Fotorobotas VSD pareigūno dirbančio kartais po slapyvardžiu "A. Mieželis" ( VERTA PAMATYTI )

Fotorobotas A. Mieželio

Kauno Policija: Asmenys susiję su pedofiljos bylos dangstymu

Reklama

0 minčių apie „Fotorobotas VSD pareigūno dirbančio kartais po slapyvardžiu "A. Mieželis" ( VERTA PAMATYTI )“

 1. Raymond’as V. miezelis kuris yra 49 metu
  adresas: Saint Pete beach, Florida
  Miami fl 33180
  chicago IL 60611

  ir kurio gimines ar vaikai yra Maria T Cruz ir daniel K miezelis. Tikrai negaletu but AIDZIO TEVAS..bent is mano supratimo…

  1. na tuoj paaiškės kas yra kas, nes galima klysti. tiesiog tai normalu. norint pasiekti kažką, būtina klysti ir priimti tas klaidas. rezultatas kompensuos viską.

 2. o man zinok kazkuom panasus jie…O gal cia is dalies ir mano pasamone gali veikt…..nes tu tiesiog TAIP nori pagaliau RAST ta isgamakad bent maziausi panasumai atrodo vos ne kaip tikslus atitikmenys..
  O kad ir kas prasidetu kita sav..tikiuos ir meldziu kad NIEKO bloga su mazaja (kuri beje aida/aidi ivertino kaip “jauna ir grazu“) ir jos seima…

  1. su mergaite nieko jau nebebus, žaidimas pasidarė labai rimtas.. niekas to nesitikėjo.. jie ten dabar tarpusavyje pešasi ir nebepasitiki.. reik būti kantriems, ko labiausiai bijoma.. kam apsunkinti savaiminį negrįžtamą procesą..

   bus įdomi kita savaitė

 3. bliamba koks panasu, tas fotorobotas i ta kur salia nuotraukoj…o toj nuotraukoj tikrai A. Miezelis? Jau sietiek laiko tas A.Miezelis valkiojamas , kaip pedofilass, o jis bijo islysti…as jo vietoj jau seniai per tv buciau pasirodziusi…ka zurnalistai negali interviu paiimti? Neduotu jauciu, prisidirbes labai yra tai ir slepiasi…

 4. Dziugu girdet – jau seniai reikejo! gyvenam teisineje valstybeje vis delto – prisidirbai – turi atsakyt.

  Ar vieniems (pvz., valdininkams) istatymai lygesni nei kitiems?!? :DD

 5. Aidi Miezeli rode per LNK viena laida (Gal su Marcenaite ir Budre), jis visai nepanasus ir su akinukais. Sioje nuotraukoje tikrai ne jis.

 6. Tai su Marecnaite ir Budre laida yra ‘Be grimo’ ir ji yra rodoma per TV3.Jei atsimeni kurios dienos laida ten buvo parasyk,tv3 puslapyje yra visos laidos,butu galima pasiziuret.

 7. Laidoje su Valanda su Rūta buvo Aidas Dzikaras, prokuroras, šviesus ir su akiniais. Laida buvo apie motinystės pašalpas. Ten buvo I.ir A. Valinskai, Rūta Janutienė, Asta Baukutė, Eglė Jackaitė ir dar kelios moterys

  1. Numesk, Kęstuti, savo pamąstymus man (schemas, duomenys, žinias, dar ką). Nesvarbu, jeigu jie bus šališki – pabandysiu ir aš panagrinėti (manau, kad turi, nes niežti tau išsikalbėti )

 8. man tai irgi kyla daug klausimu su tuo aidziu. kakziap keistai vsd elgiasi neatsakydami ekspertams apie ta aidi. na bus matyt…

  1. nusipenėjęs.. tikrai čia ONTT viršininkas Edgaras Mažeika

   Tik jis taip pat įdomus, vertinant grandinę, kurioje nevyksta joks tyrimas… Taigi

