Pasirodo, valdžia, pedofilinta teisėsauga, teismai ir kiti , bijo visuomenės – bijo jos agresijos (Drąsio Kedžio dukra – tai tik pradžia)

Pasirodo, valdžia, pedofilinta teisėsauga, teismai ir kiti , bijo visuomenės – bijo jos agresijos (Drąsio Kedžio dukra – tai tik pradžia)

Smagu matyti, kaip sudrebėjo rankos pedofilintos teisėtvarkos ir prasidėjo paskutinė panikos stadija, po kurios seks “atskleidimai“ kas yra kas. Nes jau jokie pinigai, jokia kompromituojanti medžiaga nebus kliūti tiesai pasiekti visuomenę.

NB: Visuomenė gali ne vien Drąsio Kedžio dukrytę apginti, bet ir kitas savo teises šioje nusikalstamoje valstybėje – pakeisti valdžią, įsivesti vienašališkai tiesioginius mero rinkimus, vykdyti referendumus – kitaip sakant, elgtis taip kaip kužda sąžinė (žmogiška moralė).

Tuo labiau, vertinant dabartinį žmonių technologinį išsilavinimo lygį, leidžiantį paties sukurti savo informacinę priemonę , pasinaudojant laisvai prieinamais interneto resursais (video, pavyzdžiui).

NB: Pedofilijos purvasklaida “lenda“ visuomenei šiknon vis tikėdamasi, jog pavyks atsikartyti pedofilijos ryšių. Deja, bendradarbiavimas su M.Laurinkumi – vienu iš organizatorių pedofilijos tinklo, nuves į artėjančią pražūtį.

Liko visai nedaug laiko iki Drąsio Kedžio tragedijos išaiškinimo.

Reklama

0 minčių apie „Pasirodo, valdžia, pedofilinta teisėsauga, teismai ir kiti , bijo visuomenės – bijo jos agresijos (Drąsio Kedžio dukra – tai tik pradžia)“

 1. Na Kantai, nors tu pateiki logines išvadas bet man vis vien esi įtartinas 🙂 Juk ne kiekvienam yra prieinama informacija, kurią tu pateiki 😉 Laukiam naujienų

 2. taip, jei ne internetas, tai tas pedofilu klanas butu jau visa sita reikala pagesines, o dabar per interneta plinta info sekundziu greitumu, nebeuzciaups valdzia zmoniu, jau viskas, ir kuo daugiau valdzia bandys zmonems uzciaupti burnas ir kisti savo mela tuo daugiau zmones reks,kad tai NETIESA…ir deis i gatves. Jei jie patys nepasitrauks(taip kaip Betingis), tai ateis laikas ir zmones juos “patrauks“…

  1. taip, todėl jų padėtis sudėtinga ir su keliom išeitimi

   Aidis. Ūsas – lavonai, tada stebėti kas kompromatą patalpins ir stengtis pašalinti; čia vienintelė, istorijos patikrinta išeitis

   na o jau žmonių bus reikalas dasikapstyti iki “tikrųjų vykdytojų“, bet tai užtruks

   o kol gyvi pedofilijos dalyviai, kurie žinomi visuomenei, tuo situacija taps nebevaldoma jų pačių

   Nes ponas Ūsas pajaus “galią“ valdyti “aukščiau stovinčius“ – o tai jau pažeminimas bet kuriam save gerbiančiam, kad ir pedofilui

   Negali menka žuvis diktuoti sąlygų, geriau pralaimėjimas, negu ateityje sulaukti dar “menkesnių“ žuvų pasityčiojimo

   Tad, “delsimas“, yra blogai. D.Kedį ir ten du žmones nužudė – buvo efektyvu; puse galų pavyko paslėpti, o dabar vis daugiau žmonių įsitraukia į šią istoriją. Ir 100% bus įvardinti visi dalyviai – tai tik laiko klausimas. Vėliau netgi nepavyks pabėgti jiems į užsienį – bus prarastas paskutinis šansas.

   Taigi , galvokite.

 3. Ar negali buti, kad Aidis Miezelis negyvas ir palaidotas, tik mes apie tai nieko nezinom..? Na labai itartina man ta tyla is Miezelio puses.

  1. gali būti, jog jo nėra Lietuvoje ir tarp gyvųjų

   Todėl toks ažiotažas aplink paskutinį pedofilą A.Ūsą, kuris šokdina likusį pedofilų klaną

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s