SKUBIAI: IEŠKOMAS TREČIAS PEDOFILAS – Aidis Mieželis – ORGANIZUOJANTIS D.Kedžio dukrelės PAGROBIMĄ

SKUBIAI: IEŠKOMAS TREČIAS PEDOFILAS – Aidis Mieželis – ORGANIZUOJANTIS D.Kedžio dukrelės PAGROBIMĄ

SKAITYTI    >>>

Reklama

0 minčių apie „SKUBIAI: IEŠKOMAS TREČIAS PEDOFILAS – Aidis Mieželis – ORGANIZUOJANTIS D.Kedžio dukrelės PAGROBIMĄ“

 1. Nieko stebėtino ir nebūtų, nes sūnus nuo obels netoli rieda. Mieželis vyresnysis prikalbino Adamkų pasirašyti LEO Lt sutartį, už tai gaudamas sklypą žvejų g., Vilniuje, su vaizdu į Gedimino pilį, nors įstatymai tai daryti draudžia. Papildomai Mieželis įkišo savo sūnų į Saugumą. Kadangi LEO lt interesai susiję su VP dešimtuku, tai išeina taip, kad per Mieželį Saugumas susijęs su privačia bendrove. Lietuvos priešai įsitvirtinę svarbiausiose institucijose

 2. Kvailai atrodote, kai naudojatės nepatikrintais duomenimis, čia visai ne Aidis, o Daumantas Butkus, laidos “Gamtos patruliai“ vedėjas.

 3. Kantai tu Kantai, čia Juk LRT laidos “Gamtos patruliai“ vedėjai. Daumantas Butkus ir ne joks Aidis Mieželis. Ir už ką čia reikia dėkoti LabasLietuva? Už dezinformaciją?

 4. Čerčiui: taip, Mieželis (Aidžio Mieželio tėvas) kaip ir Butkus yra geri Adamkaus draugai. Ką norite sakykite, bet Adamkus neturi vaikų, galimai per Adamkienės labdaros fondą būdavo siunčiami pinigai iš JAV reikiamoms operacijoms atlikti. Kas žino, galimai pats Adamkus yra nestandartinių seksualinių pakraipų, bet šitą informaciją reikia dar patikrinti ir paremti faktais. Adamkaus atėjimas į LR Prezidentus yra tikrai keistas, reikia tirti tuos, kurie Adamkų atvedė ir stūmė į Prezidentus. Tuomet rastume daug atsakymų ir ryšių su visokiais Mockais ir kitokiais Amerikos “lietuviais“…

 5. nezinau kokiam reikia buti fantastikos megejui, kad uzeitu noras skaityti karstakomentaralt, grynas “ant bangos“ projektelis paremtas samokslo teorijom.

 6. balsas.lt nuorodoje matau tik Albino Januskos nuotrauka.Cia dar vienas “valstybininkas“ – “pilkasis kardinolas“ (ar bent jau buves), vienas is tu kur is tikruju valdo/e Lietuva.
  Zmones pasistenkite patikrinti pries dedami tokias nuorodas, nes naujai prisijungusius dezinformuosite taip leisdami suabejoti ir atvirksciai nuteikti priesiska linkme. Nors dabar jau man pasidare aisku, kodel tokia rezonansine byla taip uzslaptinta, vietoj to, kad butu isviesinama.

 7. niu gal as ir klystu bet o kas cia tada? kaip suprantu AIDIS MIEZELIS ar ne

  w w w.balsas.lt/gaires/aidis-miezelis-0 TARP WWW TARPUS NUIMKIT

 8. Kas Jis ? Gal kas mate , mokinosi , sportavo ? Malonus zmogus Prezidento draugijoje . Smagu butu jei zmones zinotu kas per nepazystamasis 🙂

 9. Tai gal kas prieina prie info . Pasu poskyriai , vairuotoju pazymejimai , nekilnojamo turto registras , banku saskaitos , mokesciai , ligoniu kasos , mokejimo korteles , aukstosios mokyklos . Kazkas is jusu , ar jusu pazystamu juk dirba siuos darbus . Kazkas mokesi , sportavo , draugavo , verte mergas , svente naujus metus kartu . Negali buti kad niekas nepazysta . Gali buti kad jis is provincijos i didmiesti atmove . Daug darbuotoju (VSD) is Kauno sporto instituto (fizrukai) .

 10. Kas tas Aidas ? (2010-05-31 14:40)
  Raimundas ( Raymund) Vladas Miezelis turi zmona Dalia Helen Miezelis, vaikai : dukra Gilanda Posada Miezelis ( apie 51 m.), gyvena Meksikoje, sunus Raimondas ( Raymond) Vladas Miezelis ( apie 49 m.), gyvena Stikliu gatveje Vilniuje pagal mamos Dalios pasakojima ziniasklaidai, UAB RVM Investments vadovas, ikurtos 2005 m. vasara, gal dabar tai ir VSD dirbantis persivadines Aidis, dar vienas sunus Daniel K.Miezelis ( pagal isvaizda isivaikintas kolumbietis arba kaimyno talkos pasekme, apie 40 m.), gyvena Floridoje, USA. Tevo Raimundo brolis Joseph Arimantas Miezelis uzsiima nekilnojamu turtu Floridoje. Aidis Miezelis VSD 9 skyriaus virsininku dirba nuo 2008 metu pradzios. Kodel jis taip islaptintas ? Tai tas pats Raimondas Vladas ( seimos nuotraukose tikrai grazus blondinas ), pakeites varda i tarnybini Aidis ? Tai Joseph A. sunus, jei toki turi, aukstas CZV karininkas, pervestas darbui i Lietuvos VSD, neapsisvieciantis zmonems Lietuvoje ? Tas pats R.V., aukstas CZV karininkas, aktyvuotas Lietuvos VSD ? Visas pedofilijos skandalas rodo, kad uzkabinta patys auksciausieji Lietuvos pareigunai, CZV ir/ar KGB agentura

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.