Mano nuomone, geriau "Saugumui" A.Ūso nepalikti tarp gyvųjų (kitaip greitai išaiškės ryšiai)

Mano nuomone, geriau “Saugumui“ A.Ūso nepalikti tarp gyvųjų (kitaip greitai išaiškės ryšiai)

Jis turi brolį E. Ūsą, pastarasis vedęs ir turi vaikų - todėl tylės, jeigu bus nužudytas Andrius. Vaikai jam svarbesni negu brolio mirtis. Valstybės Saugumo Departamentui kito kelio tiesiog nėra.

Paaiškinsiu kodėl taip galvoju ir esu tokios nuomonės, žvelgiant iš VSD vadovaujančio personalo pusės (teorija). Kad ir kokį kompromatą turįs tas A.Ūsas, bet jam negalima prabilti, o visą medžiagą – popierinę, garso ar vaizdo įrašus – nesudėtinga paneigti, tuo labiau turint “Saugumui“ savo rankose kelias žiniasklaidos priemones: LNK ir “ Lietuvos rytas “.

NB: Mergaitė jau post factum. Dabar prasideda medžioklė stambesnių žuvų negu kažkoks detalių frezuotojas pedofilas A.Ūsas.

O jeigu paliekate jį tarp gyvųjų, tai tada pradėkime šį procesą:

 • a) A.Ūso įmonės specializacija;
 • b) A.Ūso patekimas tarp politikų ir pažintys su VSD (“mandrumu nestokojančiais kolegomis“);
 • c) Variantai:  Medžiagų tiekimas A.Ūso įmonei (gana brangus tiekimas jų Lietuvoje ir tai daroma žinant konkrečius asmenis) iš “tam tikros šalies per tam tikrus žmones, tam tikru patikrintu garantuotu keliu“ ; Verbavimas ; Seksualinių paslaugų tiekimas už gerą užmokestį.
 • d) A.Ūso pažįstamų ratas, nagrinėjant visas įmones , kurioms vykdė užsakymus (Lietuva labai maža);
 • e) Gal įdomumui reikėtų panagrinėti konfliktus, buvusius tarp įmonių dėl mokėjimų – kokie teisėjai buvo į tai įsivėlę?
 • ir kiti klausimai, kurie pavyzdžiui  man gana įdomūs..
Reklama

0 minčių apie „Mano nuomone, geriau "Saugumui" A.Ūso nepalikti tarp gyvųjų (kitaip greitai išaiškės ryšiai)“

 1. Robertai, Andriaus Ūso brolis yra Evaldas, tėvo vardas yra Aleksandras, o sesuo Vaiko teisių apsaugos darbuotoja Giedrė Ūsaitė. Štai kokia familija įdomi.

  1. na, tada sudėtinga likviduoti ir tiek.. Bet vis vien, jeigu aš bučiau VSD vadovas – rizikuočiau likvidacija, nes visuomenė į tai palankiai sureaguotų. Šioje istorijoje neigiamų veikėjų mirtys – išeitų į naudą ir kažkuriam laikui pavyktų nustumti “šią mėsmalę“.

   Nereikės papildomų teisėjų įtraukti , nereikės jaudintis dėl netikėtumų… o Ūso “familija“ nebus išgirsta žiniasklaidos, nes prisidirbę .

   Dabar paskutinios dienos pačiam Ūsui prašyti atleidimo ir įduoti kitus – kitos išeities nėra. Mirtis arba Gyvenimas.

   Patarimas A.Ūsui – įrašyk video youtube, ir patalpinti prisipažinimą data į priekį (schedule – tokia funkcija yra) ir jeigu būsi nužudytas, video savaime atsiras internete. Nes niekas negarantuoja, kad ir brolį ir tėvą patvarkys tie patys žmonės. O kad nudės – tai rizika, bet , kaip sakiau, aš VSD vietoje rizikuočiau 🙂 Nakui tu reikalingas šiame gyvenime ? Pagalvok

   ps. Dėkui, Kęstai, už pataisymus

   Šį savaitgalį skirsiu nagrinėjimui Dujotekanos sistemai Lietuvoje 🙂 Lubio aplinka ir Laurinkaus visai mafijai 🙂 Iki šiol pamenu pagrindinę VSD funkciją – konvojavimas per Lietuvą krovinių srautų… Ir pinigų dalybas…

 2. Užuominą gerą davei ir manau, kad ta juostelė greitai pajuoduos. Matyt širdelė Andriukui sustreikuos, vistik kūno svoris, nervinė įtampa ir t.t. ir pan.

  1. Reikia sužinoti visas šeimas, kurios pardavinėjo vaikus.

   Reikia pradėti auginti pagarbą vaikams, jų tėvams, jų įnešamam darbui ir kitkam.

   Čia pats gyvenimas duoda visuomenei galimybę pasikeisti. Drąsiau Kedžio auka gana šventa. Velnias žino kodėl, bet visi esminiai pokyčiai prasideda gerų žmonių mirtimi. Toks dėsningumas.

 3. komentaruose skauciau, kad A.Uso brolis E.Usas yra sedejes Ispanijoje uz savavadavima…manau, kad zurnalistai galetu tai patikslinti…A. Uso darbas pedofilu klane, manyciau irgi buvo, kaip savavadautojo…tie visi kontaktai su Vaiku Namu direktoriais ir vaiko teisiu apsaugos darbuotojais, ne siaip sau…

 4. Kazkur internete skaiciau, kad Usas jau niekuo nebepasitiki. Vaziavo sveikatos tikrintis, kazkas jam su sirdim blogai. Dave krauja, prase issiaiskinti kas ir kaip. Bet iki paskutines minutes nebuvo zinoma i kuria ligonine jis vaziuos. Lyg tai Kauno ligonines aplenke ir nuvaziavo i Kaisiadoris. Nesu tikras ar teisingai prisimenu vietoves . Gal jam kokios ricinos milteliu i cukru slapcia pribarsto .

 5. Buvo toks Meiras Klabinas. Skaiciau, kad keite savo varda.Gal kas turi jo fotonuotrauka? Ar kartais jis negyvena dabar Lietuvoje? Gal jis vienas is pedofilu klano?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.