Na, dabar beliko ant dienų sulaukti A.Ūso ir paleistuvės motinos mirčių – nes kito kelio galus nuslėpti neįmanoma

Na, dabar beliko ant dienų sulaukti A.Ūso ir paleistuvės motinos mirčių – nes kito kelio galus nuslėpti neįmanoma

Įdomu, ar labai skausmingą mirtį parinks  pedofilui A.Ūsui arba peleistuvei motinai. Juk tiek informacijos žino, juk nebegalima daugiau laikyti tokių “liudytojų“, kuriems buvo pažadėtas šviesus rytojus, o dabar viskas nuėjo velniop.

..patiko šis komentaras..

Jeigu nepavyksta nužudyti Drąsiaus Kedžio dukros, tai lieka kiti šios tragedijos dalyviai, bet už pastarųjų stovi kitos pedofilijos orgijose dalyvavusios šeimos, kurios išsigandusios dėl savo gyvybių ims ir prabils žiniasklaidai.

Vis galvoju, kaip šita padugnė M.Laurinkus sugebėjo išreketuoti sau rentą - kokią informaciją jis turi prieš politikus ? Kas iš politikų susijęs su pedofilija?

Taip išeina, jog vis vien – geriausia susidoroti su Drąsio Kedžio dukterimi. Tokiu būdų prigąsdinami “vaikų“ prekeiviai , bandant įduoti kokį nors “pedofilą“. O ir likęs klanas lieka saugus.

Bet, kažin.. sistema žlugo.. Padidėjo tarpusavio nepasitikėjimas, nes internetas bet kurią dieną gali tapti tuo informacijos nutekinimo tiltu, kuriuo labiausiai ir bijo “pedofilijos organizacija“.

NB: Tik vat, surizikuoti būtina. O gal dar kelių žmonių mirtys bus didesnis psichologinis poveikis ir didesne garantija išlikti paslaptyje negu mažos mergaitės aukojimas.

Nužudytas teisėjas J.Furmanavičius tikrai turėjo medžiagos apie Lietuvoje esantį pedofilijos tinklą.. Ne šiaip H.Daktaras buvo pargabentas Valstybės Saugumo Departamento užsakymu kariniu lėktuvu. Jau viskas stojasi į loginę grandinę...

Reklama

0 minčių apie „Na, dabar beliko ant dienų sulaukti A.Ūso ir paleistuvės motinos mirčių – nes kito kelio galus nuslėpti neįmanoma“

  1. Kol kas intensyviai ruosiames. Netrukus visi suzinos apie Laurinku ir jo pomegius!!! Bus bomba, kuri suardys pedofilu tinkla ir sujudins ju pamatus!

  2. ISLAIKYKIT MERGAITE IKI GEGUZES 25D…….TADA SEIMAS PAMATYS KAS TAS AIDIS MIEZELIS….IR TADA GALESITE PARODYTI JO NUOTRAUKA…………PEDOFILU KLANO TIKSLAS, KAD MERGAITE NEPAMYTYTU AIDO MIEZELIO NUOTRAUKOS……. BUS VISKAS DAROMA KAD MERGAITE BUTU GRAZINTA IKI PASAULIS ISVIYS JO NUOTRAUKA……..KLANAS YRA LABAI DIDELIS DAUGIAU NEI 200 ZMONIU, DAUGUMA JU AMBASADORIAI IR SAUGUMIECIAI, SAVE JIE VADINA VALSTYBININKAIS ARBA (SAVAIS ZMONEMS)………….PAGRINDINIS JU YRA JANUSKA,…….KITI ….MIEZELIS,SIAURUSEVICIUS, SEDBARAS IR .T.T. DAUGUMA VALDININKU STENGIASI YRODYTI KAD JIE NIEKUO NEPAKENKS KLANU TAIP GALVODAMI UZSIDIRBTI PLIUSA IR PATAPTI (SAVAIS)……PLATINKITE SHITA PRANESIMA…………………SAUGOKITE MERGAITE IKI 25 GEGUZES

  3. Akistatos laidoje prokuroras po skėčiu deja laiko mobilujį telefoną o ne vidurinijį pirštą rodo. Padirbėjus su reikalinga technika ir padidinus vaizdą telefono sidabrinis korpusas puikiai matosi.

  4. Kęstai, pažiūrėk dar kartelį, neskubėk išjungt vaizdo. Iš pradžių taip, telefonas, po to jau visai kas kita.
    she. kodėl būtent gegužės 25d.?

    1. Laurynai, žiūrėjau ir išdidinau maksimaliai foto. Ten telefonas. Pažiūrėk į rankos pirštų proporcijas ir suprasi,kad vidurinis pirštas per plonas. Ten juk letena o ne ranka. Kad tai Aidis Mieželis-tai faktas, tik deja tai nėra 3-iasis pedofilas. Aidas jau surastas, tai Kauno verslininkas, jaunas, sportiškas, išvaizdus ir pedantiškas kaip ir a.a. Kedys. Ir Deimantė jį jau atpažino, jai buvo nuotrauka parodyta. Ateinanti savaitė atneš dar lavonų.

  5. Gal kas gali issamiai nusviesti istorija -skandale ivykusi LV . Sake galai vede i LT . Tipo pedofilijos sksndalas uzgesintas . Gal ir ten mirciu buvo ? Kokio pobudzio ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s