Jimas, jei tu taip teigi, vadinasi neturi jokio žalio supratimo, kaip dabar informacija atsiranda internete… Na, bet kitavertus tau ir gerai, nes juk taip viskas paprasčiau – nereikia sukti galvos dėl informacijos patikimumo – vadinasi, gyvenime kitiems dalykams daugiau laiko ir vietos lieka 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s