Straipsnis iš “www.laisvaslaikraštis.lt” (Svetainė veikia)

Straipsnis iš “www.laisvaslaikraštis.lt“ (Svetainė veikia)

Reklama

0 minčių apie „Straipsnis iš “www.laisvaslaikraštis.lt” (Svetainė veikia)“

 1. ChaChaCha

  Aš šiandien kaip tik nusipirkau šitą Laisvo Laikraščio numerį – galvojau aprašyti, kad nuo šiolei oficialiai galima Tapkių Šlepkių vadinti pedofilu ir padugne…

  Nes kol nebus laikraštyje paskelbtų faktų viešo paneigimo bei tamstos atsiprašymo (nes LL citavo šitą būtent tavo blogą), tol šita informacija yra NEPANEIGTA.

  Beje, gerbiamas autoriau, nuoširdžiai siūlau pasidaryti savo blogo atsarginę kopiją, nes mūsų teisėšika gali susirūpinti ir visokiais filosofų vardais besidangstančiais kenkėjiškais interneto elementais…

  1. truputį kitaip darau – viešai platinu savo rezervinę kopiją šio blogo

   patinka man internetas – kaip archyvas visko kas jame kada nors atsirado

 2. Tiesą sakant visą tą straipsnį lengvai galima rast Google cachuose (lietuviškai būtų Google kopijose). Na, o ten VSD jau tikrai nepasieks. 😀

 3. Tai, kad jis jobanas, supratau, jau po poros menesiu tik atvykes i Lietuva 1999. Dar zinute nusiunciau su klausimu, kaip jis supranta sazine. Bliat, gailiuosi, kad neperpratau. Tikrai saudyt ji reikejo.

 4. Man atrodo jiems greitai teks uždaryti visus laikraščius, aišku išskyrus tą jų numylėtą šūdlaikraštį Lietuvos rytą, sėkmės jiems kovoje su vėjo malūnais.

 5. Žmonės ar jūs tikrai tokie idiotai ar tik apsimetat? Taip Adamkus pedofilas ir CŽV agentas, o visa CŽV – tai slapta pedofilų organizacija, kuri puolė Iraką ir Afganistaną visai ne dėl naftos, bet dėl vaikų. 😀 Idiotai jūs, graudu skaityti, kas atsitinka, kai runkelis savo vaizduotę paleidžia. Juokingiausia, kad visi tie minstiniai “liudininkai“ kažkodėl išlenda praėjus metams, kaip ir ta liudininkė, kuri neva “matė“ kas nušovė Furmanavičių, o aš vakar mačiau, kaip ateiviai mažametę pagrobė – tarpgalaktinis pedofilų klanas veikia, LaisvąLaikraštį skaityti išvis gali tik totalus bukaprotis, tad sėkmės jums toliau “kultūrškai ugdantis“, nes esat reto durnumo idiotai.

 6. Jeigu ir uzdare tai tikrai ne del sito straipsnio. Manau, kad del sito:
  Liudininkai neigia, kad žudė D.Kedys
  Generalinė prokuratūra turi didžiulį galvos skausmą – kaip nutildyti tuos liudininkus, kurie matė, kaip buvo nužudytas teisėjas Jonas Furmanavičius ir Violeta Naruševičienė. Pastarosios kaimynė LL papasakojo mačiusi, kaip D.Kedys buvo pagrobtas žudynių dieną, tik atvažiavęs prie Violetos namų, surakintas antrankiais, ir išvežtas.