   Labai puiku, žmonės padeda atpažinti dėka interneto VISUS

 9. deja, viskas kas papuola į akiratį labai susiję – pats matai (nebent galėtumei garantuoti šio asmens “nesuinteresuotumą“, bet .. ar įmanoma)

  1. gi pateikia kas jis toks 🙂 vienas iš asmenų, kurie dalyvauja reketavime pedofilijos klano, turėdami infromaciją apie Teisėjus, pareigūnus, politikus

   tai tiesiog ONTT vadovas, vykdantis kažkieno nurodymus iš Valstybės Saugumo Departamento

 10. Kantai, kaip jums sitas:
  http://www.diena.lt/naujienos/kriminalai/itariama-kad-spaustuviu-savininkas-k-mizaras-nusizude-274302

  staiga eme ir visu nuostabai “nusizude“ zmogus, kurio pagrindiniai klientai buvo Maxima (o kas maximos savininkai ir kam jie priklauso visi zinom) salies vyriausybe ir kiti…..Lipdukai su uzsakytais “Kauno keliai“ juk irgi pas ji gali but uzsakyti…tai ka…eme jis ir sugalvojo nusizudyti sau balandzio 21..visu situ ivykiu sukury…

  1. na, visko gali būti.. tikrai gali būti susijusi – reiškiąs jau žudo vieni kitus po truputuką (galimai privertė, nes būtų nužudę jo vienturtį sūnų)

   MAXIMA indėlis čia toks, jog kažkas iš jų taip pat tikėtinai dalyvavo pedofilijos orgijose – tvirkindavo vaikus

   Bent jau dabar matau, jog Kliunka taip pat priklauso šitas grupei VSD-Prokuratura-Teismai-FNTT .. Gerai, kad jam davė, nes prasikalto 🙂

   su kiekvieną dieną vis daugiau padaroma klaidų

   Gaila, bet žmonėms teks griebtis ginklų, nes prokuratūra pasitelkus policiją, bandys gąsdinti žmones. Prie to jau artėjama. Galvojama, jog policijos rankomis pavyks visuomenę suvaldyti kažkuriam laikotarpiui. Tai didžiausia klaida 🙂

   atsidėjau šią informaciją (labai aiškiai nusanti kur vedanti):
   a)
   Savininko Kęstučio Mizaro neteko spaustuvę sostinėje valdanti UAB “Grafija” bei jos antrinė įmonė “Lodvila”. K.Mizaro įkurta spaustuvių grupė „Grafija”, veikianti nuo 1996 m., vadinama viena saugios spaudos gamintojų lyderių Baltijos šalyse. Tai viena iš keturių spaustuvių Lietuvoje, turinčių Valstybės dokumentų technologinės apsaugos tarnybos prie Finansų ministerijos išduotą licenciją gaminti apsaugotus dokumentus. Per 14 veiklos metų į pačią pažangiausią poligrafinę įrangą ir darbuotojų kvalifikaciją įmonė yra investavusi beveik 40 milijonų litų. K.Mizaro spaustuvių grupėje dirba 257 aukštos kvalifikacijos profesionalai. Tarp “Grafijos” klientų nurodomi VST, Lietuvos paštas, “Omnitel”, šalies Vyriausybė, ”Maxima” ir kiti. “Lodvila” vykdė ir įvairius tarptautinius užsakymus, pavyzdžiui, spausdino Norvegijos jūrininkų pasus. Praėjusių metų trijų ketvirčių “Grafijos” kartu su “Lodvila” ikimokestinis pelnas sudarė 6,42 mln. Lt, pajamos – 55,852 mln. Lt.

