Oho, "tarptautiniai" (tipo iš Lietuvos) piederastai bando kovoti prieš mane

Oho, tarptautiniai (reziduojantys Lietuvoje, Vilniuje) piederastai bando kovoti prieš mane


nuoroda: čia

NB: Tačiau, daugumos nuomonė – homoseksualus (išsigimėlius, pedofilus) ne tik gydyti, bet matomai bus privaloma cheminė kastracija įvesta jiems.

Reklama

0 minčių apie „Oho, "tarptautiniai" (tipo iš Lietuvos) piederastai bando kovoti prieš mane“

 1. Nesusireikšmink – tai ne bandymas kovoti, o klausimas protingai bendruomenei kaip su tavimi geriau elgtis. Tai ką čia darai tikrai yra įstatymiškai draudžiama veikla. Aš kaip doras Lietuvos pilietis ir žmogus galvojantis apie šviesią Lietuvos ateitį matyt netgi turėčiau apie tave pranešti, kad nebūčiau apkaltintas nusikaltimo slėpimu. Tačiau yra kita pusė: žodžio laisvė. Tu turi teises rašyti net tokias nesąmones (kad ir kaip aš joms nepritariu).

  Mano akimis tu įkūnyji tai, kad blogiausia Lietuvoje. Tačiau aš tikrai nesiruošiu tau suteikti džiaugsmo ar preteksto įsivaizduoti, kad tai, ką tu čia darai yra teisėta ir labai šaunu. Po to dar pradėsi rėkti, kad tavo žodžio laisvė buvo apribota ir pan. Žodžiu, būtų daugiau naudos tau. Iš kitos pusės tu pats save pakankamai sėkmingai diskredituoji rašydamas tokius tekstus ir tau daug durų bus uždaryta vien dėl to, ką čia parašei – todėl tegu tai lieka.

  Aišku, visai gali būti, kad diskutuoju su žmogumi, kuris net nesugeba išklausyti, išgirsti ir suprasti, bet aš surizikuosiu.

   1. Man patinka, kad besilaikantys įstatymų nori mėgautis jų taikymu, nesuprasdami kuo vadovaujasi. Ir man patiktų “bausti“ pagal subjektyvias moralės taisykles.

    Deja, nėra taip paprasta finansiškai įtakoti įstatymų leidybą ir priėmimą.

    O dėl žodžio laisvės… Kaip čia pasakius, augančio medžio šaknų nesulaikysi, kaip ir neapsaugosi bet kokio vaiko nuo pedofilo – vis vien lieka tikimybė.

    Žodžiui ir raštui nelabai uždėsi apynasrį, nors istoriškai buvo išnaudoti visi bandymai. O čia dar technologinis progresas.

    O kam žudyti ? Nesuprantu. Yra daug įvairių darbų, kuriuos naudingai gali nuveikti fiziologiniai organizmai. Nenori dirbti – praeik medicininį gydymą.

    Toks jau laikotarpis, jaunuoli, negrįžtamai keičiasi žmonių visuomenė. Ir joje smulkios bendruomenės vadovausis savo įstatymais, o ne kažkieno apibendrintais paistalais.

    Nepatinka, ieškok globos bendraminčių rate, kurie galbūt pasidalins atsakomybe.

    Bet šiaip šaunuolis. Bausti reik 🙂 Dar turi vyrišką gyslelę.

 2. “Tačiau, daugumos nuomonė – homoseksualus (išsigimėlius, pedofilus) ne tik gydyti, bet matomai bus privaloma cheminė kastracija įvesta jiems.“
  Pirmiausia, ką noriu pasakyti, tai aš jums (ne be reikalo iš mažsosios) net nenoriu prieštarauti, nes tai būtų absoliučiai beprasmis laiko leidimas.Ir nesiruošiu ginčytis- fanatikų atvesti į protą dažniausiai neįmanoma. Tiesiog kadangi galima rašyti komentarus, išsakysiu savo nuomonę.
  Nejau būdamas toks (pseudo)išsilavinęs žmogus jūs iš tikro galite painioti sąvokas “pedofilas“ ir “homoseksualas“? Pedofilas- žmogus, VERČIANTIS vaikus iki aštuoniolikos metų daryti kažką tai, ko jie nenori.Po aštuoniolikos jis jau prievartautojas.Tiek pat šlykštus ir smerkiamas. Turi būti gydomas.
  Homoseksualai- Žmonės, kurie myli ir mylisi su tos pačios lyties žmonėmis. Niekas nieko neverčia.Jie netvirkina visuomenės. Tvirkinat visuomenę ir jos besivystančius protus jūs ir kiti, kurie gali sugalvoti mėtyti plytas ir prie vaikų rėkti keiksmažodžius. Liūdžiu dėl jūsų nuomonės. Liūdžiu dėl jūsų skelbiamos informacijos, kurią iš savo tik bendro išsilavinimo laikote teisinga. Pavyzdžiui aš nesu ekonomikė.Todėl apie teisingą ekonomikos valdymą Lietuvoje nieko nesakau. Bet aš esu būsima medikė. Ir tikrai galiu pasakyti daugiau apie natūralią žmogaus prigimtį nei jūs.Todėl, labai prašau, nemokykite nieko fiziologijos pamokų.Dezinformacija sklinda iš jūsų. Dėl viso kito socialinio konspekto nieko nesakau- taip atrodo,taip norisi, taip auklėjo,taip gyvenime nuskriaudė, kad taip galvojate. Tik labai prašau, nesakykite nieko apie psichiatrines/fiziologoines homoseksualumo priežastis.
  Apie cheminę kastraciją.Vėlgi. Sutelkite savo begalinę piktą energiją ties kitais tikslais. Tik ne medicininiais. Aš visiškai sutinku, kad pedofilijos skandalas ir problemos turi būti sprendžiamos kaip niekad. Ir gal net drastiškai. Bet nežinodami, kad cheminei kastracijai išleidus milijonus, ją galima “išsigydyti“ nuėjus į vaistinę ir nuspirkus tam tikrų vaistų , jūs esate visomis keturiomis už ją. Domėkitės, skaitykite, nekalbėkite apie tai, ko nežinote.
  Linkiu jums pergyventi diktatūros sindromą.

 3. sąvokų nepainioju, todėl tokia ir reakcija ir klausimai. antraip nebūtų prieštaravimų.

  sugadintas variklis nėra suvokiamas kaip variklis su gedimu; piederastas – homoseksualas ar pedofilas = “…to paties lauko uogos..“

  cheminė kastracija – tai garantuotas “pasveikimas“ ir integravimasis į sveikąją visuomenės dalią. Tai tikrai veiksminga priemonė, nereikalaujanti didelių investicijų, esant mažai kiekiui sergančiųjų.

  vieną dieną taip ir bus

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s