Šalis be savigarbos: žlugusi ekonomika, pedofilija, susitartos rungtynės (lrytas-zalgiris)

Šalis be savigarbos: žlugusi ekonomika, pedofilija, susitartos rungtynės (lrytas-zalgiris), dėl pinigų (Lryto kampanijai – tad buvo premijos visai šitai imitacijai)

Esu tokios pačios nuomonės kaip ir V.Romanovas. Nes puikiai suprantu jį. Todėl ir siūlau visam normaliam jaunimui emigruoti iš tos šalies ir pasidaryti žmonėmis civilizuotame pasaulyje, o ne auklėti savo vaikų ir savęs šioje degradavusioje aplinkoje. Kuri tokia išliks dar dvidešimt ir daugiau metų.

NB: Galbūt todėl ir nebežiūriu to krepšinio, nes nebegaliu matyti to beprasmio žaidimo ir negarbingų kvailių “snukių“. Beje, krepšinio čempionatas parodė kokiam lygyje krepšinis Lietuvoje, nekalbant apie kitką.

Na yra kaip yra. Garbės jokiais pinigais nenusipirkt. Liūdna. (išniekintos Drąsio Kedžio dukros gyvenimo nebeatstatyti)

Užsienyje žmonės kovoja dėl savęs ir šeimos , bei bendrauja su svetimais atitinkamai, ir tą kiti mato – nuo to ir pagarba ateina.


Tikrai nuoširdus patarimas, nes kito kelio tiesiog nėra. Žmonės, negerbiantys savęs gyvena tokioje pačioje aplinkoje, kurioje ir vyksta AMORALIAUSI dalykai. Ir vienintelis kelias – palikti visus juos aiškintis tarpusavyje – tegu pjaunasi, neturėdami ir nenorėdami kitos išeities.

NB: Po kuriuo laiko, “tobulėjant augančiam jaunimui tokioje šalyje“, galės konkuruoti Latvija-Estija-Lietuva ir Afrikos žemynas, rengdami Baltijos-Afrikos krepšinio lygą.

NB: Ir šiaip, V.Romanovai, nejaugi nematai, jog Lietuvoje totaliai nusigėrusi didžioji visuomenė , kurios dauguma  vaikų nebetinka sportui.  Nesuprantu. Kad pinigai – tai pinigai, bet suasmeninti neverta, geriau jau vidų atiduotumei emigravusiems lietuviams, tarp kurių tikrai yra daug gabių žmonių bei jų šeimose augančių vaikų.

Anksčiau ar vėliau vis vien Rusijos globon pereis ta Lietuva – ta nematau prasmės ypatingai stengtis dėl to Žalgirio “auditorijos“. Na , pasikeist sudėtinga.

Reklama

0 minčių apie „Šalis be savigarbos: žlugusi ekonomika, pedofilija, susitartos rungtynės (lrytas-zalgiris)“

 1. “A.Brazys teigė, kad „Žalgiris“ geriausius rezultatus demonstravo tuo metu, kai V.Romanovas buvo išvykęs slidinėti ir nesikišo į komandos darbą, ir apkaltino jį komandos griovimu. Tačiau V.Romanovas atrėžė, kad kaip tik nesėkmės prasidėjo tuomet, kai jis pabandė paklausyti žmonių, kurie teigė, jog A.Brazys yra geras treneris, geras sporto direktorius. V.Romanovas juokais siūlė A.Brazį įdarbinti „Lietuvos ryto“ krepšinio klubui ir netgi pasiūlė mokėti pusę šio algos – su sąlyga, kad ji nesiektų 1 000 litų.“

  Na va, pavadovavo, prisižaidė – dabar visi vagys ir aplinka kalta. Kur tau prisipažins klydęs, savigarba neleidžia.

  O šiaip, iš kur ta mintis, kad emigracija – tai panacėja? Pralošė mėgiama komanda – sąmokslo teorija, emigruok. Pienas pabrango – emigruok. Neturi darbo – emigruok, galėsi neturėt darbo kitoj šaly, žiūrės į tave kaip į emigrantą, atėjusį soc.garantijų nusiurbt, užtat galėsi gerbt save.