   b) Baltarusijos pinigų plovimas – tikėtina , būtent ši bendrovė vykdė JAV pinigų realizavimą, gaminant antireklamą opozicijai Baltarusijoje:
   “Kitąmet, mums įstojus į ES, turėsime glaudžiai bendradarbiauti, dalytis informacija apie turimus griežtos apskaitos dokumentus. Kaip galima patikrinti įtartinus dokumentus“, – sako Kęstutis Mizaras, poligrafijos įmonės “Grafija“ direktorius ir įmonių grupės, kurią sudaro spaustuvė UAB “Lodvila“ ir popieriaus prekybos įmonė “Lodvilos prekyba“, vadovas. Pastaroji bendrovė jau kelerius metus bendradarbiauja su Baltarusijos valstybinių dokumentų spausdinimo departamentu, jam pavaldžiomis spaustuvėmis.
   “Prieš ketverius metus pradėjome dalytis informacija apie dokumentų apsaugą, mokėmės iš lietuvių, o dabar ir jie gali perimti mūsų patirtį kai kuriose srityse“, – kalbėjo praėjusią savaitę Lietuvoje lankęsis Sergejus Kisluhinas, Baltarusijos valstybės ženklų komiteto vadovas. Pavyzdžiui, baltarusiai jau įkūrė griežtos apskaitos dokumentų registrą. Lietuva planuoja tai padaryti 2004 m. pradžioje.
   Tuo tarpu su kaimynais užmegzti santykiai naudos davė ir šalies privačiam verslui. Pernai “Grafija“ gavo Baltarusijos valstybinį užsakymą spausdinti 13 mln. krovinių važtaraščių.

 11. Kas tas Aidas ? (2010-05-31 14:40)
  Raimundas ( Raymund) Vladas Miezelis turi zmona Dalia Helen Miezelis, vaikai : dukra Gilanda Posada Miezelis ( apie 51 m.), gyvena Meksikoje, sunus Raimondas ( Raymond) Vladas Miezelis ( apie 49 m.), gyvena Stikliu gatveje Vilniuje pagal mamos Dalios pasakojima ziniasklaidai, UAB RVM Investments vadovas, ikurtos 2005 m. vasara, gal dabar tai ir VSD dirbantis persivadines Aidis, dar vienas sunus Daniel K.Miezelis ( pagal isvaizda isivaikintas kolumbietis arba kaimyno talkos pasekme, apie 40 m.), gyvena Floridoje, USA. Tevo Raimundo brolis Joseph Arimantas Miezelis uzsiima nekilnojamu turtu Floridoje. Aidis Miezelis VSD 9 skyriaus virsininku dirba nuo 2008 metu pradzios. Kodel jis taip islaptintas ? Tai tas pats Raimondas Vladas ( seimos nuotraukose tikrai grazus blondinas ), pakeites varda i tarnybini Aidis ? Tai Joseph A. sunus, jei toki turi, aukstas CZV karininkas, pervestas darbui i Lietuvos VSD, neapsisvieciantis zmonems Lietuvoje ? Tas pats R.V., aukstas CZV karininkas, aktyvuotas Lietuvos VSD ? Visas pedofilijos skandalas rodo, kad uzkabinta patys auksciausieji Lietuvos pareigunai, CZV ir/ar KGB agentura.

  1. atrodo, jog tas Aidis Mieželis jau arba nužudytas ir tiek, arba tai ir yra Mieželio giminės atstovas – prie ko pradeda visuomenė linkti;

   tada tampa ir investicijos logiškos iš Amerikos per šį asmenį;

   tada tampa aišku, kodėl savinininkas Bronislovas Lubys (Achemos grupė), buvęs Lietuvos premjeras bei šešėlinis premjeras vadovaujant Algirdui Brazauskui, duoda komandas nuslopinti šią pedofilijos bylą;

   komandos duodamos Prokuratūrai, teismams, žiniasklaidai; metami didžiuliai pinigai, nes Achemos kompanija – finansuoja visus šiuos reikalus ir yra tiesiogiai priklausoma tai patriotinei grupei – kuri stengiasi dėl “lietuviško verslo“, dėl lietuviškų vergų įteisinimo ir kt.

