Renku visų Lietuvos teisėjų (ir …) nuotraukas, kad užaugę tvirkinti mažamečiai vaikai galėtų atpažinti pedofilus

Renku visų Lietuvos teisėjų (ir …) nuotraukas, kad užaugę mažamečiai tvirkinti vaikai galėtų atpažinti pedofilus

Įvertinant kokiu būdų Valstybės Saugumo Departamentas nutarė naikintį pėdsakus, pradėsiu atoveiksmį – pastoviai platindamas internete visų Lietuvos teisėjų, prokuratūros ir kitų teisėtvarkos darbuotojų nuotraukas. Tik su vienu tikslu, jog JUOS ATEITYJE AR NETOLIMOJE DABARTYJE ATPAŽINS TVIRKINTI VAIKAI.

Manau, kitokio kelio nėra – kaip tik nuolatos afišuoti juos, nes priimdami nutarimą ir paslėpdami informaciją jie įrodė, jog jų tarpe tokių žmonių yra gana daug. Taigi, belieka sulaukti kol užaugs vaikai ir atpažins juos.

NB: Jeigu kas turite duomenų bazes su nuotraukomis, tai duokite nuorodas. Taip pat tinka skanuotos nuotraukos iš viešų bibliotekų laikraščių archyvų. Tinka mobilios (telefoninės) nuotraukos. Atranka daroma intuityviai – kas garantuoja rezultatyvią pasekmę.

Taip pat reikalingos nuotraukos visų rimtesnių (stambesnių) verslininkų, kurie susiję su valstybiniais viešaisiais pirkimais (kas galėjo juos susieti su pedofilų vakarėliais).

0 minčių apie „Renku visų Lietuvos teisėjų (ir …) nuotraukas, kad užaugę tvirkinti mažamečiai vaikai galėtų atpažinti pedofilus“

  1. To Kęstas

    Žiūrėk, kad pats nepakliūtum tarp tų nuotraukų ir tavęs koks nors “liudininkas“ “neatpažintų“. 😉

  2. Sveiki,
    gal ir gerai sugalvojote, bet mano nuomone, reiketu isteigti vaikams skirta telefono lnija ir internetini puslapi, kur jie galetu parasyti ar paskambinti apie tai, kas su jais buvo daroma.Reikia surinkti daugiau informasijos apie Kauno ir radviliskio vaiku namus, is Radviliskio vaikus vezioja i Latvija pedofilu pasilinksminimams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s