Dar viena auka, bandant nuslėpti pedofilijos klaną – K.Mizaras. Šiandieną prokuratūra pati išsidavė. FOTO

Dar viena auka, bandant nuslėpti pedofilijos klaną – K.Mizaras. Šiandieną prokuratūra pati išsidavė.

atsidėjau šią informaciją (labai aiškiai nusanti kur vedanti):
a)
Savininko Kęstučio Mizaro neteko spaustuvę sostinėje valdanti UAB “Grafija” bei jos antrinė įmonė “Lodvila”. K.Mizaro įkurta spaustuvių grupė „Grafija”, veikianti nuo 1996 m., vadinama viena saugios spaudos gamintojų lyderių Baltijos šalyse. Tai viena iš keturių spaustuvių Lietuvoje, turinčių Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos išduotą licenciją gaminti apsaugotus dokumentus. Per 14 veiklos metų į pačią pažangiausią poligrafinę įrangą ir darbuotojų kvalifikaciją įmonė yra investavusi beveik 40 milijonų litų. K.Mizaro spaustuvių grupėje dirba 257 aukštos kvalifikacijos profesionalai. Tarp “Grafijos” klientų nurodomi VST, Lietuvos paštas, “Omnitel”, šalies Vyriausybė, ”Maxima” ir kiti. “Lodvila” vykdė ir įvairius tarptautinius užsakymus, pavyzdžiui, spausdino Norvegijos jūrininkų pasus. Praėjusių metų trijų ketvirčių “Grafijos” kartu su “Lodvila” ikimokestinis pelnas sudarė 6,42 mln. Lt, pajamos – 55,852 mln. Lt.

b) Baltarusijos pinigų plovimas – tikėtina , būtent ši bendrovė vykdė JAV pinigų realizavimą, gaminant antireklamą opozicijai Baltarusijoje:
“Kitąmet, mums įstojus į ES, turėsime glaudžiai bendradarbiauti, dalytis informacija apie turimus griežtos apskaitos dokumentus. Kaip galima patikrinti įtartinus dokumentus“, – sako Kęstutis Mizaras, poligrafijos įmonės “Grafija“ direktorius ir įmonių grupės, kurią sudaro spaustuvė UAB “Lodvila“ ir popieriaus prekybos įmonė “Lodvilos prekyba“, vadovas. Pastaroji bendrovė jau kelerius metus bendradarbiauja su Baltarusijos valstybinių dokumentų spausdinimo departamentu, jam pavaldžiomis spaustuvėmis.
“Prieš ketverius metus pradėjome dalytis informacija apie dokumentų apsaugą, mokėmės iš lietuvių, o dabar ir jie gali perimti mūsų patirtį kai kuriose srityse“, – kalbėjo praėjusią savaitę Lietuvoje lankęsis Sergejus Kisluhinas, Baltarusijos valstybės ženklų komiteto vadovas. Pavyzdžiui, baltarusiai jau įkūrė griežtos apskaitos dokumentų registrą. Lietuva planuoja tai padaryti 2004 m. pradžioje.
Tuo tarpu su kaimynais užmegzti santykiai naudos davė ir šalies privačiam verslui. Pernai “Grafija“ gavo Baltarusijos valstybinį užsakymą spausdinti 13 mln. krovinių važtaraščių.

FAILAS: Šis dokumentas atsako į visus klausimus, susijusius su šios žmogaus nužudymu: Parsisiųsti (MS Word) –  Santykiai tarp B.Lubio ir K.Mizaro ir kitų

Domina: Vytauto Levicko mirtis 2010 03 21 dieną

Reklama

0 minčių apie „Dar viena auka, bandant nuslėpti pedofilijos klaną – K.Mizaras. Šiandieną prokuratūra pati išsidavė. FOTO“

  1. klausykit ir vel “MAXIMA“, “Kauno keliai“ irgi priklauso “MAXIMAI“, tai kaip ten yra su tuom “Kauno keliai“ techniniu direktoriu Aidu Ruseviciu, gal jo nuotrauka butu galima gauti is kur nors, kad visi pamatytu…

  2. Tai prie ko čia savininko nužudymas? Juk ne jis lipdukų užsakymą priėmė… Kažkam neįtiko, kad tokia įmonėlė gauna valdiškus užsakymus ir likvidavo vadovą. Dabar įmonėlė žlugs ir jos verslą perims žudymo užsakovai.

    1. Tai ne įmonė. Tai korumpuoto klano aplinkos vienas iš verslo subjektų, kuriam buvo prieinama labai daug informacijos. Visi jo užsakymai – tai korupciniai . Visi užsakymai valstybės proteguojami, nes niekas investicijų tokiam versle nedaro į priekį, negarantavęs ateities sandorių.

      Šioje vietoje reikia ieškoti gyslelės, vedančios prie kitų žmonių.

      Nužudė , reikėjo nužudyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s