   tada viskas stojasi į loginę seką ir jokių nuklydimų nėra.

   vieno smulkaus varžtelio trūksta iki pilnos tiesos. tik tiek

   nieko sudėtingo šioje istorijoje nėra

 12. Kai kam tikrai stogas važiuoja. Dar tokių idiotų nemačiau – visus pedofilais apšaukia kurie turi Aidžio vardą ir dirba VSD…
  Gal išlyskite iš savo namų ir apsidairykite vieną dieną – kokiam jūs čia kaime gyvenate?

 13. O kam Lietuvos žinios priklauso? Ar ne Bronislavui Lubiui? Juk jame straipsnių serijalas “Kol kas pedofilai laimi“.

  Kažko nesitiki, kad ponas Bronislavas, kurį pažįstu nuo jaunystės, su juo ir baseine ir baidarėmis plaukiojau (tik su jachta ne-prieš jo jachtas mitinge neigiamai atsiliepiau :))

  Na, bet kad apie “mane“ šiandiena VSD vadas Grina Seime nusikalteliu ir marginalu vadintų tik todėl, kad Garliavoje prie besikurenančios geležnės bačkos pabuvau – tai to dar nesitikėjau. Vadinasi, negalėsiu dirbti su vaikais pedagoginio darbo -juk nusikaltėliams negalima dirbti tokio darbo.

  Tik visa bėda ta, kad dar neteko matyti, kad “nusikaltėliai“ melstųsi, giesmes giedotų. Kaip tik aš tai ir užfiksavau savo fotoserijale prie Kedžių-Venskų namų. Prašome pažiūrėti tai w.w.w.kazlusporto.puslapiai.lt (įeiti per vaiką ant tėvo sprando, kuris laiko vėlevėlę su a.a. Drąsiaus atvaizdu)

  1. nebūtina būti pedofilų, jog nežinoti kas tavo organizacijoje, pinigų ar ryšių dėka, tvirkina mažamečius vaikus

   man klausimų nekyla

   o tiems, kurie nesąžiningai pralobo, tuo labiau reikia susimąstyti , kas jie yra. tad vadinkime daiktus savais vardais.

   objektyviai vertinama, o ne tuo lašu paprastos realybės bet kokioje spaudoje – materialinis svertas klaidina daug ką

 14. O kaip sitas?
  alfa.lt/straipsnis/195306/?Braziulis.i.Seima.eis.su.pilietininkais..Damulis.nusivyle.politikais=2008-08-25_17-20

  Ne Aidas, bet kai prasidejo skandalas, Muntianas jo nebeprieme. Zinau tik tiek, kad skandalas prasidejo kazkur 2008metu 08 men. Ir i fotorobota biski panasus. Tik zinoma nesinori nekalto apsmeizti. Tik labai krito i akis, kad buves VSD pareigunas ir susijes su Muntiano partija. Usas irgi is ten dingo kai skandalas prasidejo.

 15. O cia Salaseviciutes komentaras:

  Ar ne įdomus faktas, kad Pikeliškių (Vilniaus r.) globos namų “geradaris” Kimas Madsenas, organizavęs šių globos namų uždarymą ir jų vadovės išvadintas pedofilu, po pasišaudymo Kaune baigė savo veiklą, uždarė savo biurą ir dingo iš Lietuvos?

  Kimas Madsenas irgi blondinas.

  1. galima susipainioti, jie tuoj vieni kitus žudys, tai ir paaiškės kaip yra iš tikrųjų… bandys gelbėtis vis vien kas nors jų tarpe;

   neįmanoma taip ilgai laikyti viską paslaptyje.. tiesiog neįmanoma

 16. Fotorobotas tikrai panasus i ta zmogu nuotraukoje. Reikia mergaitei parodyti, ji pasakytu ar cia tas Aidas ar ne…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.