Visa Europa ritasi žemyn (ne pirmus metus). Anglijoje taip pat politinis degradavimas

Visa Europa ritasi žemyn (ne pirmus metus). Anglijoje taip pat politinis degradavimas

Nemoku susisteminti visos informacijos, nes jau gana daug, bet svarbiausius požymius, kurie įrodo dabartinių visuomeninių santvarkų nefunkcionalumą, galėčiau pavardinti, kad lengviau suprasti būtų.

NB: Gerai, jog daugelis žmonių rašo blogus ir pateikia alternatyvias nuomones apie ekonominius, politinius, karinius reiškinius. Taip lengviau adaptuoti subjektyvią poziciją (arba kitaip sakant, užkoduotą mumyse informaciją) prie esamos aplinkos.

Jeigu esate nejaunas ir gyvenimo nepragėręs asmuo, tai sutinkate su gyvenimišku dėsningumu , žmonių vadinamu – likimu. Sutiksite ir su tuo, jog jeigu dauguma reikalų eina blogyn, tai nebūna poreikio kreipti į atskirus dėmesio.


Ekonomika, karai, politika – tai žmogiško gyvenimo pusės, kurios tampriai susijusios ( pastaraisiais dešimtmečiai taikomas terminas “globalinis reiškinys“ arba “globalus“) ir negali funkcionuoti atskirai (bent šiuo metu).


Jeigu viskas susiję, tai bet kokie finansinių rodiklių kritimai atspindi jų griūtį (dabartinė ekonominė krizė) – nefunkcionalumą santvarkos(politinės struktūros – valdžia, korupcija), ekonominių sprendimų (tam tikrų reformų).

Pagrįsti “Europos kritimą žemyn“ imu tik vieną iš blogųjų rodiklių šiame pereinamajame globaliniame gyvenime – valiūtų svyravimus. Išdavas darykite patys…

PS: Prisiminkite visus įvykius Lietuvoje, Pasaulyje ir sulyginkite su datomis (laiko periodais).

Na ir dabartiniame gyvenime yra labai daug nereikalingų spekuliantų, žlugdančių daugumos gyvenimą (biržos, ekonominiai vienetai – bankai ir kt).

Senesnis įrašas apie tą patį, bet siauriau suvokiant šį dėsningumą:

https://criticismoflife.files.wordpress.com/2010/05/drasiaus_kedzio_mirtis1.jpg2009/05/25/valiutu-svyravimai-desimties-metu-begyje-idomu-kiekvienam/?preview=true&preview_id=303&preview_nonce=fdff332125

Galbūt, Eurozona tam ir buvo įvesta nuslėpti griūtį. Vienu rodikliu daug lengviau manipuliuoti ir imtis kokių nors priemonių. Galbūt todėl Anglija griežtai laikosi atstumo nuo Eurozonos. Na, laikas parodys.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s