  Graikija šalis be savigarbos – pas juos ekonomika žlugus.
  Šveicarija irgi šalis be savigarbos – pedofilą Polanskį užstojo.

  Kai “normalus jaunimas“ emigruos, Lietuvą atstatyti liks “nenormaliems“, bet emigrantams tai nerūpi. Jie galės kartkartėmis atsiverst delfį ir patrolint į komentarus vardan savo ego. Ką padarysi, apsieisim ir be jūsų.

  1. Esu Londone, čia sutinku labiau išsilavinusius vyrus, negu Lietuvoje.

   Kas laukia vietinių gyventojų – neprognozuosiu.

   O kad Romanovas nuostolingą klubą šelpia , visiems žinoma. Kartojasi ta pati istorija kaip ir su Šabtajumis Kalmanovičiumi. Tad siūlai neginčytis su manimi šiuo klausimu.

   Dėl emigracijos – tai yra vienintelė išeitis Lietuvos gyventojams sparčiau peržengti tą postsovietinį barjerą.

   Užsienyje, čia UK. Emigrantų bijo ir gerbia, kad ir ką jie “slapta“ vieni kitiems šneka. Per jaunas, kad tokius dalykus rašinėji (panašiai ir Lietuvoje, kur darbdavių bijo visuomenė ir vergauja iš nevilties, o prie už nugaros juodai apkalba tuos darbdavius).

   “Kai emigruos likusieji labiausiai išsilavinę, tada teks pamatyti patarlės “duok durniui kelią“ efektyvumą“. Geriausias Lietuvos rašytojas V.Petkevičius , taip pat tarp eilučių siūlo visam jaunimui dingti iš Lietuvos. Tam jis parašė netgi knygą “Durnių laivas“, kurios vienoje knygos pusėje išdėstytas pavyzdys apie tai. Nepasakosiu, paskaityk pats internete. Praregėsi.

   Mano principas paprastas – žmogus turi galva mąstyti, o ne laukti kažkokių nors patarimų. Emigrantai (kitokio žodžio kol kas nevartojama), tokie patys žmonės ir pasirūpina savimi pilnai.

   Ir dar sykį sakau, užsienyje renkasi patys gabiausi. Tad , netgi terminas “trolinimas“ – yra pagarbos ir baimės derinys , nes tenka susidurti su laisve asmenybe. Na, kad jaunas apšviesiu – terminai sugalvojami silpnu žmonių, stipriems apibūdinti. Tam kad išlaikyti pilkąją bandą vienodame lygyje, kad joje neatsirastų intelektualesnių asmenų.

   Šalis be savigarbos – žmonės be savigarbos. Garbę sudėtinga užsitarnauti. Kartais reikia labai radikalių pasisakymų ir ryžto. Kuo daugiau žmonių turės nuostavus blogus ir nebijos atviro pateikimo minčių, tuo greičiau viskas keisis į gerąją pusę.

   Išsakyti kaip yra – vienintelis būdas. Neturi būti gėda prisipažinti koks esi, ką galvoji, kas tavo draugai, kokios klaidos ir t.t. Tad.. ir kategoriška kritika – tai ir yra sprendimai ir atsakymai gyvenimui ( ne mano šie žodžiai, o vieno žmogaus, kuriuo mąstymą puikiai suvokiau dar prieš dešimt metų)

 2. Nu nevaryk taip jau totaliai ant tos Lietuvėlės, visas vakarų pasaulis yra morališkai ir dvasiškai degraduojantis. Ir reikia ne bėgti nuo problemų o ieškoti sprendimų ir nebijoti pakovoti už savo šalį.

 3. O dabar aš rašau, kad ponulis esate FSB agentas, tarnaujantis Rusijai, todėl čia ir rašote tik neigiamomis temomis.

  O dabar pabraukite šį mano komentarą raudonai, kaip itin svarbų argumentą ir patikrintą informacijos šaltinį. Gal pravers kitam įraše 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s