Ar Lietuvoje gyvenantys (mėgstantys krepšinį) turi nors kiek savigarbos? Štai, garbingo žmogaus V.Romanovo žodžiai

Ar Lietuvoje gyvenantys (mėgstantys krepšinį) turi nors kiek savigarbos? Štai, garbingo žmogaus V.Romanovo žodžiai

Tikrai gražiai atsakė į žurnalistų klausimus ir parodė koks Lietuvoje krepšinio lygis, kuriame nebeatsiranda daugiau naujų talentų. Nes rezultatai tarpusavyje yra sutariami (kas buvo nė vieną kartą iki šiol tarp visų Lietuvos komandų).


Tie tarpusavio susitarimai įrodė, jog nei žaidėjai, nei treneriai, nei sirgaliai savęs negerbia ir pasiruošę mirti pažeminti ne tik patys, bet ir turėti pažemintas žmonas , vaikus, gimines.

NB: Pamenate, buvo toks Šabtajus Kalmanovičius, po kuriuo Kauno “Žalgiris“ tapo ypatingu klubu Europos mastu. O vėliau, žeminote šį žmogų, išgelbėjusį komandą ir leidęs daugeliui Lietuvos žaidėjų patekti į Europos klubus ir ne tik. Istorija kartojasi… Gėda didžiuotis tuo kuo esate.. Kol kas gėda.

Tai, jog valdžia atspindi mentalitetą – pusė bėdos (keičiama), bet sportas atskleidžia vidinį žmonių nusiteikimą. Susitarti dėl rungtynių rezultatų – tai yra dar vienas degradacijos požymis, nevedantis prie jokio progreso (pedofilija, korupcija – visa tai kyla iš nepagarbos sau).

NB: Niekas nekaltas, jog nenori mokytis, o tik “išlakti“ kuo brangesnį gėrimą – padidinant savo mėsos gabalo vertę kampanijos rate. Niekas nekaltas dėl to, tik Jūs patys. Todėl ir esate žeminami draugų ratuose, darbuose, svetur. Ar sudėtinga būti žmogumi ? Nemanau.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s