  „Kur tik nesikreipė, visur jam kelias buvo užkirstas, kol galiausiai patį Drąsių Kedį ėmė persekioti, – LL pasakojo viena šios tragedijos liudininkė, – tuomet ir D.Kedys nutarė, kad laikas jam pačiam veikti ir ieškoti to Aido. Jis mūsų paprašė, kad padėtume ieškoti to Aido, nes kaip kaimynai matome, kokios mašinos prie Violetos namų stovi. Taip, sakiau D.Kedžiui, kad Violeta, matyt, turi kažkokį kavalierių, nes ėmė pati rengtis gražiau ir jos dukrelė buvo gražiau apsirengusi. Dar su kaimynais pasikalbėjome, kad, matyt, Violeta gerą turtingą draugą susirado. Mes pradėjome užsirašinėti numerius tų automobilių, kurie sustodavo prie Violetos namų, tai aš, tai mano vyras užsirašydavo. Ir siuntėme tuos numerius telefonu D.Kedžiui“.
  „Spalio 5 d. D.Kedys atvažiavo prie Violetos namų ne taip jau anksti ir mes kaip tik buvome kieme, – pasakojo moteris, – Drąsius paklausė, ar ne mes skambinome ir pasakėme, kad važiuok staigiai pas Violetą, nes Aidas kaip tik atvažiavo. Oi ne, mes atsakėme su vyru, kad neskambinome. D.Kedys paklausė, tai kaip čia dabar suprasti. Mes pasakėme, kad tu žiūrėk – prie Violetos namų stovi tokia pat mašina, kaip tavo. D.Kedys pasakė, kad išsiaiškins. Jis įsėdo į savo automobilį ir pradėjo pamažu važiuoti link Violetos namų. Sustojo netoli jos namo, ir mes žiūrime, kad D.Kedys rankose laikė ginklą. Nu kas čia dabar bus? D.Kedys priartėjo prie tos mašinos durų, kaip staigiai iš jos išlipo du vyrai ir pribėgę sako: „rankas aukštyn“. Jie staigiai užlaužė D.Kedžiui rankas ir surakino antrankiais bei įsodino į savo automobilį. Po to vienas iš tų dviejų, toks apypilnis mažo ūgio pribėgo prie D.Kedžio automobilio, matyt, pažiūrėti, ar ten nesėdi kas nors dar. Jis įsėdo į D.Kedžio automobilį ir dideliu greičiu nuvažiavo. Aš sakau, nu eisiu, iškoliosiu Violetą, kad su savo išdaigomis padarė D.Kedžiui pasalą, kad jį suimti. Tačiau mano vyras neleido to daryti, todėl abu parėjome namo. Papasakojau apie šį įvykį kaimynei, tai ji ir sako, ot mergos prisidarė. Mums bekalbant prie Violetos namų pradėjo viena paskui kitą važiuoti policijos mašinos, ir taip sužinojome, kad Violeta nušauta. O viešpatie, tai Aidas nušovė su savo kitu neužauga, ir D.Kedį pagrobė. Tačiau policininkai mums liepė eiti, netrukdyti.
  Parėję namo, per radiją išgirdome, kad D.Kedys nušovė teisėjus ir Violetą. Pagalvojome – kas čia darosi, juk jis net iki Violetos durų nebuvo nuėjęs, jį patį pagrobė nežinia kokie gangsteriai, Aido pasamdyti. Ir iš vis ar čia Aidas, tokie žmonės tikrais vardais nesivadina. Kai kitą dieną per televiziją parodė, kad žurnalistai klausinėja kaimynų, tai vėliau atėjo moteris, prisistatė, kad iš kriminalinės policijos ir mums liepė nieko nepasakoti, net žurnalistams. Nes paskui būna nemalonumų. Todėl tylime, kad nieko nematėme, esame įbauginti ir kur kreiptis, papasakoti, kad bent prokurorais pasitikėtume. Tačiau sekame, kas vyksta, ir matome, koks tai melas. Bet ir D.Kedžio lavoną rado prie Kauno marių. Todėl dabar mes tikrai jaučiamės įkaitais. Mano vyras sako, kad jis mano, kad padeginės kaimynams naktį namus, jeigu sužinos, kad prasižiojome. Kol laisvėję dar tie du herojai, kurie D.Kedį pagrobė ir išniekino.
  Dėl aiškumo paaiškinsiu ir ką manau apie D.Kedį, kurio dukrą nuskriaudė pati motina, nesugalvodama, kaip kitaip prasimanyti pinigų. Tai kaip nebijoti? Kai aš nuvažiavau pas draugę, ir per televiziją pamačiau, kad ten susirinkę žmonės meldžiasi, mes su drauge abi verkėme. Kaip pasakyti, kaip padėti, kad tie niekšai taip su žmonėmis elgiasi. Kreipėsi dėl išprievartauto vaiko, tai nužudė ir tėvą. Draugė man sakė, kad žino „Laisvo laikraščio“ adresą. Todėl ir kreipiausi į jus, gal jūs atliksite kokį tyrimą. Daugiau tai tikrai nėra kur kreiptis, tik jūs dar likote, ir jumis pasitikime“.

  Be šių liudininkų, prokurorai turės nutildyti ir kitą liudininką, kuris matė, kaip teisėją J.Furmanavičių nušovė du piliečiai, ir nė vienas iš jų nebuvo panašus į D.Kedį. Plačiau apie tai skaitykite “Laisvame laikraštyje“

  1. Reikia žurnalistams nebijoti paimti intereviu iš tų žmonių. Taip bus garantuotas jiems saugumas.

   Video medžiaga turi patekti į internetą, nes šis istorija su pedofilijos klanu bus dar ilga. Nes labai “stambūs“ verslininkai joje įsipainioję. Už žmogžudystes reikės atsakyti. Jiems nėra išeities.

   1. Sprendžiant iš to, kad tu turi tiek daug informacijos apie tą “pedofilų klaną“, žinai kas jam priklauso ir kas ten įsipainioję, tai peršasi logiška išvada, kad ko gero pats jam, matyt, ir priklausai.

 7. Skeptikas :
  Sprendžiant iš to, kad tu turi tiek daug informacijos apie tą “pedofilų klaną”, žinai kas jam priklauso ir kas ten įsipainioję, tai peršasi logiška išvada, kad ko gero pats jam, matyt, ir priklausai.

  Skeptikas gyvena pasakų šalyje, kur nėra pedofilijos

 8. to Shadow – tik bukaprotis ar egoistas negerbia kitu nuomones ir su ja nesiskato….O protingtas ir ismintingas zmogus, net to kvailiui nepasakys, kad jis bukaprotis…Taip kad darykit isvadas….as jau po tamstos komentaro padariau….ir cia nieko bendro neturi su kanto ar kitu cia issakyta nuomone, paprasciausiausiai tamstos issisokantis ir kvailas komentaras be rimtu argumentu uzkliuvo man uz akiu….tik bukaprotis, kaip tamsta issiresket gali taip nusisneketi ir sulyginti pedofilijos byla Lietuvoje su Afganistano karu….

 9. Kantai, kodel lrytas ( nenoreciau rasyt didziosiom raidem) daro tokia propoganda ?
  kas cia dedas ? nejaugi nera istituciju, kurios priziuri ziniasklaida ?
  Tie, kurie gina pedofilu klana, labai nesunkiai galetu buti issaiskinti, pagal IP ir kitus duomenis. manau dabar ju yra apie 20, kurie viesai gina stankunaite, tokie kaip AURELIJUS (manau cia Uso parankiniai arba jo “dirbtine“ zmona“) beje, visiems jau zinoma, kad Aurelijus yra moteris sedinti GB, pagal IP nustatyta, senai jau turejusi reikalu su teisesauga GB… kas cia vyksta ?????

  1. na iš kur man žinoti ką jie ten pirtyje sutaria (lryto savininkas ir stambesni verslininkai, sėdintys Vilniuje)

   Juk sakau, Bronislovas Lubys tvirkina vaikus kaip ir jo pažįstamų ratas. Lrytas pastoviai reklamuoja seksualinių paslaugų agentūras – o toms paslaugoms reikalinga gyvoji darbo jėga (jaunos mergaitės ir berniukai).

   O ten kas komentuoja .. nu kaip kreipti dėmesį į kiekvieną tokį “atidirbinėtoją“ ? Patys kalti žmonės, jog menkas išsilavinimo lygis neleidžia suprasti provokuojančių komentarų. Reikia daugiau laiko praleisti prie analitinių straipsnių skaitymo ir suprasti kaip elgtis tokiu atveju.

   1. bet daugelis zmoniu sito nesupranta LT.
    jie priima straipsnius lryte uz gryna tiesa (daugiausiai pensininkai, kurie neturi netoir skaito tik laikrasti).
    lrytas tuom naudojas, o ka daryt pries tokius propogandistus ?
    jie gan lengvai gali “papirkt“ senyvu zmoniu nuomones. manau kol pensininkai neismirs, tol LT nebus tvarkos. aciu dievui, vienas is ju, AMB jau po velena. ziauru taip sakyt, bet yvertinus kike jis is musu pavoge, ir kiek jo kurva meiluze ruosias pavogt i musu – taias nieko blogo nepasakiau…
    manau reiketu rinkt rimtus zmones LT i bloga, ruostis keist viska LT, tai gali but sunku, bet kazka reikia daryti…

   2. nereikia ieškoti rimtų žmonių

    pats tapk rimtu žmogumi ir nesuk galvos, pensininkai vėliau ar anksčiau išmirs – daugelis jų visiškai nereikalingas šiame gyvenime, nes jie didžiojasi galįs gadinti gyvenimus vieni kitiems balsuodami per rinkimus ar kitaip dalyvaudami “demokratijoje“ ( neišduoda savų viršininkų, vykdo nuorodymus, parduoda savus vaikus ir t.t)

 10. o ka rinkti, kai partijos veikia, kaip nusikaltstamos grupuotes , kiekviena partija turi savu interesu,
  socdemai-LEO,vilniaus vandenys,. KOnservai-Mazeikiu nafta/williams , Tvarka teisingumas- stadionas, socliberalai/zuokas-rubikon, Veks ir t.t!!
  Darbo partija ? kaip ir nzn, tik aisku,kad juoda buhalterija sufabrikuota…
  daugiau nera ka rinkti… todel kad visi tam paciam katile verda…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.